Profile cover photo
Profile photo
Gideni Geri Getirme Büyüsü
23 followers
23 followers
About
Gideni Geri Getirme Büyüsü's posts

Post has attachment
Medyumluk gibi zor bir mesleğe karşı ilgileri olan kişiler her zaman için gerçek medyumları kendilerine örnek almalar gerekmektedir. Çünkü bu şekilde daha kısa zamana daha fazla kişiye ulaşarak insanların güvenlerini kazanabilirler. Bu meslekte isim yapmış kişiler hakkında araştırma yapan kişiler zaten bu insanların da her zaman bu yöntemi uyguladıklarını göreceklerdir. Yaptırmak istedikleri işlemleri her zaman kendilerine güven duydukları insanlar yaptırmak isteyen insanlar medyum seçerken eskiden olduğu gibi rastgele değil aksine son derece dikkatli bir şekilde davranmalıdırlar. Bu alanda yapılacak küçük bir hata maalesef kısa zaman içinde ciddi sorunlar ile uğraşmaya neden olabilmektedir.

İnsanların günlük hayatlarında karşılaştıkları en büyük zorlukları dahi sadece bir işlem ile çözebilen ve bunu yaparken kesinlikle fiziki bir çaba göstermeye gerek bırakmayan medyumlar, özellikle manevi enerjilerin etkileri ile inanılmaz sonuçlar alabilmektedirler. Gerçek medyumların yardım alınacak en doğru kaynak olduğunu düşünen insanlar öncelikle sahte medyumların tuzaklarına düşmemek için nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmek zorundadırlar. Bu sayede alınacak olan en doğru güvenlik önlemini otomatik olarak almış olacak olan herkes birbirlerini bu şekilde davranmaları konusunda uyarmak zorundadırlar. Gerçek medyumlar öncelikle davranışları ile kendilerini belli etmektedirler.

Önemli olan bu davranışların nasıl kontrol edileceğini bilmek ve o kişilerin güvenilir kişiler olduğunu anlamanın yollarını öğrenmektir. Dikkatli olan herkes zaten karşılarındaki medyumun ne derece güvenilir biri olduğunu hemen anlayacak ve o kişi ile çalışmanın kendileri için risk içerdiğinin içermediğinin farkına varacaktır. Çok uzun zaman kendilerini geliştirmek ve tek başlarına bir eğitim süreci geçirmek zorunda olan medyumlar, bu mesleği herhangi bir okuldan öğrenemeyecekleri için diğer mesleklere oranlar çok daha fazla emek vermek zorundadırlar. Çünkü medyumlukla ilgili herhangi bir kaynak olmamakla beraber aynı zamanda bu alanda eğitim verene bir kişi veya kurum da bulunmamaktadır.

Bu mesleğin neden bu kadar uzun zaman boyunca bu kadar büyük ilgi gördüğünü anlamak için bu bilgiyi bilmek yeterli olacaktır. Gerçek medyumlar sahte medyumlardan ayırmak için ise titiz bir araştırma evresi geçirmek en önemli konulardan biridir. Birçok kişi kendilerine olan büyük öz güvenlerinden dolayı maalesef ciddi hatalar yaparak zarar görebilecekleri seçimler yapabilmektedirler. Bu alanda sorun yaşayan herkes diğer insanlara bilgiler vermeli ve seçim yaparken nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda birbirlerini uyarmalıdırlar. Doğru bir adım ile isteyen herkesin mutlaka amacına ulaşabileceği bir alan olan medyumlukta eski zamanlardan bu yana o kadar çok sorun çözülmüştür ki artık insanlar bu alandan uzak duramamaktadırlar.

En küçük konudan en ciddi sorunlara kadar mutlaka gerçek medyumlar kendilerine yardımcı olabileceklerini düşünen birçok kişi soluğu medyumlar hakkında bilgilerin yer aldığı sitelerde almaktadır. Bu tarz sitelerde yer alan tüm yorumlar ve bilgiler insanların daha doğru seçimleri yapmaları ve aynı zamanda istedikleri işlemleri güvenilir ellere teslim etmeleri için hayati önem taşımaktadır. Bu kadar önemli bir konuda doğru adımları atmak için öncelikle medyumları tek tek analiz etmek ve haklarında yapılan yorumları ciddi bir şekilde araştırmak gerekir. Okunacak her yorum verilecek kararı daha emin bir şekilde vermeye yardımcı olacağı gibi aynı zamanda insanların beklentilerinin tam anlamı ile karşılanmasını da sağlayacaktır. Ne istediğini bilen ve her konuda mutlaka profesyoneller ile çalışmaya özen gösteren insanlar gerçek medyumları seçerek en hızlı şekilde sonuç almaya çalışmaktadırlar. Bu sebeple bazı medyumlar sahip oldukları olumlu özellikler ile her zaman en çok ilgi çeken kişiler arasında yer almayı başarmışlardır. Gerçek medyumlar hakkında bilgi için gidenigerigetirmebuyusu.com/gercek-medyumlar/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Post has attachment
Verdikleri hizmetlerde hem karşılarındaki kişilere büyük bir güven duygusu veren hemze her zaman büyük ilgi gören garantili medyumlar, bu meslekte insanların en çok güvendikleri kişiler olmuşlardır. Tarih boyunca her toplumda var olan ve yaptıkları işlemler ile adeta insanların ağızlarını açık bırakan bu kişiler, zaman zaman yaşanan bazı sıkıntıları da ortadan kaldırmışlardır. Medyumluk mesleğinin gerekliliklerini ve bu meslek yeterliliğe sahip garantili medyumlar olduğu gibi mesleği hakkında bilgisiz deneyimsiz kişilerin olduğu da bir gerçektir.

Mesleklerini daima en iyi şekilde yapmak ve insanları yaşadıkları sorunlardan kurtarmak için her zaman en güvenli işlemleri yapmaya çalışan garantili medyumlar, bugüne kadar yaptıkları başarılı işlemler ile bu mesleğe karşı olan bakış açılarını daima olumlu yönde etkilemişlerdir. Özellikle kendilerine ulaşmanın son derece kolay olması ve güler yüzlü tavırları sayesinde insanların güvenlerini kısa zaman içinde kazanan garantili medyumlar ile çalışmak konusunda büyük özen gösterilmesini öneren uzmanlar bu konuya yeteri kadar önem verilmediği takdirde mutlaka insanların sıkıntı yaşayacaklarını belirtmektedirler.

Titiz bir araştırma ve inceleme sonucunda isteyen herkesin garantili medyumlara ulaşmalarının mümkün olması ve aynı zamanda kendilerini verecekleri bilgiler ile hemen amaçlarına ulaşabilmeleri çok sayıda kişinin bu şekilde davranmasına vesile olmuştur. Kesin sonuç veren medyumlar kimlerdir garantili medyumlar hakkında yapılan yorumlar için gidenigerigetirmebuyusu.com/garantili-medyumlar/ sitesinden bilgi alabilirsiniz.


Post has attachment
Dünyanın en etkili medyumları hakkında araştırma yapan kişiler genellikle bu insanların aynı tip özellikleri olduğunu ve mesleklerinde başarılı olmak için ellerinden geleni yaptıklarını görmektedirler. Kimi zaman gelen talepleri yapmak yerine başkalarına yaptırmayı tercih etseler bile bunu tamamen gelen taleplerin daha kısa zaman içinde cevap alması için yapan bu kişiler ile çalışmak isteyen çok sayıda kişi vardır. Hayatları boyunca başa çıkamadıkları birçok sorunu yenmek için medyumlar ile çalışmanın verilecek en doğru karar olduğunu bilen insanlar bu sebeple sürekli olarak en etkili medyumlar ile çalışmak için çaba göstermektedirler.

Verilen bu çabalarından sonuç almak isteyen kişiler özellikle bu alanda isim yapmış olan kişilere nasıl ulaşacaklarını bilmek zorundadırlar. Kaliteli medyumların ne gibi özellikleri olması gerektiğini bilmek ve bu bilgileri en güvenilir kaynaklardan edinmek çok önemlidir. Etkili medyumlar günümüzde olduğu gibi geçmiş dönemlerde de çok büyük ilgi görmüş ve mutlaka kendilerine gelen taleplerde ellerinden geleni yaparak insanları aradıkları mutluluğa kavuşturmuşlardır.

Yapacakları tüm işlemler hakkında tam anlamı ile bilgi sahibi olan bu insanlar bu sayede hep insanların güven duydukları ve mutlaka birlikte çalışmak istedikleri kişiler olmuşlardır. Kendileri ile çalışmak isteyen kişilerin kendilerini güvende hissetmesi ve doğru kişiler ile çalıştıklarını düşünmeleri için gerekli tüm kurallara uyan etkili medyumlar, yaptıkları son derece özel işlemler ile kesinlikle hayal kırıklığı yaşatmamışlardır. Varlığını yüzyıllardan bu yana sürdüren bu özel mesleği başarı ile yapabilmek ve uzun zaman boyunca bu mesleğin içinde en güvenilen kişilerden biri olarak tanınmak her medyumun en önemli hayalidir.

Hayallerin gerçek olduğu ve aynı zamanda en olmaz denilen şeylerin bile olduğu medyumluk alanında yapılan işlemleri günlük hayatta sıradan yollar ile yapabilmek mümkün değildir. Medyumların bu kadar yoğun bir şekilde ilgi görmelerinin sebeplerinin başında da bu gelmektedir. Yapacakları işlemlerin insanları amaçlarına ulaştırması için tüm deneyimlerini ve yeteneklerini sonuna kadar kullanan etkili medyumlar bu mesleğe olan inancın da sürekli olarak artmasına neden olmaktadırlar. Bu sebeple başarılı medyumlar her zaman yoğun bir ilgi ile karşılaşmışlardır. En iyi medyumlar hakkında bilgi için gidenigerigetirmebuyusu.com/en-iyi-medyumlar/ adresini ziyaret edin.

Post has attachment
Medyumlar sahip oldukları özellikleri ile hemen normal kişilerden ayrılan ve gerçekten de herkese benzemeyen özel kişilerdir. Özellikle gerçek medyumlar ile çalışmak için ellerinden geleni yapan bilinçli insanlar her zaman için seçim aşamasına büyük önem vermektedirler. Çünkü bu alanda yapılacak hatalı bir seçim medyum olmayan sahtekarlar gibi kötü niyetli kişilerin tuzaklarına düşmek anlamına gelmektedir.

Maalesef insanların haklarında çok fazla şey bilmedikleri için seçim yaparken nasıl davranmaları gerektiğini bilmemeleri yanlış seçimler ile hayal kırıklığı yaşama ihtimallerini de arttırmaktadır. Ancak medyumlar hakkında kısa bir araştırma yapan herkes aslında ne kadar hatalı bir seçim yapmak üzere olduklarını da anlayacaklardır. Sahtekar medyumların önceliği çıkardır ve çıkar sağlamak amacıyla her türlü yalana başvurabilmektedirler.

Bu sebeple insanlar sürekli olarak birbirlerini bu isimler hakkında yorumlar yaparak uzak durmaları konusunda uyarmakta ve kendilerini ikna etmek için nasıl yalanlar anlattığı hakkında bilgiler vermektedirler. Kendilerini riske atmak istemeyen herkes medyumlar hakkında araştırma yaparak sahtekar medyumlar ile çalışmak yerine iyi araştırmak ve seçimlerini başka medyumlardan yana kullanmalıdırlar. Bu makale hakkında daha bilgiye gidenigerigetirmebuyusu.com/sahtekar-medyumlar/ adresinden ulaşabilir yorumlarınızı bırakabilirsiniz. 

Post has attachment
Vefk denilince çok insanın aklına hiçbir fikir gelmemesi ve günümüzde birçok insanın bu uygulamalar hakkında bilgisiz olmaları bazen şaşılacak bazen ise ilgisiz kişilerin bu veya benzeri konulara uzak olmalarından kaynaklanmaktadır. Bu uygulamayı yaptıran birçok insan bu alanda başarılı medyumlar ile iletişime geçerek yaptırdıkları fakat yapılan çalışmanın vefkler yardımı ile yapıldığından habersiz kişilerdir.

Çok fazla tercih edilen vefk tılsımı isimli bu çalışma yapılan vefkin istenilen sonuca ulaşması için hareket eder ve çalışma yapılan kişiyi etkisi altında almaktadır. Bu çalışma hakkında birçok farklı platformda paylaşılan bilgiler yapılan yorumlardan anlaşılması gereken vefk tılsımı insanları kimi zaman manevi anlamda sıkıntılardan koruyan kimi zaman ise koruyucu bir manevi enerji olarak kullanılan uygulamalardır.

Bu gibi çalışmalarda kimi zaman iyi kimi zaman ise türlü kötülükler yapmak amacıyla tercih edilen uygulamalardır. Bu alanda her ne kadar deneyimli medyumlar olsa dahi halen medyum seçiminde yanılarak sahtekar medyumlara vefk yaptıranların sitemli yorumlarını çeşitli sitelerde görebiliriz. Yapılan her çalışmanın deneyim ve bilgi istediği gerçeği göz önünde bulundurulsa vefk tılsımı yaptırmak isteyen kişilerin doğru medyumlara ulaşmaları durumunda hüsrana uğramak boşa zaman harcamaktan kurtulabilirler. Vefk tılsımı ve birçok çalışma hakkında bilgiye gidenigerigetirmebuyusu.com/vefk-tilsimi/ sitesinden ulaşabilirsiniz.Post has attachment
Bayanlar her zaman sevdikleri erkeklerin de kendilerine aynı şekilde karşılık vermelerini ve kendilerini sevmelerini isterler. Bunu sağlayamadıklarında ise oturup üzülmekten başka bir şey yapamazlar. Çoğu zaman yaptıkları farklı girişimlerden de istedikleri sonuçları alamayınca üzüntüleri katlanan bu bayanların imdadına adet kanı büyüsü yetişir. Bir çeşit bağlama büyüsü olan ve gerçektende muhteşem sonuçlar doğuran bu uygulamanın en dikkat çeken yanı ise uygulama şeklidir.

Çünkü yapılış tüm büyülerden farklıdır ve bu sebeple büyü dünyasında ayrı bir yeri vardır. Adet kanı büyüsü yapmak isteyen bir bayan sadece kendisine ait olan adet kanı damlalarını sevdiği erkeğin yemeklerine veya içeceklerine damlatmalı ve o yemekleri yemelerini sağlamalıdır. Bundan sonra ise her şey beklemeye ve sabretmeye kalmaktadır. Eğer medyumlar tüm işlemleri doğru yapıp okunması gerek duaları doğru bir şekilde okumuşlarsa o zaman adet kanı büyüsünün etkileri çok kısa zaman içinde görülmeye başlanacaktır. Kısa zaman içinde etkilerini gösterdiği bilinen bu uygulamada eğer uzun zaman geçmense rağmen istenen sonuç alınamamış ise o zaman ortada bir sorun vardır demektir.

İlgili kişilerin üzerinde daha önceden yapılmış bir büyün etkilerinin halen devam ediyor olması, kendileri korumak için bir manevi korunma uygulaması yaptırmış olmaları veya medyumların yaptıkları küçük hatalar genellikle adet kanı büyüsünden istenen sonucun alınamamasında en önemli sebeplerdir. Bu gibi durumlarda eğer büyüyü yapan medyumdan yardım alınırsa farklı bir çözüm yolu bulunabilir ve yine istenen etkiler ortaya çıkarılabilir. Bu uygulama hakkında araştırma yapan kişiler genellikle hijyen ve sağlık açısından çok zararlı olduğunu düşündükleri için denemek istemezler. Fakat adet kanı büyüsü her şeye rağmen bilinen en etkili ve en özel bağlama büyüsü olarak gösterilmektedir.

Bugüne kadar yapılmış olan tüm uygulamalarda bayanların istedikler sonuçları almış olmaları hatta şu an dahi devam eden mutlu ilişkilerin bazılarında adet kanı büyüsü veya benzeri uygulamaların etkileri olduğu söylenmektedir. Bu sebeple günümüzde de bayanlar bu uygulamaya karşı büyük ilgi gösterip gerek gördükleri takdirde medyumlardan yardım almakta herhangi bir zarar görmemektedirler. Adet kanı büyüsü yaptıranların yorumlarına gidenigerigetirmebuyusu.com/adet-kani-buyusu/ bu siteden ulaşabilirsiniz.

Post has attachment
Geçmiş dönemlerde yapılan sıkıntılı büyü uygulamalarında insanların istedikleri sonuçlara alamamaları hatta beklemedikleri olumsuz sonuçlar ile karşılaşmaları birçok kişinin bu alana karşı olan ilgisini zayıflatmıştır. Ancak yine bazen uygulamalar he zaman gördükleri ilgi ile bu alana merakları olan insanların medyumlar ile çalışmaya devam etmelerine neden olmuştur. Özellikle soğutma büyüsü gibi büyülerin ne gibi sonuçlar doğurduğunu bilen herkes bu ve benzeri uygulamaları yapmak konusunda her zaman ısrarcı davranmaktadırlar. Etkileri ve yapılış şekilleri ile diğer büyülere oranla daha basit kalan bu uygulamada amaç birbirlerini seven iki kişinin bu duygularını ortadan kaldırmak ve ilişkilerini bitirmektir.

Bu sonucu elde etmek için ise gerekli tüm adımlar zamanında ve eksiksiz bir şekilde atılmalıdır. Soğutma büyüsünü yapacak olan medyumlar ilgili kişilerin resimlerini, kişisel bilgilerini, kişisel eşyalarını hatta kendilerine ait saç teli veya kan damlalarını kullanabilirler. En yaygın şekilde kullanılan büyülerden biri olması ve gerçekten de basit bir teknikle yapılmasına rağmen çok keskin sonuçlar doğurması soğutma büyüsünün defalarca yapılmasını sağlamıştır. Büyü dünyasına ilk kez adım atana insanların genellikle duydukları ve gördükleri şeyler karşısında şaşkınlık yaşayabilmektedirler.

Özellikle kara büyü uygulamalarından sonra birçok kişi büyük bir korkuya kapılıp bir an önce farklı teknikler ve farklı büyü uygulamalar denemek için medyumlara başvururlar. Çünkü kara büyü uygulamalarında çoğu zaman amaçlar kötüdür. Buna bağlı olarak da ortaya çıkan sonuçlar akıl almaz derece de olumsuz olabilmektedir. İnsanların soğutma büyüsünden ne beklediklerini bilmeleri ve bu uygulamaların kendi amaçları için doğru seçim olup olmadığını analiz etmeleri gerekir. Çünkü birçok uygulamada insanların yeterli araştırma yapmadıkları için boş yere zaman kaybı yaşamaktadırlar.

Etkileri göstermeye başladığı andan itibaren etkisi altına aldığı kilerin tüm düşüncelerini bir an değiştirip yavaş yavaş birlikte olduğu kişiden uzaklaşmasını sağlayan bu uygulama için ortaya çıkarılmak isteyen enerji gerçekten de sanılandan çok daha etkilidir. İnsanlar hiçbir şey hissettirmeden tüm düşüncelerini değiştiren bu tarz uygulamalar her zaman büyü dünyasını nen popüler uygulamaları olmuştur. Tabi ki soğutma büyüsü de bu sebeple daima ilgi görmeye devam etmektedir. Soğutma büyüsü hakkında bilgi için gidenigerigetirmebuyusu.com/sogutma-buyuleri/ sayfasından bilgi alabilirsiniz.


Post has attachment
Medyumluk Hakkında Bilgi Medyumluk Nedir

Medyumluk mesleği uzun yıllardır birçok farklı ülkede bilinen ve yapılan bir meslektir ve bu alanda kendilerini kanıtlamış medyumların saygı gören ve öngörülerine itibar edilen kişiler olduğu bilinmektedir. İnsanların çeşitli sorunlarından dolayı medyumlara yoğun ilgi duyması bu alanda gerçek medyumların önemini ortaya koymaktadır. Birçok kaynakta spritüal makale başlıkları altında medyumlar hakkında çeşitli paylaşımlar yapılmıştır ve bu meslek dünyanın birçok ülkesinde halen popülerliğini koruyan mesleklerden biridir. Ancak bu durum ülkemizde çok daha farklıdır ve medyumluk yapan bu alanda mesleğinin gerektirdiği deneyime sahip olan kişiler olduğu gibi be mesleği yalnızca çıkar sağlamak amacıyla yapan deneyimsiz kişiler vardır.

Kötü olanda şudur ki medyum olmadığı halde bu mesleği yapan kişilerin gerçek medyumlardan daha ön plana çıktığı gerçeğidir. Her ne kadar bu kişiler sitelerinde veya kendilerini arayan kişilere kendilerini gerçek medyum, en iyi medyum, garantili medyum vesaire çeşitli isimlerle tanıtsalar dahi bu kişilerin bu alanda yetersiz oldukları yalnızca çıkar sağlama amacıyla kendilerini tercih eden kişilere boş vaatler savurdukları gerçeğidir. Bu sebeple güvenilir medyum arayanların gerçek medyumlara ulaşmak isteyenlerin medyumlar ile alakalı bilgi edinmeleri gerektiğini hatırlatmak isteriz. Birçok insanın düzenli ziyaret ettiği sitelerden birisi gidenigerigetirmebuyusu.com/category/medyumlar-hakkinda/ adresinden bilgi alabilirsiniz. 

Post has attachment
Gideni Geri Getirme Büyüsü İçin En Etkili Medyum Kimdir

İnsanın sevdiği insandan ayrı kalması hele ki sevdiği insan tarafından terk edilmesi birçok insan için dayanılması zor bir durumdur. Her ne kadar kişiler kendilerini terk eden kişileri yeniden getirmek amacıyla bazı denemelerde bulunsalar dahi bu durum çok zaman hüsran ile sonuçlanmakta ve giden kişiyi daha çok uzaklaştırmaktadır.

Gideni geri getirme büyüsü olarak bilinen bu çalışma insanların denedikleri yöntemlerden birisi ve amaç sadece giden kişinin geri gelmesini sağlamaktır. Bu konuda medyum arayan insanların çoğu yapılan çalışma sayesinde sevdiklerine kavuştukları bilinir ancak birçok kişinin de hiçbir şekilde sonuç alamadıkları gerçeğidir. Bu duruma sebep ise birçok makalede belirttiğimiz medyumluk ile alakasız kişilerden kaynaklanmaktadır.

Bu çalışmadan sonuç almak isteyen kişilerin yapması gereken öncelikli çalışma medyumlar hakkında araştırma yapmaktan geçer. Gerçek bir medyum ile çalışmanız durumunda sonuca ulaşmak kaçınılmaz olacaktır. Hangi medyum ile iletişime geçerseniz geçin bu kişilerin hepsi de gideni geri getirme büyüsü veya benzer çalışmalar için etkili olduklarını deneyimli olduklarını vesaire üstüne bir takım daha kendilerini öven cümleler koyabilirler ama bu kişilerin büyük bir kısmı sadece boş vaatler savuran kişilerdir. Gideni geri getirme büyüsü için tercih edilen medyumlar, bu çalışmayı herhangi bir medyuma yaptıran kişilerin yorumlarına gidenigerigetirmebuyusu.com sitesinden ulaşabilir ve bu sitede bu çalışma için yorumlarınızı çekinmeden paylaşabilirsiniz.


Post has attachment
Medyumların yaptıkları bazı çalışmaların gücüne inanan ve hemen hemen her soruna çözüm bulmanın mümkün olduğunu bilen insanlar bazı durumlarda da sevdikleri kişileri verecekleri riskli kararlardan döndürebilmek için geri döndürme büyüsünü kullanmaktadırlar. Bu çalışmada amaç yalnızca kişinin verdiği karardan vazgeçmesi ve istenilen şekilde karar vermesini sağlamaktır.


Bu özel çalışma ortaya çıkardığı yüksek ve güçlü bir manevi enerji ile ilgili kişilerin bilinçaltılarını kontrol altına alarak düşüncelerini değiştirmelerine vesile olmaktadır. Özellikle güçlü bir iradeye sahip olan kişilerin her zaman hayatlarında yer verdikleri kararlar, bazen akıl almaz sonuçlara da yol açmaktadır. Geri döndürme büyüsü sonuçları hakkında araştırma yapan ve kendileri de bu özel çalışmayı denemek isteyen kişilerin karşılarına birçok farklı uygulama şekli çıkmaktadır.


Bu çalışmayı farklı bir çalışma gideni geri getirme büyüsüne benzeten insanların olduğu bilinir. Ancak her iki çalışma farklı amaçlar uygulanan çalışmalar olup isimler benzerlik gösterse dahi birisi insanları herhangi bir konuda ikna etmek için, diğeri ise giden veya ayrılan sevgililer, eşlerin yeniden bir araya gelmelerini sağlayan çalışmalardır. Geri döndürme büyüsü hemen her çalışmada olduğu gibi kişi bilgileri veya kişilere ait herhangi bir nesne parça ile yapılan bir uygulamadır.


Bu çalışmalar hakkında birçok sitede farklı anlatımlar olsa bile yapılan çalışmaların amaçları aynıdır. Bazı medyumlar veya kendilerini medyum olarak tanıtan kişilerin bu çalışmalar hakkında farklı anlatımları veya çalışmaların farklı amaçlarının olduğunu söylemesi tamamen kulaktan dolma bilgiler olup bu gibi kişilere itibar etmemeniz tavsiye edilir. Geri döndürme büyüsü hakkında bilgi edinmek için gidenigerigetirmebuyusu.com/geri-dondurme-buyusu/ adresine bakabilirsiniz.

Wait while more posts are being loaded