Profile

Cover photo
Verified local business
GZW Odbudowa i Tuning - instalacje LPG
Auto Tune Up Service
Today 8:30 am – 5:00 pm
75,352 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Bieżące realizacje co ciekawszych pojazdów na naszym profilu Facebook
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Najlepsze instalacje LPG
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Wolności 38 42-674 Zbrosławice Poland
Wolności 38PLZbrosławice42-674
+48 889 771 177gzw.pl
Auto Tune Up Service, Research Center
Auto Tune Up Service
Research Center
Mechanic
Today 8:30 am – 5:00 pm
Monday 8:30 am – 5:00 pmTuesday 8:30 am – 5:00 pmWednesday 8:30 am – 5:00 pmThursday 8:30 am – 5:00 pmFriday 8:30 am – 5:00 pmSaturday ClosedSunday Closed
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.5
7 reviews
5 star
6 reviews
4 star
No reviews
3 star
No reviews
2 star
No reviews
1 star
1 review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Szymon Polak's profile photo
Szymon Polak
4 months ago
Po prostu polecam.
Krzysztof Gac
7 months ago
Nie polecam! Montowałem u nich w sumie 3 instalacje. Z każdą kolejną coraz gorzej. Ostatnia to już tragedia - ludzie nie myślą jak montują. Zamontowali tak butlę w bagażniku że się nie składa siedzenie, pomimo tego że dało się inaczej rury poprowadzić. Ale to jeszcze nic - źle zostały dobrane rury doprowadzające gaz! Pomimo iż auto ma silnik 16V działa jakby było zwykłym 8V. Nie doprowadzili wszędzie przewodów - skutkuje brakiem mocy i nierówną pracą. Dowiedziałem się o tym u konkurencji po tym jak nie mogli wyregulować prawidłowo instalacji. Dodatkowo montują drogie wtryski HANA, które nie są w ogóle dostosowane do każdego auta indywidualnie. Wrzucają coś na kształt BOXa - czyli coś do wszystkiego i do niczego. Wymieniono przewody i wtryski na inne i teraz wszystko dobrze działa. NIE POLECAM - UNIKAJCIE, chyba że chcecie sobie zepsuć silniki!!!!
• • •
Response from the owner - 7 months ago
To, że powyższa recenzja jest kiepskim paszkwilem, jest na szczęście widoczne na pierwszy rzut oka i nikt inteligentny w to nie uwierzy. Dajemy 100.000 km gwarancji bez limitu czasu, co oznacza że przez bardzo zwykle długi czas odpowiadamy za każdą ewentualną usterkę instalacji. Nie zjawił się Pan z jakimkolwiek z opisywanych problemów, nigdy nie skarżył na brak mocy, nigdy nie skarżył na problemy z nieskładającym się siedzeniem, od montażu instalacji minęło ponad półtora roku - a Pan dziś wypisuje tu takie kocopoły i sądzi że niesie to ze sobą choć cień wiarygodności? Opowiadanie o "niepasowaniu" wtrysków Hana do Pana silnika i o "złym doborze rur doprowadzających gaz" jest żenującym bełkotem dla każdego, kto ma o instalacjach gazowych choć cień pojęcia. Zarzucanie nam zaś że nie umiemy stroić instalacji jest najzabawniejszym fragmentem tego steku bzdur. przyjeżdżają do nas po pomoc w tym zakresie ludzie z połowy Polski z najtrudniejszymi przypadkami, a Pan sugeruje że mamy problemy z corsą z silnikiem 1,2, zagazowaną u nas niezliczoną ilość razy? cytując klasyka - no daj Pan spokój...
Mariusz Wójcik
2 years ago
najlepiej jak może być , posiadam już 3 auto z instalacją gazową i zawsze miałem jakieś problemy gdy zakładałem gaz w innych firmach . Tutaj po zakupie dość unikalnego auta zaprojektowanego przez firme "Pininfarina" zdecydowałem się założyć gaz właśnie w GZW i co ? ... żadnych problemów ,wszystko tak jak sobie zażyczyłem a nawet i lepiej , rewelacyjna obsługa a do tego cena również bardzo dobra , wszystko wykonane fachowo . Bardzo polecam .
Marcin Krawczyk's profile photo
Marcin Krawczyk
2 months ago
Ireneusz Strama
4 weeks ago
Montaż LPG w GZW Zbrosławice przed ponad rokiem (maj 2014) do tej pory bez najmniejszych problemów- jest moc, przyzwoite spalanie, instalacja ładnie,estetycznie założona co też jest ważne. Obsługa podczas montażu,jak również później przy przeglądzie miła,przyjemna. Osobiście polecam z czystym sumieniem.
Response from the owner - 3 weeks ago
Bardzo dziękujemy i zapraszamy dalej :)
Michał Zieliński
7 months ago
Tacy fachowcy jak GZW to niestety gatunek na wymarciu. Polecam każdemu, kto potrzebuje bezawaryjnej instalacji gazowej, i przy tym fachowego serwisu i wsparcia. Zagazowałem tam Saaba 9000. Nie dość, że instalacja działa bez najmniejszego problemu to jeszcze jest udzielana gwarancja na 100.000 km, której nie straciłem nawet po wymianie silnika. W trakcie serwisowania rozwiązywane są bieżące bolączki. Ponadto świetna pomoc telefoniczna i encyklopedyczna wiedza na temat każdego samochodu Szefa tego zakładu, bodajże Pana Sebastiana. Zawsze można uzyskać pomoc nie tylko w zakresie samej instalacji gazowej, ale także samego silnika i eksploatacji. Zakład godny polecenia w 300%.
• • •
kordek76's profile photo
kordek76
2 weeks ago
Fachowość, wiedza inżynieryjna efektywność !!!