Profile cover photo
Profile photo
Giedrius Alasevičius
163 followers
163 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Man kartais žmonės prikaišioja, kad aš truputėlį perlenkiu lazdą dėl jaunimo ir konservatorių, tai čia vakar vat prisiminiau jau prieš tris metus rašytą tekstą, apie tiesiog legendinę konservatorių savaitę seime, kur jie per tą savaitę sugebėjo pamėgint pramušt pusę Le Pen programos smile emoticon

Labai juokinga, nes anuomet dar kai mažiau radikalus buvau, tai konservatorių jaunimas nuolatos man pasakodavo, kaip čia man vaidenas, kad ten viskas iš tikro gerai yra, tik ten pora Degutienių reikalus gadina, bet dabar, kai partija vėl viduje kapojas, ir kai vėl kartojas tai, kas kartojos praeitos vyriausybės pabaigoj ir prieš rinkimus, tai siūlau atgaivint atminį ir prisimint.

Sakau labai liūdna, kad politikoj atmintis labai trumpa, nes ateina nauja valdžia ir seną pamiršta. Ir vėl atrodo, kad esama yra katastrofiška (sunku būtų paneigti, ale nei skandalų skaičiumi, nei mentalitetu tą pagrįsti lyginant su buvusia tiesiog neišeina, o ši juk, kaip daugeliui mūsų atrodė, tai jau ir šiaip viena blogiausių - ir Paksas, ir Paulauskas, ir Graužinienė, ir Vėsaitė), nes vat ta buvusi taip nutolsta atminty.

Tai vat praskaidrinkit sau atmintį. Nes tokių savaičių bus dar daug. Bet kad ir ką darytumėt, prašau neaiškinkit, kad konservatoriai tai reiškia daugiau vakarų. Nu man dzin kas ką palaiko ir už ką balsuoja, nesam turtingi pasirinkimais, bet tik tas vienas aspektas taip akis bado. Ir aš net vyresniem žmonėm to neprikiščiau, bet va visi tie va jaunuoliai, kurie taip baisiai tiki. Kaip jau ne kartą esu sakęs - ne jaunaisiais liberalais, socdemais ar konservatoriais siūlau būti, o tiesiog jaunaisiais politikais. Ir nesiangažuoti per daug per jokias politines vertybes, nes kad ir kokias išpažintumėt, partijos jas atstovaujančias visvien nerasit. Ir čia ne tragedija. Visur deklaracijos prasilenkia su realybe. Tik pas mus jos šiek tiek groteskiškai prasilenkia. Panašiai kaip Rusijoj.

Aš labai gerai atsimenu, kai šitai rašiau, nes man tai buvo tiesiog lūžio taškas. :)
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
So we sacrificed the intellectual for the democracy. Nietzsche concluded thus far that democracy in its nature, is a form of rule where the rulers are actually the slaves. For the same reasons.

But rather than turning back and finding a shelter in this new built world, the intellectual has decided to get angry at this new world. For even the one who preaches democracy, often finds it hard to comply with the reality that tells the intellectual that despite all of his ideas and erudition, he is not supposed to be above the guy who cleans his office. That drives the intellectual crazy because he liked to imagine himself as a zoologist among a herd of animals.

https://medium.com/@olden/the-self-serving-bias-of-intelligentsia-d6bb08176206#.xtvw2hrpr
Add a comment...

Post has attachment
"Nustatyta, kad vyriškis tokia savo veikla išreiškė akivaizdų nusistatymą prieš religiją, iš jos tyčiojosi, skatino neapykantą krikščionybei bei jos simboliams. Skirdamas bausmę, teismas atsižvelgė į tai, jog V. Ž. padarytas nusikaltimas yra tęstinis, susidedantis iš trylikos nusikalstamų epizodų. Įvertinta ir vyro asmenybė – dirbantis, anksčiau neteistas, nusikalto pirmą kartą."

Taigi. Priminimui:
http://liberoblius.lt/jums-nereikia-islamo-kad-galetumet-bijoti-lietuvoje/
Add a comment...

Bet tai kaip čia dabar gaunas su tuo appsu, kuris leidžia keisti antraštes naujienų portaluose, jeigu žurnalistai pagal pašaukimą turi pranešti, kai sakykim ten su etika kažkas blogai, arba kai kažkas mūsų laisves taršo - ką daro žurnalistas, kai tarkim jo darbdavys pradeda taip elgtis?

Ir ką daro darbdavys - ar leidžia žurnalistui dirbti jo darbą? Ar redaktorius praleidžia kritiką?

Prieš keletą metų daug kas verkė dėl žurnalistinės etikos, kai pradėjo byrėti koldūnų gubernatoriaus tekstai, nors tas iš esmės iš vis net nėra joks žurnalistas, tai ir priekaištai jam, kad ir kaip sunku jį būtų mėgti, buvo sunkiai suprantami.

O va čia tai rimta dilema su etika. Ar gali, pavyzdžiui, kokia Samoškaitė parašyt į Delfi, kad Delfi portalas į žmonių asmeninę laisvę kėsinas? Priminsiu, kad kiekviena interneto svetainė, kurią jūs matot, fiziškai yra Jūsų kompiuteryje. Kiekviena antraštė, kurią pakeičiat, niekuo nesiskiria nuo ten kokio paveiksliuko redagavimo photoshope, savo kompiuteryje. Su šūdinom antraštėm yra kaip su Jūsų bičiulų, gyvenančių Jums tarp kojų, nuotraukom - nenorit, kad žmonės tyčiotųsi, nekiškit į internetą. Geriau net ir į kompiuterį. Net ir savo. Gali ginčytis ir sakyt, kad turėtų būt kitaip, bet internetas jau nuo pat gimimo savo idėja turėjo būt visiškai atviras, tokia yra jo pirminė idėja ir, atitinkamai, prigimtis - kaip tik todėl tiek problemų su kontrole ir iškyla.

Ir ar parašys Valatka, kad kovoti su tokiais appsais iš esmės yra taip pat neliberalu, kaip ir vogti žmogaus asmeninius duomenis? Honorarą visgi šiokį tokį turbūt gauna. Ar parašys Tapinas apie tai, kokį pavyzdį tai brėžia Lietuvos jaunimui? Ar parašys Užkalnis, kad žurnalistai elgiasi kaip sovietinės lervos siekiančios kontroliuoti laisvą visuomenę? Ar parašys Laučius, kad taip elgtis - nelygu kaip kokiam violetiniam liberastui aiškinti, kaip galima kalbėt ir kaip negalima?

Labai įdomu. Niekada nebandžiau tos programėlės ir net nebuvau parsisiuntęs, bet šitas precedentas tai labai įdomus. Kaip toks mažytis išbandymas vertybėms, kuris pasako apie realybę visada daugiau, nei milijonai tekstų.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded