Profile cover photo
Profile photo
FoxiAD - Internetinė rinkodara
5 followers
5 followers
About
FoxiAD - Internetinė rinkodara's posts

Post has attachment
Neurodizainas - sritis, tirianti, kaip veikia potencialaus kliento sąmonė ir pasąmonė renkantis prekinį ženklą. Šį kartą gilinamės į neurodizaino veikimo principus ir taikymo galimybes:

Post has attachment
Animuoti personažai dažniausiai kuriami specialiai tam tikrai kompanijai ar prekei. Sužinokite, kuo animuoti personažai patrauklūs vartotojams ir kaip sukurti sėkmingą personažą, galintį tapti jūsų įmonės vizitine kortele:

Post has attachment
Tinkamai suderintų spalvų dėka komunikuokite savo prekės ženklą ir kelkite vartotojams atitinkamas emocijas. Kaip derinti spalvas, skaitykite žemiau:

Post has attachment
Serifiniai, beserifiniai, lietuviški, nelietuviški... Šį kartą kalbame apie šriftus ir jų panaudojimą internetinėje svetainėje! Daugiau skaitykite paspaudę nuorodą:

Post has attachment
Norite savarankiškai pagerinti savo internetinės svetainės rezultatus Google paieškoje? Pateikiame gaires, kurių pagalba galite tai pasiekti:


Post has attachment
Norite pagyvinti savo įmonės komunikaciją kokybiškais vaizdais? Pateikiame 12 internetinių svetainių, iš kurių galite nemokamai atsisiųsti nuostabių vaizdų:

Post has attachment
Kokią įtaką vartotojams daro paveikslėliais iliustruotas turinys ir kaip šią įtaką išnaudoti savo įmonės naudai? Pateikiame atsakymą: 

Post has attachment
Vienas efektyviausių būdų greitai padidinti prekės ženklo žinomumą - reklama iš lūpų į lūpas. Kaip web dizainas prisideda prie to, ką vartotojai apie jus kalba? Skaitykite žemiau:

Post has attachment
Dizaino tendencijos nepaliaujamai keičiasi, logotipų kūrimas - ne išimtis. Apie logotipų spalvas, formas ir kitus elementus skaitykite naujausiame mūsų straipsnyje.


Post has attachment
Ko derėtų vengti planuojant internetinės rinkodaros strategiją ir komunikaciją 2017-aisiais? Žemiau pateikiame atmintinę:

Wait while more posts are being loaded