Profile cover photo
Profile photo
Gabriela Korkosz
22 followers
22 followers
About
Posts

Post has shared content
Zalew w Nieliszu czyli "Moczydło". To jeden z największych w Polsce sztucznie utworzonych zbiorników wodnych, ma 950 ha, a długość linii brzegowej to ok 30 km. Zbiornik powstawał w latach 1994–1998. Składa się ze zbiornika głównego na rzece Wieprz i wstępnego na rzece Por. Od grudnia 1997 roku jest wykorzystywany do produkcji zielonej energii.
Kąpielisko i ośrodek sportów wodnych funkcjonuje od 2014 roku. Moczydło kusi turystów dostępem do wielu atrakcji, np. plaży, molo, wypożyczalni sprzętu, przestrzeni żeglarskiej, a także ofertą gastronomiczną i noclegową.
#TUiTUpl #Moczydło #Zamość #Lubelskie #niebo #chmury #woda #sport #windsurfing #plaża #wypoczynek #wakacjenaroztoczu #ciekawemiejsca #pływanie #kąpielisko #żagle #molo #wypożyczalniasprzętu
Photo

Post has attachment
Hej, jest tam ktoś po drugiej stronie monitora!
Planujesz wydać pieniądze na prezent? Dlaczego nie wydać ich w FOREVER?
Obdaruj bliską Ci osobę czymś co sprawi jej radość, wpłynie dobrze na jej zdrowie i samopoczucie, doda jej energii, upiększy!!!
Nie rezygnuj z tej możliwości!
Masz gwarancję jakości, certyfikaty, ponad 36 lat doświadczenia w tym co robimy, 30 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI albo ZWROT PIENIĘDZY, a dla osób zarejestrowanych w hurtowni aż 12 miesięcy na zwrot zamkniętych produktów. Wydaje się niemożliwe?
Ale jest prawdziwe, sprawdziłam na własnej skórze a także na rodzinie i znajomych. Przekonaj się że możesz tylko zyskać.
Kontakt: tel. 799 299 210, e-mail: fleurever@wp.pl

Post has attachment

Post has attachment
Wypełnijcie ankietkę!
Dziękuję

Post has attachment

Post has shared content
Do wygrania wejściówki na koncert grupy Stare Dobre Małżeństwo (SDM), w niedzielę, 27 września w Zamojskim Domu Kultury.

Post has shared content
Prawdopodobnie do końca września potrwają prace na zamkniętym dla ruchu odcinku jednej z większych arterii komunikacyjnych w Zamościu.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded