Profile

Cover photo
Furkan GÖKÇÖL
Attends T.C.Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi
261 followers|87,140 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Furkan GÖKÇÖL

Shared publicly  - 
 
Backlink Profillerinde Sıkça Düşülen 10 Yanılgı hakkında hazırlamış olduğum benzersiz içeriğimi hemen incelemelisiniz. İçeriğimi şimdi incelemek için: http://bit.ly/2jySgUN bağlantısını takip edebilirsiniz.
 ·  Translate
Backlink profillerinde yer alan tüm bilgilerden yola çıkarak backlink profilleri hakkında sıkça başvurulan yanılgılardan bazılarını açıklamaya çalıştım.
1

Furkan GÖKÇÖL

Shared publicly  - 
 
#SEO çalışmalarınızda bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorsanız mutlaka hazırlamış olduğum benzersiz içeriğimi hemen incelemelisiniz. İçeriğimi şimdi incelemek için: http://bit.ly/2axHrjm bağlantısını takip edebilirsiniz.
 ·  Translate
SEO çalışmalarından arzu ettiğiniz aksiyonu alamıyor ya da bir şeylerin yanlış gittiğini mi düşünüyorsunuz? Hemen içeriğimi inceleyin ve henüz çok geç değilken.
1

Furkan GÖKÇÖL

Shared publicly  - 
 
Günümüz arama motoru algoritmalarına istinaden kullanabileceğiniz ve sizi başarıya ulaştıracak 5 E-Ticaret #SEO ipucunu derledim. Daha fazla bilgi almak için hemen http://www.seouzmani.info/bugun-kullanabileceginiz-5-e-ticaret-seo-ipucu/ bağlatısını takip edebilirsiniz.
 ·  Translate
Günümüz arama motoru algoritmalarına istinaden kullanabileceğiniz ve sizi başarıya ulaştıracak 5 E-Ticaret SEO ipucunu derledim. Daha fazla bilgi almak için...
1

Furkan GÖKÇÖL

Shared publicly  - 
 
#SEO uzmanı mı arıyorsunuz? Google'da aratın ve ilk sırada bulunan www.seouzmani.info web sayfasını hemen inceleyin. 😎
 ·  Translate
1

Furkan GÖKÇÖL

Shared publicly  - 
 
#SEO Firmaları İle Çalışmadan Önce Kesinlikle Bilmeniz Gerekenler: http://www.seouzmani.info/seo-firmalari-ile-calismadan-once-kesinlikle-bilmeniz-gerekenler/
 ·  Translate
En iyi SEO firması hangisi diyorsanız, sizlere SEO firmaları ile çalışmadan önce en iyisini seçmenize yönelik rehber niteliğinde bir içerik hazırladım. Devamı..
1

Furkan GÖKÇÖL

Shared publicly  - 
 
E-ticaret işletmeleri Google sıralamasına göre hayatta kalırlar veya son bulurlar. Bu nedenle düzenli SEO denetimlerinin yapılması şarttır. Kapsamlı bir SEO değerlendirme çalışması yapmak sadece sitenize soluk aldırmak anlamına gelmez. Bazı problemlerin…
 ·  Translate
E-ticaret işletmeleri Google sıralamasına göre hayatta kalırlar veya son bulurlar. Bu nedenle düzenl
1

Furkan GÖKÇÖL

Shared publicly  - 
 
#Google #Penguin Algoritmasını Çekirdek Algoritmanın Parçası Haline Getirdi: http://www.seouzmani.info/google-penguin-algoritmasini-cekirdek-algoritmanin-parcasi-haline-getirdi/ ayrıntılı bilgi almak için hemen inceleyin. :)
 ·  Translate
Yayınlanan son Penguin güncellemesi Penguin 4.0 adını taşıyacak ve son güncelleme olacak. Bu güncelleme ile Penguin gerçek zamanlı çalışan bir doğaya sahip olacak. Aradan geçen iki yılın ardından Google'ın Penguin algoritması sonunda güncellendi. Bu güncelleme yayınlanan dördüncü büyük güncelleme olma özelliğini taşımaktadır. Pengiun 4.0 adını taşıyan bu güncelleme söz konusu algoritmanın artık gerçek zamanlı olarak çalışmasını sağlayacak. Bununl...
1

Furkan GÖKÇÖL

Shared publicly  - 
 
Kesinlikle sahip olmanız gereken benzersiz backlink paketleri hakkında bilgilendirici bir içerik derledim. Bilgilendirici içeriğime istinaden sizde hemen sizler için özel olarak temin ettiğim kaliteli #backlink mecralarından gelen nitelikli backlink kaynaklarına sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için http://www.seouzmani.info/backlink-paketleri/ bağlantısını takip edebilirsiniz.
 ·  Translate
Backlink satın almak istiyorum diyorsanız bu içerik tam size göre. Benzersiz backlink paketleri ile arama motorlarında hemen yükselin. Daha fazla bilgi almak...
1

Furkan GÖKÇÖL

Shared publicly  - 
 
Mutlaka inceleyiniz. :)
 ·  Translate
Popüler arama motorları ve özellikle de Google'da SEO sıralamanızı yönetmenin 5 yolunu derledim. Daha fazlası için hemen inceleyin...
1

Furkan GÖKÇÖL

Blog Yazıları  - 
 ·  Translate
İleri düzey link inşaası oluşturmak hakkında mutlaka incelemeniz gereken bir içerik. "Backlink nasıl alınır?" diyorsanız mutlaka incelemelisiniz.
1
Add a comment...

Furkan GÖKÇÖL

Shared publicly  - 
 
Kalıcı #SEO İle Hedefi Tam 12’den Vurun. Ayrıntılı bilgi almak için: http://www.seouzmani.info/kalici-seo-ile-hedefi-tam-12den-vurun/ bağlantısını takip edebilirsiniz.
 ·  Translate
İleri düzey kalıcı SEO çözümleri ile arama motorlarında rakiplerinize istinaden daha başarılı olun. Daha fazla bilgi almak ve hedefi tam 12'den vurmak için...
1
1

Furkan GÖKÇÖL

Shared publicly  - 
 
Google’da Sıralama Takibi Yapmak İçin Kullanabileceğiniz Özel Araçlar: http://www.seouzmani.info/googleda-siralama-takibi-yapmak-icin-kullanabileceginiz-ozel-araclar/ mutlaka inceleyiniz.
 ·  Translate
Web sayfam Google'da kaçıncı sırada ve benzeri soruları bu içerikle sonlandırıyorum. Google sıra bulucu araçlar hakkında bilgi almak için hemen tıklayınız...
1
Collections Furkan is following
Work
Occupation
Paramedic
Skills
Arama motoru optimizasyonu ve ileri düzey pazarlama.
Basic Information
Gender
Male
Story
Tagline
İleri düzey SEO uzmanı
Introduction
Akademik alanda kendimi acil sağlık sektöründe geliştirdim. Ancak şuanda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara profesyonel çözümler sunuyorum. Sunmuş olduğum benzersiz çözümler hakkında hemen bilgi almak için: www.seouzmani.info web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Education
  • T.C.Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi
    İlk ve Acil Yardım, present