Profile cover photo
Profile photo
Biuro Geodezyjne GEO-PROJEKT Tomasz Najderek
162 followers
162 followers
About
Posts

Post has attachment
Geodezyjny pomiar sytuacyjny przestrzennych obiektów liniowych podlega generalizacji. Jest to usługa polegająca między innymi na przedstawieniu obiektów krzywoliniowych przy pomocy linii łamanych. Ponadto pomijane są punkty wyznaczające obiekt (pod warunkiem, że nie spowoduje to zniekształceń podczas jego reprezentacji geometrycznej). W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu. https://www.geo-projekt.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy szukacie doświadczonego geodety, który w krótkim czasie wykona dla Was zlecenie? W takim razie świetnie trafiliście! Wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę naszej firmy potwierdza liczne grono zadowolonych Klientów. Nam warto zaufać! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: https://www.geo-projekt.com.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Na wszystkie wątpliwości chętnie odpowiemy również w siedzibie naszego biura znajdującego się w Szamotułach. Na stronie: https://www.geo-projekt.com.pl/kontakt dostępne są dane kontaktowe firmy GEO-PROJEKT. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
GEO-PROJEKT to firma świadcząca profesjonalne oraz kompleksowe usługi geodezyjno – kartograficzne. Nasze biuro prowadzone jest przez doświadczonego geodetę Tomasza Najderek, który przez lata praktyki doskonale poznał potrzeby i oczekiwania Klientów. Przekonajcie się sami! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: https://www.geo-projekt.com.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakupiliście działkę i chcielibyście postawić gustowną altankę? Zachęcamy zatem już dziś do kontaktu z naszą firmą. Dokładnie sprawdzimy teren oraz obiekty znajdujące się wokół działki. Dzięki temu będziecie mogli już niebawem cieszyć się wymarzoną altanką. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://www.geo-projekt.com.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą dostępną na stronie: https://www.geo-projekt.com.pl/oferta. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także dostosowujemy ofertę do tak szybko zmieniającego się rynku. Dodatkowo zapewniamy konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zleceń. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Celem tyczenia obiektu jest wskazanie położenia obiektu budowlanego względem położenia innych obiektów. Warto pamiętać również o tym, że przed przystąpieniem do budowy jakiegokolwiek obiektu należy zasięgnąć porady geodety oraz udokumentować wszystkie jego zalecenia. https://www.geo-projekt.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Informacje dotyczące podziału nieruchomości znajdziecie Państwo w ustawie z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami. Przypominamy również, że podział nieruchomości jest dopuszczalny wówczas, gdy projektowane do wydzielenia działki mają dostęp do drogi publicznej. Na ewentualne pytania chętnie odpowiemy telefonicznie. Zachęcamy Państwa również do odwiedzenia siedziby naszej firmy. Dane kontaktowe dostępne są na stronie: https://www.geo-projekt.com.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Specjalnie dla Was również nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje oraz dbamy o to, aby dysponować nowoczesnym i niezawodnym sprzętem. Nam warto zaufać! https://www.geo-projekt.com.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę kierujemy również do firm. Chętnie podejmiemy się zleceń dotyczących geodezyjnej obsługi inwestycji budowlanych. Wybierając firmę GEO – PROJEKT możecie liczyć na terminową realizację każdego zlecenia. Dodatkowo zapewniamy konkurencyjne ceny. Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza! https://www.geo-projekt.com.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded