Profile

Cover photo
Gökhan ZER
Worked at Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret AS
Attended 19 Mayıs Üniversitesi
Lives in İstanbul
381,401 views
AboutPostsVideos

Stream

Gökhan ZER

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Gökhan ZER

Shared publicly  - 
 
Sevgiyi bilmeyen, Çiçeği derleyemez.
Gözündeki çapağı silmeyen, Renkleri göremez.
(Bilgi Kitabı)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Gökhan ZER

Shared publicly  - 
 
millet anılarını öyle bir anlatıyor ki,
ya da sosyal medyadan öyle mesajlar yazıyor ki,
dersin ki hepsi doğruluk timsali..
hepsi insanlık timsali..
hepsi ince ruhlu, duyarlı, adil, diğerkam,
maşallah hepsi ilahi kalp varlıkları !
lakin çoook başka kazın ayağı.......

38 yıllık maceranın bana öğrettiği bir şey varsa o da anlatılan mesele ne kadar bariz görünürse görünsün mutlaka her iki taraftan da dinlenmesi gerektiğidir. 

kendini kandırmayı seven,,  %100 haklı olduğuna kendini derhal inandırır. 

kendine dürüst olamayan,, kimseye dürüst olamaz.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Gökhan ZER

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Gökhan ZER

Shared publicly  - 
 
Belirli bir şekilde öğrenmiş olduğunuz için belirli bir şekilde inanırsınız.

Ama bu şeyleri seçimle yeniden kavrarsanız bunlar yeniden yazılabilir.

Kryon
 ·  Translate
1
Add a comment...

Gökhan ZER

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Gökhan ZER

Shared publicly  - 
 
olan oldu,, biten bitti.
fakat hala soruyorum kendime, o yaşadığım neydi ??
gerçek miydi.... ?
 ·  Translate
1
Add a comment...

Gökhan ZER

Shared publicly  - 
 
hayırlı bayramlar... 
(Darth Vader)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Gökhan ZER

Shared publicly  - 
 
sadece ve sadece  "Değerini Bilmeye"

Salute...!
1
Add a comment...

Gökhan ZER

Shared publicly  - 
 
spiritüel İnternetiniz hızlanıyor...
 ·  Translate
2
Add a comment...

Gökhan ZER

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Work
Occupation
IT Program Writer / Game Designer
Skills
Unreal Engine, webGL, C, C++, C#, ASP.NET, Sql Server, Google App Engine, Google Native Client, New Age Music,
Employment
  • Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret AS
    Software Expert, 2015 - 2015
  • TNT Express
    Software Expert, 2014 - 2015
  • Kadir Has University
    Software Expert / Database Administrator, 2005 - 2013
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
İstanbul
Previously
Samsun
Story
Tagline
System Analyst / Developer
Introduction
Mevlana 'nın Kalbi, 
Şems 'in sert Rüzgarı.


Bragging rights
dünyanın en iyi ve de en geniş New Age Müzik Arşivi bendedir. "güzel bir müziği" bir bakışta tanırım. Bazen notaların melodisini, bazense Ruhların...
Education
  • 19 Mayıs Üniversitesi
Basic Information
Gender
Male
Birthday
April 29, 1978
Relationship
Single
Other names
Martperisi