Profile cover photo
Profile photo
Flint Espresso Sp z o.o. Ekspresy do kawy: sprzedaż serwis dzierżawa - wszystkie marki.
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Parzenie kawy to tak ważne zajęcie, że dziś w restauracjach i kawiarniach dla osób zajmujących się tą czynnością tworzy się osobne stanowiska pracy. Za nazwą barista nie kryje się jednak przypadkowy pracownik restauracji. Na czym dokładniej polega ten zawód? Kto może zostać baristą i jakich umiejętności potrzeba do wykonywania tej pracy?

#ekpresdokawysaeco

Post has attachment
Otwierasz kawiarnię i szukasz ekspresu? Dziś na blogu radzimy, jaki sprzęt nadaje się do gastronomii i czym różnią się poszczególne modele ekspresów. Porównujemy ekspresy ciśnieniowe – kolbowe i automatyczne.

#dzierżawaekspresówdokawy

Post has attachment
Choć wolimy mieć wszystko na własność, są sytuacje, w których wynajem opłaca się bardziej. Kiedy kupić ekspres do kawy, a kiedy zdecydować się na dzierżawę? Garść porad na ten temat znajdziecie na naszym blogu!

#DzierżawaEkspresówDoKawy #WynajemEkspresówDoKawyWarszawa

Post has attachment
Latem słońca nigdy dość! Bo niby czemu tylko frappe ma się kojarzyć z wakacjami? 😊
Photo

Post has attachment
Wybór ekspresu do lokalu gastronomicznego to nie lada wyzwanie? Spokojnie. Odpowiedz sobie najpierw na kilka pytań, które zadajemy w artykule na blogu, a zadanie stanie się o wiele łatwiejsze.

#WynajemEkspresówDoKawyWarszawa

Post has attachment
Szybko i bez dodatkowych sprzętów czy z lepszym smakiem i… równie szybko? Dziś pytamy o to, która kawa jest lepsza: po turecku czy z ekspresu. Zapraszamy na bloga!

#ekspresdokawysaeco #saecolirika

Post has attachment
Słyszeliście o kawowej drzemce? Jest to sposób na skuteczne pobudzenie, gdy masz wyjątkowo ciężki i senny dzień. Zaparzasz kawę, szybko ją wypijasz (uwaga, nie poparz się!) i kładziesz się spać na 20 minut. Odpoczniesz, a w tym czasie kofeina zacznie działać. Spróbujcie koniecznie!
Photo

Post has attachment
Kawa w świecie profesjonalnego sportu jeszcze całkiem niedawno uważana była za doping. To potwierdza, że kawa pozytywnie wpływa na jakość treningu. Jak dokładnie? Informacje na ten temat znajdziecie w artykule na blogu.

#ekspresdokawysaeco

Post has attachment
Słońce i coraz wyższe temperatury sprzyjają większemu spożyciu chłodnych napoi – latem wiele osób rezygnuje z herbaty czy kawy i pije główne wodę oraz soki. Jednak istnieje również kawowe rozwiązanie, które ugasi pragnienie i przyjemnie nas ochłodzi. Odpowiedzią dla kawoszy jest oczywiście kawa mrożona!

#EkspresDoKawy #KawaLavazza

Post has attachment
Na całym świecie istnieje ponad 500 rodzajów kawy, te zaś posiadają około 6000 odmian! Jednak produkcja opiera się głównie na dwóch gatunkach: arabice oraz robuście.

#KawaLavazza
Wait while more posts are being loaded