Profile cover photo
Profile photo
Gökçe Akustik Panel
Gökçe Mimarlık Akustik İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti.
Gökçe Mimarlık Akustik İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti.
About
Gökçe Akustik's posts

Post has attachment
Sesi güzel yutma özelliğiyle bilinen, ses yalıtımının gözdelerinden olan yumurta süngerler, ortamdaki sesin en iyi şekilde yutulmasını sağlarlar. Akustik ses yalıtımında sıkça tercih edilen yumurta sünger küf tutmaz, nemden etkilenmez, yanmaz ve ortamdaki akustiği sağlayarak yankı oluşmasını engeller. Bu nedenlerden dolayı ise jeneratör kabin ve odalarında, hidrofor ve havalandırma sistemlerinde, Ofislerde, yoğun çalışma ortamlarında, kayıt, tv stüdyoları ve radyo istasyonlarının duvar ve tavanlarında, tekne marina ses izolasyonunda, müzik odalarında sıkça tercih edilir.

#yumurta #sesyalıtımı #akustiksünger #yumurtasünger

Post has attachment
İmalatı kare olarak yapılan bu ses yalıtımı malzemesi, yüksek frekanslar için en iyi performansa sahip ender parçalardan bir tanesidir. Yapısı gereği özellikle büyük tv stüdyolarında tercih edilmektedir. Uygun fiyatıyla piyasadaki en iyi akustik çözümlerden birini hizmete sunar. Mükemmel akustik performansıyla, yüksek ve alçak frekanslarda etkinliğini fark ettirir.

#Vicoustic #sesyalıtımı #akustiksünger #VicousticflexiA50sünger

Post has attachment
Akustik süngerlere, akustik kadife kumaşın giydirilmesiyle oluşan ekonomik ve kullanışlı profesyonel ses yalıtımı malzemesidir. Tecno Touch Süngerler, estetik duruşuyla ve ipeksi dokusu nedeniyle sinema salonları ve konferans salonlarının ses izolasyonunda sıkça tercih edilir. Yüksek, ses emilim değerine sahip olan bu ses yalıtım malzemesi istenilen her renkte kolaylıkla temin

#sesyalıtımı #akustiksünger #tecnotouch #tecnotouchsünger

Post has attachment
Spesiyal süngerler, özel bir görünüm kazandırılmış, yüksek değerlerde ses yutum ve yalıtım özelliğine sahip, efor poliüretan bazlı vivol sünger akustik malzemedir. Ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılmasıyla bilinen bu tip süngerler özellikle ses kayıt stüdyolarının ve yoğun sese maruz kalan diğer alanların ilgi odağıdır. Özel tasarımı ve kendinden yapışkanlı olma özelliğiyle sıkça tercih edilir.

#spesiyalsünger #akustikspesiyal #sesyalıtımı #akustiksünger

Post has attachment
Özellikle iç mekânların yalıtımlarında kullanılan ses geçirmeyen sünger, 110 ile 180 Dansite (yoğunluk-kg/m3) arasında, süngerlerin yeniden işlenmesiyle üretilir.
Havalandırma kanallarında, Klima odaları, Sistem Odaları, Emar Odaları, Hastane Odalarında, mekanik dairelerde, jeneratör, Tekne Motoru Yalıtımı, Yat Motoru Ses İzolasyonu, kompresör kabinlerinde, kısacası ses yalıtımı gereken her noktada, restoran, sinema, konser, toplantı salonları, Alçıpan duvar aralarında, Ortak kullanım duvarları gibi ses ve titreşim izolasyonu çözüm gereken alanlarda kullanılmaktadır.
#sesgeçirmeyen #sesyalıtımı #akustiksünger #sesgeçirmeyensünger

Post has attachment
Piramit sünger, sesi mükemmel bir şekilde yutma özelliği sayesinde ortamdaki sesin, dengeli bir şekilde emilmesini sağlar. Akustik ses izolasyonunun gözdesi olmasıyla bilinen piramit sünger; jeneratör, hidrofor ve havalandırma sistemlerinde, radyo istasyonlarında, kayıt stüdyolarının duvar ve tavanlarında, gece kulüplerinde vb. alanlarda sıkça tercih edilir.

#piramitsünger #akustiksünger #sesyalıtımı


Post has attachment
Labirent Akustik süngerler ortam akustiğini en mükemmel şekilde sağlayabilmek için, sesi düzenli bir şekilde kırarak soğurur. Daha çok estetik görünümüyle de ilgi odağı olan labirent süngerler aynı zamanda da melamin esaslı olmasından dolayı yüksek yanmazlık değeri olan nadir ses yalıtım süngerlerindendir.


#Akustik #SesYalıtımı #LabirentSünger

Post has attachment
Elastomerik kauçuk köpüğü yalıtım levhaları, ses, titreşim ve ısı yalıtım sistemi profesyonel ürünlerimizdir. Yüksek performanslı akustik ve ses yalıtımı ürünüdür. Firex ses yalıtımı süngeri, malzemesi uygulaması çok kolay ve işlevseldir. İnşaat, Oto Sanayi ve havalandırma gibi mekânlarınızda kalan yalıtımları ve titreşim giderici olarak %100 performans alacağınız etkili bir üründür. Doğal Kauçuk reçinesinden üretilen bu ürün, elastik yapısının vermiş olduğu avantajla birlikte mükemmel titreşim ve gürültü kontrolü sağlamaktadır. Otomotiv sanayii ve yat marine sektörünün yanı sıra inşaat ses izolasyon ürünleri arasında yerini almaktadır


#SesYalıtımı #Aküstik #FrexSesYalıtım 

Post has attachment
Düz akustik sünger ses yalıtımı uygulamalarında kolay şekillendirme ve esnek yapısı sayesinde uygun bir akustik düzenleme sağlamaktadır. Mükemmel ses yutum değerlerine sahip ve yüksek performanslı akustik süngerdirs. Ses yutma performansı olarak bilinen ürün yüksek hava şartlarında dahi aşınma ve yıpranmaya maruz kalmaz.#Akustik #SesYalıtimi #DüzAkustikSünger

Post has attachment
Bu süngerler ortamda dalgalan alçak ve yüksek frekans seslerin dağılımında mükemmel derecede bas frekansı ayarlar. 100Hz arası % 120 – 1kHz frekansları evrensel akustik bass trap mercury bass tuzakları NRC derecelendirme ve ayrıca 20 50 mm kalınlığı baz alınarak emilim özellikleri performansı ile standart olarak UL94 HFI özellikleri yüksek kaliteli polyester bazlı köpükten imalat yapılır.


#Akustik #SesYalıtımı #BassTrapSünger
Wait while more posts are being loaded