Profile

Cover photo
Verified local business
GZW Odbudowa i Tuning - instalacje LPG
Auto Tune Up Service
Today Closed
48,382 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Bieżące realizacje co ciekawszych pojazdów na naszym profilu Facebook
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Najlepsze instalacje LPG
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Wolności 38 42-674 Zbrosławice
Wolności 38PLZbrosławice42-674
+48 889 771 177gzw.pl
Auto Tune Up Service, MechanicToday Closed
Monday 8:30 am – 5:00 pmTuesday 8:30 am – 5:00 pmWednesday 8:30 am – 5:00 pmThursday 8:30 am – 5:00 pmFriday 8:30 am – 5:00 pmSaturday ClosedSunday Closed
Google+ URL
Your Activity
Write a review
Review Summary
3 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
All reviews
Michał Zieliński
a month ago
Tacy fachowcy jak GZW to niestety gatunek na wymarciu. Polecam każdemu, kto potrzebuje bezawaryjnej instalacji gazowej, i przy tym fachowego serwisu i wsparcia. Zagazowałem tam Saaba 9000. Nie dość, że instalacja działa bez najmniejszego problemu to jeszcze jest udzielana gwarancja na 100.000 km, której nie straciłem nawet po wymianie silnika. W trakcie serwisowania rozwiązywane są bieżące bolączki. Ponadto świetna pomoc telefoniczna i encyklopedyczna wiedza na temat każdego samochodu Szefa tego zakładu, bodajże Pana Sebastiana. Zawsze można uzyskać pomoc nie tylko w zakresie samej instalacji gazowej, ale także samego silnika i eksploatacji. Zakład godny polecenia w 300%.
• • •
Mariusz Wójcik
a year ago
najlepiej jak może być , posiadam już 3 auto z instalacją gazową i zawsze miałem jakieś problemy gdy zakładałem gaz w innych firmach . Tutaj po zakupie dość unikalnego auta zaprojektowanego przez firme "Pininfarina" zdecydowałem się założyć gaz właśnie w GZW i co ? ... żadnych problemów ,wszystko tak jak sobie zażyczyłem a nawet i lepiej , rewelacyjna obsługa a do tego cena również bardzo dobra , wszystko wykonane fachowo . Bardzo polecam .
Krzysztof Gac
a month ago
Nie polecam! Montowałem u nich w sumie 3 instalacje. Z każdą kolejną coraz gorzej. Ostatnia to już tragedia - ludzie nie myślą jak montują. Zamontowali tak butlę w bagażniku że się nie składa siedzenie, pomimo tego że dało się inaczej rury poprowadzić. Ale to jeszcze nic - źle zostały dobrane rury doprowadzające gaz! Pomimo iż auto ma silnik 16V działa jakby było zwykłym 8V. Nie doprowadzili wszędzie przewodów - skutkuje brakiem mocy i nierówną pracą. Dowiedziałem się o tym u konkurencji po tym jak nie mogli wyregulować prawidłowo instalacji. Dodatkowo montują drogie wtryski HANA, które nie są w ogóle dostosowane do każdego auta indywidualnie. Wrzucają coś na kształt BOXa - czyli coś do wszystkiego i do niczego. Wymieniono przewody i wtryski na inne i teraz wszystko dobrze działa. NIE POLECAM - UNIKAJCIE, chyba że chcecie sobie zepsuć silniki!!!!
• • •
Response from the owner - a month ago
To, że powyższa recenzja jest kiepskim paszkwilem, jest na szczęście widoczne na pierwszy rzut oka i nikt inteligentny w to nie uwierzy. Dajemy 100.000 km gwarancji bez limitu czasu, co oznacza że przez bardzo zwykle długi czas odpowiadamy za każdą ewentualną usterkę instalacji. Nie zjawił się Pan z jakimkolwiek z opisywanych problemów, nigdy nie skarżył na brak mocy, nigdy nie skarżył na problemy z nieskładającym się siedzeniem, od montażu instalacji minęło ponad półtora roku - a Pan dziś wypisuje tu takie kocopoły i sądzi że niesie to ze sobą choć cień wiarygodności? Opowiadanie o "niepasowaniu" wtrysków Hana do Pana silnika i o "złym doborze rur doprowadzających gaz" jest żenującym bełkotem dla każdego, kto ma o instalacjach gazowych choć cień pojęcia. Zarzucanie nam zaś że nie umiemy stroić instalacji jest najzabawniejszym fragmentem tego steku bzdur. przyjeżdżają do nas po pomoc w tym zakresie ludzie z połowy Polski z najtrudniejszymi przypadkami, a Pan sugeruje że mamy problemy z corsą z silnikiem 1,2, zagazowaną u nas niezliczoną ilość razy? cytując klasyka - no daj Pan spokój...