Profile cover photo
Profile photo
Фонд "Об'єднання"
Общественный медиа канал "TV Union" для активных граждан
Общественный медиа канал "TV Union" для активных граждан
About
Фонд "Об'єднання"'s posts

Post has attachment
Ура, друзі, активні громадяни Херсонщини!
Запрошуємо вас на II обласний Форум активних громадян, який пройде 29-30 липня 2017

Форум має на меті познайомити самих активних громадян Херсонської області один з одним, створити умови для налагодження співпраці, об'єднанню зусиль та презентації досвіду реалізації проектів соціальної дії.

Програма Форуму передбачає:
▶ обмін досвідом у реалізації проектів соціальної дії
▶ налагодження комунікації та партнерських стосунків між активними випускниками програми
▶ планування можливих подальших спільних проектів, виходячи з нових пріоритетів програми Британської Ради
▶ відпочинок та гарно проведений час на березі Дніпро-Бузького лиману.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ФОРУМ відкрита до 15 липня 2017 - умови участі та реєстрація за посиланням: http://www.fundunion.org/2017/07/ii-ac-forum.html

Post has attachment
Ініціюйте підключення Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл у свій заклад освіти

Post has attachment
Ініціюйте підключення Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл у свій заклад освіти, щоб контролювати чи за призначенням йдуть ваші благодійні кошти.

Post has attachment
В среду, 17 мая вопрос, который беспокоит всех родителей Херсонских школ - можно ли детально узнать на что, сколько и куда идут их благотворительные взносы - будет решаться на специальной комиссии.

Мы приглашаем всех поддержать внедрение единой системы открытых бюджетов школ в Херсоне, что позволит родителям не просто знать куда идут их деньги, но контролировать и принимать активное участие в планировании трат своих учебных заведений!

Дата: 17 мая 2017 в 10:00
Место: Херсонская гимназия №6 (ул. Пестеля, 4)

В среду на специальной комиссии будет приниматься решение - внедрять ли в Херсонские школы единую систему открытых бюджетов или нет.
- See more at: http://www.fundunion.org/2017/05/openschool.in.ua.html#.WRlV42iLTIU

Post has attachment
В Херсоне прошел II Форум гиперлокальных коммьюнити медиа в Украине

Post has attachment
Всі учасники - випускники трьох Шкіл гіперлокальних ком'юніті медіа, які проводить в Україні Фонд "Об'єднання" з 2015 року. Особливість таких медіа - активне залучення громади, де медіа функціонує до його роботи, а також спільне відстоювання інтересів самої громади.

Post has attachment
LIVE - щодо батьківських благодійних внесків у закладах освіти та благодійних фондах.

В ідеалі - це коли при школі батьки створюють благодійний фонд, і надалі всі благодійні кошти потрапляють на рахунок такого фонду. Кошти не акумулюються на руках, та не кладуться на спец.рахунки школи (так вони одразу стають державними), а саме через благодійні фонди.

🤔 Про плюси та мінуси можна багато говорити, а ми пропонуємо приєднатись до обговорення цього питання онлайн.

🕒 Завтра, у середу 26 квітня о 15:00 у режимі онлайн ми будемо дізнаватись про досвід батьків з Мелітополя, де вони створили благодійний фонд при школі № 14.

В ефірі своїм досвідом створення благодійного фонду та його управлінням поділяться:
- Андрій Безруков, батько учениці 9-А класу ЗОШ №14 м. Мелітополь, голова благодійної організації "Благодійний фонд "Шкільне джерело життя",
- Ольга Зверева, співзасновниця фонду, мати учениці 6-А класу ЗОШ №14

😑 З чого вони почали створювати фонд, чи були якісь конфлікти з адміністрацією школи, як вони мобілізували, інформували та залучали батьків до фонду. Про все це - онлайн

Post has attachment
💛 Інноваційний підхід до вирішення місцевих проблем...

В с. Музиківка Херсонської області активні громадяни вирішили допомогти самім собі, та зробити партнерське освітлення вулиць.

🕯 В багатьох селах, та й містах, існують проблеми освітлення - тобто його відсутність на вулицях. Тому активісти вирішили налагодити взаємодію жителів села, громадських організацій та місцевої влади для вирішення проблеми вуличного освітлення.

💡 Мешканці Музиківки готові брати відповідальність на себе, тому Марецька Ніна, Людмила Погрібна разом із однодумцями розробили таку схему освітлення, коли вуличний світильник буде підключатися до мережі конкретного жителя. Електроенергія обраховуватиметься приватними лічильниками кожного домоволодіння. Так, за невеликі кошти можна освітити досить велику територію.

Ідею підтримав British Council Ukraine в рамках Active Citizens Ukraine та Фонд Объединение.

У селі робота ще кипить, й далі буде... А ми пропонуємо іншим брати приклад.

#activecitizensua
PhotoPhotoPhotoPhoto
20.03.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Херсонские школы начали изучать открытые бюджеты.

Сегодня при поддержке Freedom House Ukraine прошла первая встреча в формате семинара для 6 Херсонских школ, которые будут внедрять систему открытых бюджетов Open School in UA в своей работе.

В онлайн системе завели все 6 школ: 14, 25, 27, 44, 46 и 55, которые были утверждены на комиссии в прошлом месяце. В течении недели школы будут тестировать сервис и формировать свои рекомендации по доработке некоторых нюансов.

Повторная встреча состоится 23 марта, после чего школы начнут уже вносить реальные данные по благотворительным родительским взносам за первый квартал 2017 года (январь-март), и далее работать с системой на постоянной основе.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.03.2017
7 Photos - View album

Post has attachment
Замість запланованих 150 000 грн - виділили 211 931 грн у Скадовську, та замість 40 000 грн у Новомиколаївці - профінансують проекти на суму 52 032 грн.

Загалом 20 проектів у сфері розвитку інфраструктури та туризму будуть реалізовуватись цього року у Скадовську та Новомиколаївці завдяки підтримці Британської Ради, Скадовської міської ради, Новомиколаївської сільради та Фонду "Об'єднання".

Більше:
Wait while more posts are being loaded