Profile cover photo
Profile photo
Ginekolog Warszawa
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
ENDOKRYNOLOG : konsultacje - Zapraszamy na konsultacje endokrynologiczne do doświadczonego lekarza endokrynologa. Konsultacji będzie udzielał dr n.med. Marcin Popow. Oprócz endokrynologii jest on również specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych.

Czy chciałabyś skorzystać z konsultacji endokrynologicznych w ogóle - nie koniecznie u nas ?
-
votes visible to Public
Poll option image
Tak - w Państwa Gabinecie
Nie - nie mam problemów hormonalnych
Nie - wizyta jest zbyt kosztowna
100%
Tak - w ogóle
0%
Tak - w Państwa Gabinecie
0%
Nie - nie mam problemów hormonalnych
0%
Nie - wizyta jest zbyt kosztowna
Add a comment...

Post has attachment
BADANIA NA NOWY ZWIĄZEK - czy jesteście czyści ?
Miłość ma to do siebie, że... przemija. Pożądanie, podniecenie, skrajne emocje i uczucia związane z chemicznymi reakcjami zachodzącymi w Naszym organizmie względem drugiej osoby z czasem słabną i wypalają się. Większość związków właśnie w ten sposób kończy się – samoistnie, czasem po prostu odczuwamy potrzebę „zmiany”. Rozmawiając o związkach nie sposób nie poruszyć tematu aktywności seksualnej między partnerami. Rozpoczynając nową drogę z drugą osobą głupio jest się zapytać: „Hej, nim pójdziemy do łóżka pokaż mi swoje aktualne badania...chce mieć pewność, że jesteś zdrowy/zdrowa. Zróbmy je oboje, byś i Ty miał pewność”. Brzmi absurdalnie? Niekoniecznie!

Zmieniłeś/aś niedawno partnera/kę? Zastanów się nad badaniami na nowy związek!

HIV, kiła i żółtaczka typu C – wykonanie tych 3 badań wydaje się być kluczowe i tak naprawdę, dla Naszego zdrowia fizycznego i psychicznego, niezbędne. Dlaczego? Ponieważ są to choroby, które w początkowej fazie swojego rozwoju nie dają żadnych objawów, dlatego ich wykonanie powinno być wręcz konieczne w sytuacji w której rozpoczynamy życie seksualne z tak naprawdę nieznaną nam (pod względem dotychczasowych kontaktów seksualnych) osobą. I nie chodzi tutaj o brak zaufania do Naszej partnerki czy partnera. Dbając o nasze zdrowie, przy wyborze nowego partnera/partnerki, szczególnie powinniśmy kierować się zasadą ograniczonego zaufania w kontekście jego/jej wcześniejszych doświadczeń seksualnych. Wszystkie inne choroby przenoszone drogą płciową dają bardziej lub mniej widoczne objawy – wysypka, świąd, pieczenie, wypryski czy wydzielina z narządów płciowych – na które możemy błyskawicznie zareagować i podjąć się efektywnej terapii.

Pary coraz częściej idą razem na badania i nie wstydzą się do tego przyznać. Ty także nie wstydź się i zatroszcz się o swoje zdrowie! Ono NIE jest dane raz na zawsze!

Komplet badań na HIV, kiłę i żółtaczkę typu C to koszt około 80 zł. Koszt badań dla Was, nowej pary, to ok. stu pięćdziesięciu złotych, które może uratować Twoje, Wam zdrowie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pacjentki naszego gabinetu mogą również liczyć na porady z zakresu endokrynologii, które znajdują się w obszarze ginekologii. Endokrynologia ginekologiczna, to dziedzina medycyny zajmująca się czynnościami, zaburzeniami i leczeniem zaburzeń. Na konsultacje można się zgłosić niezależnie od wieku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.ginekolog-warszawa.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, że każda kobieta pomiędzy w wieku 20-25 lat powinna przejść badanie cytologiczne? Jest to pobranie niewielkiej ilości komórek nabłonka z szyjki macicy i ich ocena pod kątem ewentualnych zmian nowotworowych. W naszym gabinecie pacjentki mogą zgłosić się na badanie cytologiczne oraz liczyć na rzetelną opinie wystawioną na podstawie wyniku badań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.ginekolog-warszawa.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy na profilu gabinetu Wojciecha Głuchowskiego! Pacjentki mogą u nas liczyć na kompleksową opiekę w dziedzinie ginekologii, położnictwa oraz endokrynologii. Każda osoba zyskuje u nas nie tylko diagnozę, ale też fachową pomoc oraz wszelkie potrzebne informacje dotyczące dalszego postępowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.ginekolog-warszawa.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded