Atv ekranlarında yayınlananan yeni dizide, Kocamın Ailesi dizisinde izlediğimiz Gökhan Alkan ve Beni Böyle Sev dizisinde oynayan Zeynep Çamcı birlikte başrollerini paylaşacağı yeni dizinin ismi Seviyor Sevmiyor olarak açıklandı.Ay Yapım'dan bomba gibi bir dizi daha geliyor. Genç oyunculardan oluşan yeni bir aşk dizisi. Atv ekranlarında 2016-2017 sezonu haziran ayı gibi başlaması beklenen Seviyor Sevmiyor'un senaristliğini Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo yapıyor. Dizinin erkek başrol oyuncusu Güllerin Savaşı'nda rol alan Yiğit Kirazcı ile anlaşmaya varıldı. Bir diğer başrol oyuncusu ise Beni Böyle Sev dizisinde performansıyla göz dolduran Zeynep Çamcı oldu. Ayrıca; Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız rol alacaklardır.
Seviyor Sevmiyor Konusu
Zeynep Çamcı (Zeynep) küçükken çok güzel ve çok zengin bir ailenin kızıdır. Gökhan Alkan (Yiğit) ise şişman olduğu için hiç arkadaşı olmayan ve herkes tarafından dışlanmış zengin ir ailenin çocuğudur. Deniz herşeye rağmen yiğit'e kol kanat gere ve aralarında müthiş bir bağ kurulur. Yiğit artık Deniz'e aşık olmuştur. Yiğit babasının işleri sebebiyle yurt dışına gider ve orada bir hayli zayıflamış ve kariyer yapmış bir şekilde Türkiye'ye geri döner.
Aradan yılar geçer ve Deniz'inailesi tüm mal varlığını kaybetmiş bunlarda yetmezmiş gibi küçükken annesinden aldığı güzelliği büyüdüğünde babasına çekmesinden dolayı kaybolmuştur. Hayat artık Deniz için artık tam bir fiyasko olmuştur ve hayatında hiçbirşey düzgün gitmemektedir. Ancak bu ikiliyi hayat bir gün yeniden bir araya getirecektir.
Shared publiclyView activity