Profile cover photo
Profile photo
Gazeta Liria
8 followers -
Gazeta Liria është një alternativë e re që informon shpejtë dhe besueshëm lexuesit e tij ...
Gazeta Liria është një alternativë e re që informon shpejtë dhe besueshëm lexuesit e tij ...

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Disa vite diferencë në moshë dhe lajmi i lidhjes së Seldi Qalliut me Mimoza Shkodrës u bë një nga temat e diskutimit më me peshë në mediet rozë. Më pas i pamë të shfaqeshin të lumtur pas fejesës dhe në një moment e papritura ndodhi! Lajme se Seldi dhe…
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded