Profile

Cover photo
ﻛﻔﭙﻮﺵ | ﺗﺎﺗﺎﻣﻲ | ﻓﻮﻡ ﺭﻭﻝ
172,401 views
AboutPostsPhotosVideosReviews

Stream

2
Add a comment...
 
شانزدهمين نمايشگاه بين المللي ماشين آلات، صنايع و محصولات پوست و چرم ایران – تبریز از 14 إلی 17 مرداد ماه در نمایشگاه بین المللی تبریز با حضور شرکت فومیران بر گزار می گردد.
3
Add a comment...
 
فوم ایران بزرگترین تولید کننده فوم های فشرده پلی اتیلن در ایران و خاورمیانه می باشد. دریافت گواهی نامه های بین المللی از TUV  آلمان از جمله افتخارات فومیران در راستای تولید محصولات با کیفیت و رعایت اصول تولید می باشد. از جمله محصولات تولیدی فومیران می توان به تولید انواع کفپوش های فومی تاتامی و لاستیکی، بازی های فکری کودکان با فوم های رنگی، فوم های بلندر برای کاردستی و گلسازی، فوم های مورد استفاده در صنایع کیف و کفش و ... با قیمت های مناسب اشاره نمود. ثمره تلاش روز افزون فومیران با انتخاب به عنوان 100 شرکت برتر دنیا برای تولید محصولات با کیفیت ایرانی و صادرات آن به خاورمیانه ، کشور های آسیایی و اروپایی نایل گردیده است. روش های آسان برای خرید کفپوش های فوم تاتامی و دیگر محصولات از متد های مورد نظر فومیران می باشد.
 ·  Translate
7
Add a comment...
 
حضور فومیران در اولین نمایشگاه بین المللی کیف،کفش،چرم و صنایع وابسته


نخستین نمایشگاه کیف و کفش، چرم و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، این نمایشگاه قرار است 26 تا 29 آبان ماه سال‌جاری به مدت چهار روز برگزار شود.

«جامعه مدیران و متخصصان صنعت کفش ایران»، «انجمن صنایع چرم ایران»، «اتحادیه کفش‌های ماشینی و لاستیکی تهران» ، «تولید کنندگان و صادرکنندگان چرم مصنوعی ایران»، «اتحادیه سراجان تهران»، «اتحادیه فروشندگان چرم طبیعی،چرم مصنوعی و لوازم کفش»، «اتحادیه کفاشان دست دوز تهران» در قالب تشکل‌های هفتگانه این نمایشگاه را برگزار می‌کنند.

شرکت فومیران تولید کننده انواع فوم های کیف و کفش نیز در این نمایشگاه حضور داشته و به عرضه محصولات خود می پردازد.


مکان برگزاری: محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران. تهران - بزرگراه چمران - محل دایمی نمایشگاههای بین المللی تهران- سالن 25F - غرفه فومیران
زمان برگزاری: 93/8/26 إلی 93/8/29
ساعات بازدید: 9 إلی 16

http://ow.ly/EwVE4
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
شرکت فومیران جهت تکمیل بخش تبلیغات و IT خود از یک طراح گرافیک استخدام می نماید.
3
Add a comment...
 
خدمات · راهنمای خرید · تازه های خبری · گالری · سوالات متداول · باشگاه مشتریان · نقشه سایت · درباره ما · تماس با ما · کفپوش و دیوار پوش · دیوارپوش · کفپوش تاتامی طرح دار · کفپوش تاتامی 50cm × 50cm · کفپوش لاستیکی 50cm × 50cm · کفپوش تاتامی 100cm × 100cm · کفپوش لاستیکی 100cm × 100cm ...
3
Add a comment...
 
هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت کیف و کفش، ماشین آلات و محصولات پوست و چرم در مشهد برگزار شده که شرکت فومیران در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.
5
Add a comment...
 
نمایشگاه بازی و اسباب  بازی در آیینه رشد از تاریخ 10 الی 20 اردیبهشت ماه 1393 در محل مصلای جنوبی تهران همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی كتاب برگزار می گردد. تولیدكنندگان ، فروشندگان و توزیع كنندگان اسباب بازی میتوانند از فرصت های تجاری و فرهنگی این نمایشگاه استفاده نمایند .
واحد فکرآفرین شرکت فومیران با حضور در این نمایشگاه و عرضه محصولات فکری آموزشی خود گامی مؤثر در جهت حمایت از تولیدات ملی ونیز ارتقای سطح فکری آموزشی کودکان برداشته است.
والدین گرامی می‌توانند به همراه کودکان خود از غرفه فومیران واحد فکرآفرین بازدید نموده و کودکان خود را از نزدیک با این محصولات آشنا نمایند.
 
مسئولین مربوطه در غرفه فومیران با ارائه اطلاعات به مشتری توسط کاتالوگ، پوستر، بنرهای چاپی و نیز ارائه محصولات نمونه، تلاش در شناساندن محصولات فکری آموزشی و مشاوره و راهنمایی افراد حاضر در نمایشگاه را خواهند داشت.
 
مکان برگزاری نمایشگاه: خیابان شهید بهشتی، بعد از خیابان قنبرزاده، مصلی جنوبی، روبروی درب شهید بهشتی، سالن بازی و اسباب بازی، غرفه A5 ( فومیران واحد فکرآفرین )
زمان برگزاری: 10 إلی 20 اردیبهشت
ساعات بازدید: 9 إلی 20
  
 ·  Translate
نمایشگاه بازی و اسباب بازی در آیینه رشد از تاریخ 10 الی 20 اردیبهشت ماه 1393 در محل مصلای جنوبی تهران همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی كتاب برگزار می گردد.
6
‫ﻛﻔﭙﻮﺵ | ﺗﺎﺗﺎﻣﻲ | ﻓﻮﻡ ﺭﻭﻝ‬‎'s profile photo
 
مکان برگزاری نمایشگاه: خیابان شهید بهشتی، بعد از خیابان قنبرزاده، مصلی جنوبی، روبروی درب شهید بهشتی، سالن بازی و اسباب بازی، غرفه A5 ( فومیران واحد فکرآفرین )
 ·  Translate
Add a comment...
Contact Information
Contact info
Phone
+982133997722
Email
Fax
+982133994133
Google Talk
club.foamiran
Address
شرکت فومیران
Office Add : East 3rd floor, No. 33, Amin zade Alley, After Manouchehri St, Saadi St, Tehran, Iran
Story
Tagline
فومیران | تولیدکننده انواع فوم رول، کفپوش تاتامی و لاستیکی
Introduction
فومیران بزرگترین تولید کننده فوم‌های EVA نه تنها در ایران، بلکه در خاورمیانه است. این شرکت به دلیل تلاش‌ها و دستاوردهایی که در زمینه تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی به دست آورده موفق به دریافت چندین گواهی‌نامه بین‌المللی از سوی TUV آلمان شده است. محصولات فومیران شامل انواع کفپوش‌های فومی تاتامی و لاستیکی، بازی‌های فکری کودکان با فوم‌های رنگی، فوم‌های بلندر برای کاردستی و گلسازی، فوم‌های مورد استفاده در صنایع کیف و کفش و ... هستند که با قیمت‌های واقعا مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند و مناسب برای طیف وسیعی از افراد کودکان تا بزرگسالان است.
فومیران با دستیابی به محصولات با کیفیت و تولید استاندارد توانسته خود را در فهرست 100 شرکت برتر جهان در زمینه تولید محصولات با کیفیت و صادرات آنها به خاورمیانه، کشورهای آسیایی و حتی اروپایی جای دهد. هدف و شعار این شرکت همواره ارایه راهکارهای خرید آسان برای کفپوش‌های فوم تاتامی و محصولات دیگر است.