Profile cover photo
Profile photo
Foto-Mira-Żak
9 followers -
Zdjęcia dokumentowe,drukowanie zdjęć i fotografii, odnawianie zdjęc i fotografii, wywoływanie i skanowanie filmów, przegrywanie filmów obraz ze zdjęcia, zdjęcia i fotografie komunijne, zdjęcia i fotografie okolicznościowe , zdjęcia i fotografie ślubne
Zdjęcia dokumentowe,drukowanie zdjęć i fotografii, odnawianie zdjęc i fotografii, wywoływanie i skanowanie filmów, przegrywanie filmów obraz ze zdjęcia, zdjęcia i fotografie komunijne, zdjęcia i fotografie okolicznościowe , zdjęcia i fotografie ślubne

9 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu ludzi. Pozostaje on w pamięci przez bardzo długi czas. Chyba nikt nie potrafi zapomnieć emocji, jakie wywołuje taka wyjątkowa sytuacja. Jednak czasem, zdarza się, że nawet nasza pamięć może zawodzić. Szczególnie, kiedy od dnia ślubu będzie dzielić nas naprawdę wiele lat. Idealną receptą pozostają wtedy zdjęcia ślubne, które bez względu na upływający czas są materialnym łącznikiem, który w wybranym przez nas momencie pozwoli nam przenieść się znów do tego wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju dnia.
Przedślubne przygotowania to bardzo złożony proces, który trzeba starannie zaplanować. Obowiązkowym punktem, który trzeba wcześniej określić są bez dwóch zdań zdjęcia ślubne, które zostaną wykonane podczas specjalnej sesji, w której udział wezmą bohaterowie tego wyjątkowego dnia, czyli Państwo Młodzi. Teraz chyba już nikt nie wyobrażą sobie ślubu i wesela bez zdjęć, które na zawsze mogą uwiecznić to wydarzenie. To nieodłączny element, na który decydują się praktycznie wszystkie pary.
Dużo ludzi zdaje sobie sprawę, że zdjęcia to naprawdę wyjątkowa pamiątka, stąd też tak duża popularność ślubnych sesji zdjęciowych. Każdy chce mieć takie zdjęcia ślubne w swoim rodzinnym archiwum, można umieścić je w ramkach i powiesić na ścianie. Wywołane zdjęcia można także umieścić w albumie, którego przeglądanie będzie za każdym razem niezwykłą zabawą i powrotem do wyjątkowego dnia. Tym bardziej, że każda taka sesja jest nietypowym wydarzeniem. Chyba największą atrakcją jest to, że Młoda Para może sama zaplanować jak będzie ona wyglądała. Dzięki temu Wasze zdjęcia będą bardzo zindywidualizowane, pokażą to, jacy jesteście oraz bezpośrednio odniosą się do tego, co czujecie, co lubicie i czym się interesujecie.
Nieubłagalnie zbliża się ten najważniejszy dzień w Waszym życiu? Najwyższy czas, żeby zaplanować, jak będzie wyglądała sesja zdjęciowa, która na zawsze pozwoli zapamiętać to tak bliskie sercu wydarzenie. W tym celu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Razem stworzymy zdjęcia, które będą dla Was nadzwyczajną pamiątką na naprawdę długi czas.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
20.10.2017
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Rodzinne zdjęcia – wartościowa pamiątka na lata.

Rodzina jest ważna dla każdego z nas. Nikt chyba nie wyobraża sobie życia bez naszych najbliższych. Cały czas mamy ją w naszej pamięci, nawet, jeśli nie zawsze jest ona blisko nas. Czy chcemy tego, czy nie na zawsze rodzina zawsze jest częścią naszego życia i mamy ją w swoim sercu. Jesteśmy z nią nierozerwalnie związani.
Bardzo dobrym sposobem na wspominanie wspólnie spędzonych chwil są rodzinne zdjęcia. Dzięki nim na zawsze można utrwalić sytuacje i wydarzenia, które były dla nas szczególnie istotne w danym okresie naszego życia. A takich momentów przecież jest tak wiele. Uroczystość rodzinna, urodziny lub imieniny, któregoś z członków rodziny, czy wakacyjny wyjazd to tylko niektóre okazje do zrobienia rodzinnego zdjęcia.
Jeśli chcecie mieć pamiątkę na całe życie możecie także zdecydować się na zindywidualizowaną według waszego pomysłu niezwykłą sesję zdjęciową. Takie wydarzenie na pewno okaże się dla was ciekawą przygodą. W niecodzienny sposób spędzicie wspólnie czas, co pozwoli wam jeszcze lepiej się zintegrować i zjednoczyć.
Miłość, bezpieczeństwo, zaufanie – te słowa niezaprzeczalnie kojarzą się nam z rodziną. Taka powinna być także idealna sesja rodzinna, a co za tym idzie zdjęcia, które powstaną w jej efekcie. Dlatego też głównym celem takich właśnie sesji jest ukazanie tego, co dzieje się między członkami danej rodziny. Zdjęcia powinny emanować wzajemnym uczuciem i życzliwością. Mogą być one bardzo różne: od pozowanych po bardziej naturalne ujęcia. Ostateczna decyzja należy do was i tego, jakiego typu rodziną jesteście i co lubicie robić. Bowiem nawet wasze zdjęcia mogą wyrażać wasze zainteresowania i ulubione sposoby spędzania wolnego czasu.
Zatem nie zwlekaj z podjęciem najlepszej decyzji dla siebie i Twojej rodziny! Jeśli jesteście gotowi na niezapomnianą sesję zdjęciową to serdecznie zapraszamy właśnie do nas. Obiecujemy, że nie pożałujecie swojego wyboru. Dzięki wspaniałym zdjęciom, jakie od nas otrzymacie, za kilka lat czekać będzie na was wiele wzruszeń, kiedy we wspólnym gronie będziecie powracać do dawnych chwil.
PhotoPhotoPhotoPhoto
11.10.2017
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has shared content
#drukowanie #zdjęć i #fotografii
U nas wydrukujesz zdjęcie i fotografię o dowolnej długości maksymalnej szerokości 60 cm.
Add a comment...

Post has attachment
#drukowanie #zdjęć i #fotografii
U nas wydrukujesz zdjęcie i fotografię o dowolnej długości maksymalnej szerokości 60 cm.
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
OBRAZ ZE ZDJĘCIA
Poszukując niebanalnego prezentu dla bliskiej osoby,oryginalnej pamiątki dla siebie z ważnej uroczystości, czy po prostu chcąc utrwalić chwilę z życia, warto wybrać niebanalne, drukowane obrazy. Obraz drukowany można stworzyć z każdego zdjęcia. Może być to zdjęcie portretowe,zdjęcie z uroczystości, lub zdjęcie z wakacji, z widokiem, którym chcemy cieszyć oko w naszym domu. Może być to wydruk ze zdjęcia, ze starego albumu rodzinnego. Obecnie jest to bardzo modne. Obraz ze zdjęcia wykonywany jest z negatywu, zapisu cyfrowego, wywołanego zdjęcia,nawet tego, które ma już ładnych parę lat. Może być to pojedyncze zdjęcie, lub kolaż zrobiony z kilku dla ciebie ważnych fotografii. To twój wybór. Zdjęcie drukowane jest na płótnie, które naciągane jest na drewnianą blejtramę . Zadrukowane boki sprawiają, że już w takiej formie stanowi efektowną dekorację wnętrza. Taki obraz można powiesić bezpośrednio na ścianie, lub dokupić do niego ozdobne ramy. To wszystko zależy od twojego pomysłu lub osoby, której obraz będzie podarowany. Druk jest na tyle mocny, że w przeciwieństwie do tradycyjnych obrazów, nie potrzeba go dodatkowo zabezpieczać. Wybieraj zdjęcia z dobrą kompozycją, jeżeli jest to zdjęcie z dzieckiem, czy rodziną. Najciekawiej prezentują się zdjęcia plenerowe, gdzie w tle nie ma szczegółów, które odciągają uwagę od głównych postaci na zdjęciu. Istotne jest również to, by zdjęcia miały jak największą ostrość, wykonane zostały w wysokiej rozdzielczości. Dobrze, jeżeli jest to zdjęcie wykonane przez profesjonalistę, chociaż nie jest to oczywiście konieczne. Po prostu trzeba pamiętać, że obraz ze zdjęcia będzie kopią tego zdjęcia. Pewne niedociągnięcia można skorygować odpowiednimi filtrami i obróbką, nie wszystko jednak można rozwiązać w taki sposób.
PhotoPhotoPhoto
Scrapbook Photos
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
#obraz   #ze   #zdjęcia  
Wykonamy obraz ze zdjęcia z filmu ze zdjęcia z pliku cyfrowego
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded