Profile cover photo
Profile photo
Ginekolog Warszawa
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
BADANIA NA NOWY ZWIĄZEK - czy jesteście czyści ?
Miłość ma to do siebie, że... przemija. Pożądanie, podniecenie, skrajne emocje i uczucia związane z chemicznymi reakcjami zachodzącymi w Naszym organizmie względem drugiej osoby z czasem słabną i wypalają się. Większość związków właśnie w ten sposób kończy się – samoistnie, czasem po prostu odczuwamy potrzebę „zmiany”. Rozmawiając o związkach nie sposób nie poruszyć tematu aktywności seksualnej między partnerami. Rozpoczynając nową drogę z drugą osobą głupio jest się zapytać: „Hej, nim pójdziemy do łóżka pokaż mi swoje aktualne badania...chce mieć pewność, że jesteś zdrowy/zdrowa. Zróbmy je oboje, byś i Ty miał pewność”. Brzmi absurdalnie? Niekoniecznie!

Zmieniłeś/aś niedawno partnera/kę? Zastanów się nad badaniami na nowy związek!

HIV, kiła i żółtaczka typu C – wykonanie tych 3 badań wydaje się być kluczowe i tak naprawdę, dla Naszego zdrowia fizycznego i psychicznego, niezbędne. Dlaczego? Ponieważ są to choroby, które w początkowej fazie swojego rozwoju nie dają żadnych objawów, dlatego ich wykonanie powinno być wręcz konieczne w sytuacji w której rozpoczynamy życie seksualne z tak naprawdę nieznaną nam (pod względem dotychczasowych kontaktów seksualnych) osobą. I nie chodzi tutaj o brak zaufania do Naszej partnerki czy partnera. Dbając o nasze zdrowie, przy wyborze nowego partnera/partnerki, szczególnie powinniśmy kierować się zasadą ograniczonego zaufania w kontekście jego/jej wcześniejszych doświadczeń seksualnych. Wszystkie inne choroby przenoszone drogą płciową dają bardziej lub mniej widoczne objawy – wysypka, świąd, pieczenie, wypryski czy wydzielina z narządów płciowych – na które możemy błyskawicznie zareagować i podjąć się efektywnej terapii.

Pary coraz częściej idą razem na badania i nie wstydzą się do tego przyznać. Ty także nie wstydź się i zatroszcz się o swoje zdrowie! Ono NIE jest dane raz na zawsze!

Komplet badań na HIV, kiłę i żółtaczkę typu C to koszt około 80 zł. Koszt badań dla Was, nowej pary, to ok. stu pięćdziesięciu złotych, które może uratować Twoje, Wam zdrowie.
Photo

Post has attachment
Pacjentki naszego gabinetu mogą również liczyć na porady z zakresu endokrynologii, które znajdują się w obszarze ginekologii. Endokrynologia ginekologiczna, to dziedzina medycyny zajmująca się czynnościami, zaburzeniami i leczeniem zaburzeń. Na konsultacje można się zgłosić niezależnie od wieku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.ginekolog-warszawa.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy wiesz, że każda kobieta pomiędzy w wieku 20-25 lat powinna przejść badanie cytologiczne? Jest to pobranie niewielkiej ilości komórek nabłonka z szyjki macicy i ich ocena pod kątem ewentualnych zmian nowotworowych. W naszym gabinecie pacjentki mogą zgłosić się na badanie cytologiczne oraz liczyć na rzetelną opinie wystawioną na podstawie wyniku badań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.ginekolog-warszawa.pl/.
Photo

Post has attachment
Witamy na profilu gabinetu Wojciecha Głuchowskiego! Pacjentki mogą u nas liczyć na kompleksową opiekę w dziedzinie ginekologii, położnictwa oraz endokrynologii. Każda osoba zyskuje u nas nie tylko diagnozę, ale też fachową pomoc oraz wszelkie potrzebne informacje dotyczące dalszego postępowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.ginekolog-warszawa.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded