Profile

Cover photo
Games.cz
1,731 followers|4,734,734 views
AboutPostsCollectionsPhotos

Stream

Games.cz

Shared publicly  - 
 
CALL OF CTHULHU

Horor Call of Cthulhu se připomíná správně okultním trailerem:

http://games.tiscali.cz/video/horor-call-of-cthulhu-se-pripomina-spravne-okultnim-trailerem-291915
 ·  Translate
1
Add a comment...

Games.cz

Shared publicly  - 
 
SEA OF THIEVES

Sea of Thieves byla od začátku navržena pro kooperativní hratelnost:

http://games.tiscali.cz/preview/sea-of-thieves-byla-od-zacatku-navrzena-pro-kooperativni-hratelnost-291536
 ·  Translate
3
1
Add a comment...

Games.cz

Shared publicly  - 
 
OFFWORLD TRADING COMPANY

V obchodní strategii Offworld Trading Company se neválčí silou, ale penězi. Osloví vás komplexní ekonomická mechanika a cizokrajné prostředí planety Mars:

http://games.tiscali.cz/recenze/offworld-trading-company-recenze-291462

Úryvek z recenze:

Časem se přestanete zabývat obyčejnostmi. Třeba jak získat z marťanské přírody vodu. Jednak to už budete dávno umět, ale hlavně z ní elektrolýzou začnete získávat i palivo do velkých továren na mnohem pokročilejší, třeba chemické, výrobky. Vaší starostí (a radostí) se stane, jak dobře zpeněžit dokonalejší produkty, a do jaké výroby ještě investovat. Jak zkrátka ekonomicky porazit konkurenci.

Hra naštěstí neunavuje malichernostmi. Můžete se soustředit na zábavné budování složitějších ekonomických vztahů, protože ty podružnější jsou chytře automatizovány nebo zcela chybí. Neřeší se například skladové přebytky, protože se prodají na trhu. Stačí si počkat na solidní výkupní ceny. Netřeba se ani zabývat dopravou surovin. Jakmile postavíte důl nebo továrnu, automaticky začnou posílat své produkty do dalších výrobních článků korporace.

Některé aspekty lze nicméně automatizovat aspoň volitelně. Například můžete dovolit, aby továrna ke své produkci nakupovala suroviny z trhu, pokud je zrovna nemá skladem. Téměř každou automatizační volbu lze realizovat jak v konkrétních případech, tak i globálně, tedy pro všechny budovy stejného typu. Šetří to čas a zpříjemňuje hraní.
 ·  Translate
4
1
Add a comment...

Games.cz

Shared publicly  - 
 
FOR HONOR

Stylový trailer oznamuje datum spuštění betatestu For Honor:

http://games.tiscali.cz/video/stylovy-trailer-oznamuje-datum-spusteni-betatestu-for-honor-291516

1
Add a comment...

Games.cz

Shared publicly  - 
 
EURO TRUCK SIMULATOR 2: VIVA LA FRANCE

Stejně jako všechna předchozí DLC, je i Vive la France! velice kvalitní rozšíření, které nabídne spousty hodin kvalitní zábavy na desítkách tisíc kilometrů nových silnic:

http://games.tiscali.cz/recenze/euro-truck-simulator-2-vive-la-france-recenze-291321

Úryvek z recenze:

Po vzoru Skandinávie navíc celá Francie přinesla spousty nových textur ve vyšší kvalitě. Města, která byla dostupná i v původní verzi, si prošla omlazovací kúrou a například Paříž byla kompletně přepracovaná včetně tunelů a nových cest. Toto vše je navíc dostupné i těm, kteří se rozhodnou si DLC nepořídit.

Stejně tak je prostředí krásně propracované do nejmenších detailů, jak jsme už u her od SCS zvyklí. Vyzdvihnout si zaslouží zvláště vesničky, které sice na mapě nenajdete, ale během vašich cest skrz ně projedete nesčetněkrát. Díky stylizaci budov a prostředí dokáže takový průjezd vyvolat pocit, že opravdu cestujete Francií, a ne jenom kusem virtuálního světa, kdy se musíte přesvědčovat, že se zrovna nacházíte v dané destinaci. Ruku v ruce s tím jde i kvalitně zpracované počasí, krásná příroda (lesíky, kterými projíždíte po úzkých silnicích) a nádherné výhledy na rozprostírající se přírodu v dálce.
 ·  Translate
3
Jan Anderle's profile photo
 
Zajímalo by mě jak ztvárnili dálnici do Calais...to je teď zřejmě ta nejzábavnější část cesty po Francii
 ·  Translate
Add a comment...

Games.cz

Shared publicly  - 
 
DARKEST DUNGEON

GDS 2016: Tyler Sigman - Jak se designoval Darkest Dungeon:

http://games.tiscali.cz/video/gds-2016-tyler-sigman-jak-se-designoval-darkest-dungeon-290727
2
Share Here's profile photo
 
😌✌️👍
Add a comment...

Games.cz

Shared publicly  - 
 
FARMING SIMULATOR 2017

Zemědělská simulace s výrazným zaměřením na ruční ovládání strojů a vykonávání úkonů. K dobru si může přičíst relaxační hratelnost, obrovsky pestrou nabídku farmářského vybavení a vzhledem k povaze titulu také pohledný vizuál:

http://games.tiscali.cz/recenze/farming-simulator-17-recenze-292013

Úryvek z recenze:

Netřeba se shánět po amuletech na ochranu před psychickými útoky, druhá možnost je správně. Farming Simulator 17 dokáže být nebývale uklidňující, relaxační, až zenová záležitost. O to více překvapující je, že však naopak v úvodu vystupuje poněkud nepřátelsky. Asi jako ten na rohu stojící chlápek s cigárem v koutku, který se tváří tak, že byste radši poníženě křesali kameny nad hromádkou slámy, než abyste se ho šli zeptat na zapalovač. Stejně tak Farming Simulator 17 by svou počáteční nepřívětivostí mohl řadu hráčů zlomit a odradit, což by ale byla škoda.

Na vině je hlavně zásadně nedostačující tutoriál. Jasně, pokud jste veteráni série, vklouznete do hratelnosti nového dílu bez sebemenších problémů, ale jak už bylo řečeno, přibyl letos dobrý půlmilion nováčků. Nezkušených hráčů, kteří budou dost možná zmatení a bezradní. Hra vám vysvětlí zhruba to, jak připojit návěs k traktoru, a že když s pluhem přejedete pole, překvapivě za sebou necháte brázdy, ale pak vás postaví doprostřed farmy, a snažte se.

Co teď? Co se vyplatí pěstovat? Kde vzít semena? Jak je proboha dopravit z parkoviště před obchodem, kam vám je doručí, zpátky na farmu? Kdy hnojit? A jak? A čím, když jsou na výběr tři druhy hnojiva? Kdy stačí použít kultivátor, a kdy pluh? Jak na brambory? A co ta zvířata? Otázek hra dokáže vyvolat více než dost, a upřímně, není vůbec žádná hanba se před hraním nejdřív podívat na pár videotutoriálů na internetu. Ona to totiž nakonec žádná hyperkomplexní hardcore záležitost není, jen se tak chvíli na oko tváří.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Games.cz

Shared publicly  - 
 
FOR HONOR

Ubisoft představil hardwarové nároky For Honor a obsah betatestu:

http://games.tiscali.cz/video/ubisoft-predstavil-hardwarove-naroky-for-honor-a-obsah-betatestu-292055
 ·  Translate
1
Add a comment...

Games.cz

Shared publicly  - 
 
HORIZON ZERO DAWN

Příběhový trailer na Horizon Zero Dawn staví Aloy proti robotům a jejich maskovaným páníčkům:

http://games.tiscali.cz/video/pribehovy-trailer-na-horizon-zero-dawn-stavi-aloy-proti-robotum-a-jejich-maskovanym-panickum-291558
 ·  Translate
4
1
Add a comment...

Games.cz

Shared publicly  - 
 
SCALEBOUND

Pamatujete ještě na ono "akční RPG" s bloďákem se sluchátky a drakem? Tak na Scalebound už můžete klidně zapomenout, Microsoft jeho vývoj zrušil:

http://games.tiscali.cz/oznameni/microsoft-rusi-vyvoj-draci-akce-scalebound-291445
 ·  Translate
1
Add a comment...

Games.cz

Shared publicly  - 
 
THE DWARVES

Slib „hry o trpaslících“ je naplněný z půlky. Literární příběh doplňuje fyzikální engine v bitvách, které jsou ovšem zmatečné jako právě probuzený trpaslík:

http://games.tiscali.cz/recenze/the-dwarves-recenze-291393

Úryvek z recenze:

Jaká je herní adaptace od studia King Art Games? Především se drží literárního příběhu. Mladý a naivní Tungdil vyráží splnit úkol pro svého mentora do světa, o kterém nic moc neví. Dokonce ani to, že existují další trpaslíci. Středobodem jeho vesmíru je kovárna a knihovna, a během svého dosavadního života si popovídal maximálně s několika lidmi, kteří se vyskytovali poblíž.

Tungdil se na cestu nedostává v nejlepší době. Krajinou rezonuje proroctví o konci všeho. Temní elfové – zde älfové – mění životy obyvatel v pekelná muka, když před sebou ženou jejich oživené mrtvoly jako armádu. A do toho se pletou skřeti s touhou dělat to, co jim jde nejlépe: Zabíjet, zabíjet a zabíjet.

Není to hezký pohled a Tungdil, který se nejlépe cítí v útulném domově s knihou v ruce, musí uznat, že za určitých podmínek je sekera silnější pera. Jenže on je spíš ten písmák než ranař. Trpasličí válečníci a bratři Boïndil a Boëndal, které záhy potkává, ho ale naučí švihat zbraní jako Gimli.
 ·  Translate
2
Add a comment...

Games.cz

Shared publicly  - 
 
FACTORIO

S panem Dortem jsme si zahráli české Factorio:

http://games.tiscali.cz/video/gamesplay-hrajeme-ceskou-real-time-strategii-factorio-291408

 ·  Translate
1
Add a comment...
Games.cz's Collections
Story
Tagline
Český herní web.
Introduction
Jsme český herní web, který se soustředí na hry pro:
  • PC
  • Xbox 360
  • PlayStation 3
  • Wii, Wii U
  • 3DS, DS, PS Vita
  • iPhone a iPad 

Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky.

Na Games.cz najdete i podcast Fight Club. Ten vychází každý čtvrtek dopoledne a jeho vysílání se účastní nejen redaktoři a spolupracovníci Games.cz, ale i posluchači. Jedním z nich se můžete stát i vy – stačí když se přihlásíte k odběru Fight Clubu prostřednictvím iTunes nebo RSS, případně když si každý týden stáhnete novou MP3 z této stránky.

Na Games samozřejmě nechybí ani rozsáhlá databáze her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Grand Theft Auto, StarCraft, Battlefield, Diablo nebo FIFA.
Contact Information
Contact info
Email