Profile cover photo
Profile photo
Ganc Med
32 followers -
Ganc-Med jest marką zaawansowanych aparatów do kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Produkujemy, dostarczamy, szkolimy i sprawujemy opiekę serwisową.
Ganc-Med jest marką zaawansowanych aparatów do kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Produkujemy, dostarczamy, szkolimy i sprawujemy opiekę serwisową.

32 followers
About
Posts

Post has attachment
Zupełnie nowa jakość w STREFIE URODY w Białymstoku, z najnowszym modelem aparatury SHR EPIL MOTION, który świetnie realizuje zabiegi takie jak:

- depilacja laserowa SHR, czyli trwała, bezbolesna forma pozbywania się niechcianych włosków
.
- fotoodmładzanie dynamiczne SSR, kompleksowy zabieg laserowego odmładzania skóry i usuwania jej niedoskonałości wraz z poprawą jędrności
.
- usuwanie przebarwień, czyli pozbywanie się nieprzyjemnych zmian pigmentacyjnych i wyrównanie kolorytu skóry
.
- zamykanie naczynek, pajączków i rubinków
.
- laserowe leczenie trądziku, działanie bezpośrednio i dogłębnie na przyczynę nieprzyjemnych zmian skórnych

Te wszystkie nowoczesne technologie w rękach doświadczonej, wykształconej kosmetolog Pani Katarzyny Milaszewicz.
POLECAMY!

Strefa Urody
ul.Kaczorowskiego 7 lok.43U
15-375 Białystok
tel. 694878064

#StrefaUrody #KatarzynaMilaszewicz #Białystok #kosmetologiaBiałystok #kosmetykaBiałystok #laseroterapiaBiałystok #gabinetBiałystok #depilacjalaserowaBiałystok #epilacjaBiałystok #laserBiałystok #SHRBiałystok #fotoodmładzaniedynamiczneSSRBiałystok #fotoodmładzanieBiałystok #leczenietrądzikuBiałystok #zamykanienaczynekBiałystok #usuwanieprzebarwieńBiałystok #uroda #GancMed #ShrEpilMotion #laseroterapiaBiałystok

.
Completely new quality in STREFA URODY (BEAUTI ZONE) in Białystok, with SHR EPIL Motion, which perfectly performs treatments such as:
- laser hair removal SHR, which is a permanent, painless form of getting rid of unwanted hairs
- dynamic SSR photorejuvenation, comprehensive laser skin rejuvenation treatment and removal of imperfections along with improved firmness
- removal of hyperpigmentation, i.e. getting rid of unpleasant pigmentation changes and smoothing the skin tone
- closing of blood vessels, spider veins and rubies
- laser acne treatment, acting directly and in depth on the cause of unpleasant skin changes
All these modern technologies in the hands of an experienced, educated cosmetologist, Mrs. Katarzyna Milaszewicz.
RECOMMENDED!

Strefa Urody
ul.Kaczorowskiego 7 lok.43U
15-375 Białystok
tel. 694878064
Add a comment...

Post has attachment
Dziękuję wszystkim za wsparcie w wyborze kolorystyki na bluzę serwisową kolekcji jesień2017/zima2018. Prezentuje się bardzo dobrze. 😊
Użytkuję już przeszło miesiąc, tylko nie było okazji się pochwalić.
.
Przy tej okazji trochę o mnie. Dostawa aparatury do gabinetu i spotkania w garniturze to tylko 1% pracy. To miły estetyczny i przyjemny wierzchołek góry lodowej związanej z moim dbaniem o gabinety. .
Od lat przedewszystkim zajmuje się konkretnym wsparciem technicznym w zakresie aparatury i rozwiazywaniem problemów technicznych, przeglądami i dbanie o utrzymanie ruchu w gabinetach kosmetoligii i medycyny estetycznej.
Do tego opracowywaniem prototypów, testowaniem technologii innowacyjnych. To co będzie wykorzystywane powszechnie w kosmetoligii za kilka lat, teraz przechodzi testy i jest dopracowywane. Nudno nie jest 😁
#service #serwis #GancService #GancMed #praca #laser #SHREPILMOTION #kosmetologia #kosmetologiaestetyczna #gabinet #błyskkosmetologa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Efekty udokumentowane w czasie japońskich badań powierzchni skóry, poddanej działaniu terapii z aktywnym wodorem, za pomocą aparatury Hydroimpact.
.
.
Intensywne oczyszczenie strugą wody pod ciśnieniem, nasyconej pęcherzykami medycznego wodoru działa jak ultraprecyzyjny peeling. Wnika w pory i najdrobniejsze zagłębienia skóry usuwając zaskórniki, zanieczyszczenia porów wszystkie pozostałości makijażu i kosmetyków, których nie można w inny sposób się pozbyć.
.
Uzyskujemy efekt świeżej, wypoczętej atrakcyjnej twarzy
.
Nie wymaga rekonwalescencji - pacjentka od razu wraca do aktywnego życia.
.
Zachowuje naturalny wygląd - nie zmienia rysów twarzy
.
Całkowicie bezpieczny - bezinwazyjny, bezbolesny
.
Szybka wizyta - cały zabieg w salonie zajmie 30 minut
.
Efektem jest zdrowa, dokładnie oczyszczona skóra.
Jak nigdy wcześniej!
.
Najnowsze osiągnięcie medycyny AntyAging, o potwierdzonej badaniami skuteczności, zatrzymując procesy starzenia.
.
Aparatura Hydroimpact , z opatentowanymi generatorami czystego wodoru, to złożone działanie terapeutyczne na wiele problemów skórnych.
Najważniejsze działanie wodoru to, dobroczynna właściwość polegająca na wybiórczej neutralizacji wolnych rodników hydroksylowych, które są destrukcyjne dla komórek ludzkich i bezpośrednio odpowiedzialne za ich uszkadzanie, obumieranie lub mutowanie, również w formy nowotworowe.
Wodór powstrzymuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Skutkuje to zatrzymaniem procesów starzenie skóry na poziomie komórkowym.
.
Rok 2017 - to zdecydowanie rok wodoru.
.
Zadzwoń do nas 696-186-963 lub napisz ganc.service@gmail.com, a prześlemy Ci szczegółową ofertę aparatury i wszystkie informacje jakich potrzebujesz.
.
#nowość2017 #Hydroimpact #OczyszczanieWodorowe #innowacja #MedycynaEstetyczna #Kosmetologia
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Solidna aparatura do fototerapii rozwiązująca problemy niedoskonałości skóry powinna pracować w każdym gabinecie kosmetologii. Stanowi filar nowoczesnych zabiegów.
.
Z uwagi na to, że nasz sprzęt jest produkowany pieczołowicie i indywidualnie, jako jedyni oferujemy możliwość dopasowania swojego urządzenia kolorystycznie do wnętrza gabinetu.
.
Kolor purpury z wykończeniem perłowym, był realizowany wyjątkowo w wersji premium dzięki, czemu aparatura będzie stanowiła idealne uzupełnienie, a zarazem przełamanie, nowoczesnych jasnych wnętrz w nowopowstającym salonie.
.
Jak wam się podoba?
.
Oferuj zabiegi jakości premium w swoim mieście.
.
Zadzwoń do nas 696-186-963 lub napisz ganc.service@gmail.com, a prześlemy Ci szczegółowy katalog dotyczący SHR EPIL MOTION i wszystkie informacje jakich potrzebujesz.
Albo po prostu zerknij na nasz kanał na YouTube, aby zobaczyć więcej: https://www.youtube.com/channel/UCyqOBQ2mpBJ7AQ9XmTFSAWA?sub_confirmation=1

#SHREPILMOTION #SHR #ProfesjonalnaKosmetologia

www.gancmed.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lasery są najskuteczniejszą metodą pozbycia się #przebarwienia , a #jesień to idealny czas, aby zająć się tym problemem u twoich klientek.

1. Przebarwienia starcze dłoni
2. Zróżnicowany koloryt skóry dłoni
3. Przebarwienia posłoneczne
4. Piegi na dłoniach
.
Jeśli choć jeden z tych punktów dotyczy Twoich pacjentek, to usuwanie przebarwień E-light jest Twoim idealnym zabiegiem kosmetologicznym.
Dobrane indywidualnie do typu przebarwienia parametry wiązki #Elight na aparaturze SHR EPIL Motion marki Ganc-Med docierają w głąb skóry wychwytując ostudy i plamy pigmentacyjne - defragmentując mikrostrukturę melaniny. Komórki przebarwienia w wyniku termolizy ulegają trwałemu zniszczeniu, przebarwienie ulega łagodnemu złuszczeniu i zanikowi.
.
W ten sposób nadmiar pigmentu jest eliminowany z widocznych warstw, skóra staje się jednolita. Koloryt jest wyrównany bez przebarwień, przez co wygląda zdrowo i estetycznie.
.
To tylko jedna z 5 funkcji terapeutycznych jakie oferujesz swoim klientkom używając SHR EPIL MOTION
.
Oferuj zabiegi jakości premium w swoim mieście.
.
Zadzwoń do nas 696186963 lub napisz ganc.service@gmail.com a prześlemy Ci szczegółowy katalog i wszystkie informacje jakich potrzebujesz.

Albo po prostu zerknij na nasz kanał na YouTube, aby zobaczyć więcej:
https://www.youtube.com/channel/UCyqOBQ2mpBJ7AQ9XmTFSAWA…

#SHREPILMOTION #SHR #ProfesjonalnaKosmetologia
#UsuwaniePrzebarwień #dłonie #skóra #AntyAging #kosmetologia #kosmetyka #estetyka #kosmetologiaestetyczna #warszawa #uroda #GancMed

www.gancmed.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Solidna aparatura do fototerapii rozwiązująca problemy niedoskonałości skóry powinna pracować w każdym gabinecie kosmetologii. Stanowi filar nowoczesnych zabiegów.

Myślisz - "Nie, bo kiedy ja na to zarobię, za droga aparatura."

Średnio każdy z przeszło 46 gabinetów w Polsce wyposażonych w SHR EPIL MOTION, potrzebuje 1 dnia roboczego, aby zarobić na swoją ratę leasingową.

Nie wierzysz? Bardzo dobrze. Sprawdź, dowiedź się więcej.
.
Zadzwoń do nas 696186963 lub napisz ganc.service@gmail.com, a prześlemy Ci szczegółowy katalog dotyczący SHR EPIL MOTION i wszystkie informacje jakich potrzebujesz.

Albo po prostu zerknij na nasz kanał na YouTube, aby zobaczyć więcej: https://www.youtube.com/channel/UCyqOBQ2mpBJ7AQ9XmTFSAWA

#SHREPILMOTION #SHR #ProfesjonalnaKosmetologia
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie łatwo jest zaproponować klientkom, które są w ciąży, zaawansowany zabieg w gabinecie kosmetologii.
Poszukujesz dla tych klientek naturalnych bezpiecznych rozwiązań pielęgnacyjnych?
🌿🌊🌍💧🌿💦🌿🌊🌍💧🌿💦
.
Zestawienie terapii kosmetologicznych wg. WPROST dla wszystkich mam, które, skutecznie i bezpiecznie pod opieką kosmetologów chcą doprowadzić swoje ciało, twarz i okolice intymne do stanu sprzed okresu ciąży.
.
https://www.wprost.pl/zycie/10058536/Program-Bella-Mama.html
.
Liderem terapii na okolice twarzy jest #Hydroimact.
Co #WAŻNE #OczyszczanieWodorowe jest jedynym zabiegiem w tym zestawieniu, który mogą wykonywać kobiety również w czasie ciąży! Nie tylko po narodzeniu. A to jest już unikatowa właściwość, która sprawia, że #TerapiaWodorowa zyskuje taką popularność wśród przyszłych mam, które pragną utrzymać skórę twarzy w idealnej zdrowej kondycji.
.
Od marca 2017 - aparatura po uzyskaniu w Holandii certyfikacji jest dostępna w Europie.
.
Pojawienie się Hydroimpact, początkuje nową erę w kosmetologii i medycyny estetycznej, gdzie zabiegi są przyjemnością dla pacjentów, a terapeuci mają narzędzie poprawiające naturalne zdrowie skóry na poziomie komórkowym.
.
Za co pacjenci cenią sobie Oczyszczanie Wodorowe?
.
Usuwa zanieczyszczeń skóry na 4 poziomach - uzyskujemy efekt świeżej, wypoczętej atrakcyjnej twarzy
.
Nie wymaga rekonwalescencji - od razu wracamy do aktywnego życia.
.
Zachowujemy naturalny wygląd - nie zmienia rysów twarzy
.
Całkowicie bezpieczny - bezinwazyjny, bezbolesny.
.
Szybka wizyta - cały zabieg w salonie zajmuje 30-60 minut
.
Efektem jest zdrowa, dokładnie nawilżona i oczyszczona skóra.
Jak nigdy wcześniej!
.
Działaj najnowszym osiągnięciem medycyny AntyAging, o potwierdzonej badaniami skuteczności, zatrzymując procesy starzenia.
.
Rok 2017 - to zdecydowanie rok wodoru.
.
Zadzwoń do nas 696186963 lub napisz ganc.service@gmail.com, a prześlemy Ci szczegółową ofertę aparatury i wszystkie informacje jakich potrzebujesz.
.
#nowość2017 #Hydroimpact #OczyszczanieWodorowe #innowacja #MedycynaEstetyczna #Kosmetologia
#kosmetologia #OczyszczanieWodorowe #Hydroimpact #SkinrexEurope #AntyAging #kobieta #piękna #ZdrowaCera
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już od teraz w Studio Kosmetologii i Podologii Rybak Beauty w Ostrów Mazowiecka,

https://www.facebook.com/Studio-Kosmetologii-i-Podologii-Rybak-Beauty-453793654772827/

dostępna jest pełna gama zabiegowa na najnowszym modelu aparatury SHR EPIL Motion, czyli:
- bezbolesna depilacja laserowa SHR
- fotoodmładzanie dynamiczne SSR
- usuwanie przebarwień skóry
- usuwanie naczynek
- leczenie trądziku

Dodatkowo Pani Hanna Rybak postanowiła wyprzedzić konkurencję, wzorem najbardziej doświadczonych klinik w Polsce, jak również japońskich, dzięki inwestycji w innowacyjną aparaturę koreańską Hydroimpact, do zabiegu

#OczyszczanieWodorowe niwelujące wolne rodniki, będące główną przyczyną starzenia.
Jesteśmy przekonani, że aparatura trafiła w odpowiednie ręce.
Gratulujemy
#MedycynaEstetyczna #ProfesjonalnaKosmetologia #ShrEpilMotion #GancMed #DepilacjaLaserowaSHR #FotoodmładzanieDynamiczneSSR
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PAMIĘTAJ - wprowadzanie nowych zabiegów laserowych do oferty gabinetu w sezonie wakacyjnym, nie ma sensu, gdyż większość twoich klientek jest na urlopach. Lipiec i sierpień, to czas gdy wszystkie topowe gabinety zamawiają swoje nowoczesne technologiie, rezerwują terminy dostaw i szkoleń, aby od września przywitać klientki, robiącą wrażenie, nowoczesną ofertą.
W nadchodzącym od września sezonie fotoodmładzania, usuwania przebarwień posłonecznych i zamykania naczynek, wygrają te gabinety, które teraz już zamawiają najmocniejsze sprzęty laserowe. Nie pozwól wyprzedzić się konkurencji.

Solidna aparatura do fototerapii rozwiązująca problemy niedoskonałości skóry powinna pracować w każdym gabinecie kosmetologii. Stanowi filar nowoczesnych zabiegów.

Możliwość regulacji długości fali w emitowanej wiązce z głowicy zabiegowej umożliwia wykonywanie wielu niezależnych zabiegów na jednym urządzeniu. Jest to więc oszczędność i ergonomia, gdyż inwestycja w SHR EPIL MOTION pozwala rozwiązywać szerokie spektrum problemów estetycznych, korzystając z jednej platformy sprzętowej, takich jak:
- bezbolesna depilacja laserowa SHR
- fotoodmładzanie dynamiczne SSR
- usuwanie przebarwień skóry
- usuwanie naczynek
- leczenie trądziku
.
.
Oferuj zabiegi jakości premium w swoim mieście.
.
Zadzwoń do nas 696-186-963 lub napisz ganc.service@gmail.com, a prześlemy Ci szczegółowy katalog dotyczący SHR EPIL MOTION i wszystkie informacje jakich potrzebujesz.

Albo po prostu zerknij na nasz kanał na YouTube, aby zobaczyć więcej: https://www.youtube.com/channel/UCyqOBQ2mpBJ7AQ9XmTFSAWA #SHREPILMOTION #SHR #ProfesjonalnaKosmetologia
Add a comment...

Post has attachment
Gabinet kosmetyczny #PięknaSkóra w #Gdańsk trafił najnowszy model Cavi-Lipo DEX. Mimo lokalizacji na dalekich przedmieściach, to miejsce zaskakuje swoich klientów miłą, profesjonalną obsługą, ponadprzeciętną ofertą zabiegową na aparaturze klasy premium i solidnymi efektami terapeutycznymi. Przycznynia się to słusznie do rosnącej popularności tego miejsca. W sześć miesięcy po dostawie aparatury #SHR EPIL Motion, trafia teraz tutaj właśnie #CaviLipoDEX do najsilniejszej, bezinwazyjnej metody niszczenia komórek tłuszczowych, łączący w sobie 5 technologii.
Photo
Photo
26.06.2017
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded