Profile cover photo
Profile photo
Koleksion Lodra Femijesh
32 followers -
Surpriza Lodra dhe Argetim-Zbavitje
Surpriza Lodra dhe Argetim-Zbavitje

32 followers
About
Posts

Post has attachment
Festa e Halloween (Festa e Shpirtrave) me Vezet Gjigande Kinder Surprize Lodra te Bukura Surprize
Add a comment...

Post has attachment
Meso Shkronjat Ngjyrat Numrat Format me Alfabetin Hapa Dollapa
Add a comment...

Post has attachment
Lego Formuese Anija e Ngarkeses 301 Pjeseza
Add a comment...

Post has attachment
Mesojme Ngjyrat me Xhelatinen Ngjitese dhe Smurfs (Pufet)
Add a comment...

Post has attachment
Te Mesojme Numrat me 6 Figurat e Kutive te Mistershme te Disney-t
Add a comment...

Post has attachment
Xhelatina ne Mikrovale Vezet Surprize dhe Lodra Disney Surprize
Add a comment...

Post has attachment
Stilo Koken dhe Veshjen e Hirushes me Plasteline
Add a comment...

Post has attachment
Meso Ngjyrat me Plasteline Krijo Forma dhe Personazhe te Disney-t me Plastelinen Shume Ngjyreshe
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded