Profile

Cover photo
Florian Nika
Attended Tirana University: Business Informatics
Lives in Tirana
69,681 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Florian Nika

Shared publicly  - 
 
Nga Ben Blushi Kushdo që kerkonte një provë ngjashmërie mes Rilindjes dhe Partisë Demokratike ja ku e ka sot: Rilindja po voton ligjin e PD për importin e mbetjeve, një ligj të cilin e pati shfuqizuar vetë në vitin 2013. Besoj se me këtë akt, morali politik i këtij grupi të ndotur keqbërësish merr fund.
1
Add a comment...

Florian Nika

Shared publicly  - 
2
Add a comment...

Florian Nika

Shared publicly  - 
6
Add a comment...

Florian Nika

Shared publicly  - 
3
Add a comment...

Florian Nika

Shared publicly  - 
4
Amarilda Pjetri's profile photoGerta Tosku's profile photo
2 comments
 
E shqiperia nuk ka vetem detin e bukur por edhe malet! :)
 ·  Translate
Add a comment...

Florian Nika

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Florian Nika

Shared publicly  - 
 
Alanya, Turkey
2
Add a comment...

Florian Nika

Shared publicly  - 
 
Sazan
3
Add a comment...

Florian Nika

Shared publicly  - 
 
HDR Orikum
7
Add a comment...

Florian Nika

Shared publicly  - 
3
Starvin Pogaçe's profile photo
 
po ku kalove qe ste pashe?
 ·  Translate
Add a comment...
Work
Occupation
System Developer
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Tirana
Previously
Fier
Links
Other profiles
Education
  • Tirana University: Business Informatics
    Informatics, Statistics and Business, 2003 - 2007
  • Perikli Ikonomi High school
    General, 1999 - 2003
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Networking
Relationship
Married