Profile cover photo
Profile photo
Biuro Geodezyjne GEO-PROJEKT Tomasz Najderek
183 followers
183 followers
About
Biuro Geodezyjne GEO-PROJEKT Tomasz Najderek's posts

Scalenie nieruchomości uregulowane zostało w ustawie z dnia 21.08.1997r. o gospodarce nieruchomościami. Podstawowym celem tej czynności jest podział kilku obiektów znajdujących się na jednym terenie. Jest to trudne zadanie wymagające odpowiedniej wiedzy. Dla nas jednak to żaden problem! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: https://www.geo-projekt.com.pl/. 

Post has attachment
Geodezyjna obsługa inwestycji dotyczyć może obiektów drogowych, jak i obiektów biurowych czy handlowych. Jest to proces obejmujący również uzbrojenie podziemne. Na stronie: https://www.geo-projekt.com.pl/ uzyskacie Państwo dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Jeśli szukacie firmy specjalizującej się w pomiarach sytuacyjno – wysokościowych, zapraszamy! Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam na podjęcie się nawet najtrudniejszych zleceń! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnej na stronie: http://www.geo-projekt.com.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo

Post has attachment
Pomiaru objętości hałd i nasypów powinna podjąć się wyłącznie wykwalifikowana osoba. Decydując się na usługi firmy GEO-PROJEKT nie musicie się o nic martwić! Nasza wyspecjalizowana kadra geodetów chętnie sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: https://www.geo-projekt.com.pl/.
Photo

Jeśli szukacie godnego polecenia geodety – skontaktujcie się z nami! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a także z maksymalnym zaangażowaniem podejmujemy się każdego zlecenia. Na nasze usługi zdecydowało się już wielu Klientów, którzy chętnie polecają naszą działalność. Przekonajcie się sami! https://www.geo-projekt.com.pl/

Służymy fachową pomocą zarówno w rozgraniczaniu działek, jak i przygotowaniu map do celów projektowych. Posiadamy również niezbędną wiedzę oraz doświadczenie pozwalające nam na podjęcie się pomiarów realizacyjnych. Na stronie: https://www.geo-projekt.com.pl/ dostępna jest nasza pełna oferta. Zapraszamy!

Post has attachment
Czy macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty? Chcielibyście uzyskać cenną informację dotyczącą geodezji w procesie budowlanym? Specjalnie dla Was na stronie: https://www.geo-projekt.com.pl/ dostępny jest formularz kontaktowy. Zachęcamy Państwa również do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. 
Photo

Post has attachment
Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była kompleksowa i spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego regularnie inwestujemy w coraz to nowsze technologie. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: https://www.geo-projekt.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Przed rozpoczęciem jakiekolwiek budowy należy skonsultować się z geodetą, który zajmie się wytyczeniem budynku w terenie. Usługa tego typu może polegać na wbiciu palików w narożach realizowanego budynku. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: https://www.geo-projekt.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się w pomiarach terenowych geodezyjnych. W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy precyzyjnego pozycjonowania satelitarnego GPS. Ponadto posiadamy szeroką wiedzę oraz doświadczenie, które pozwala nam podjąć się nawet najbardziej nietypowych zleceń! Więcej informacji: https://www.geo-projekt.com.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded