Profile

Cover photo
Verified local business
Fitham s.r.o.
Sporting Goods Store
Today Closed
4 followers|149,358 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Fitham s.r.o.

Shared publicly  - 
 
Posilovací věže patří k nejoblíbenějším posilovacím strojům pro domácí kondiční cvičení. Jejich výhodou je bezpečné provedení cviku bez nutnosti manipulace s činkami. Zátěž pro cvik se nastavuje zpravidla v zadní části stroje, kde je umístěna sada "cihliček". Posilovací věže lze koupit v širokém cenovém rozpětí, ceně vždy odpovídá kvalita provedení a hlavně komfort cvičení a správný průbeh cviku.

Rychlá doprava po celé ČR zdarma, v případě zájmu montáž technikem, servis v případě poruchy u zákazníka, to jsou jen některé z výhod při nákupu většiny posilovacích věží u nás na www.fitham.cz/posilovaci-veze. Jak si vybrat tu správnou posilovací věž právě pro Vás se dozvíte na www.fitham.cz/jak-vybrat-posilovaci-stroje-a-lavice
 ·  Translate
1
Add a comment...

Fitham s.r.o.

Shared publicly  - 
 
Magnetický rotoped Bremshey BE7 s elektronickým ovládáním zátěže, je postaven na stabilním tuhém rámu, max. zatížení je až 135 kg. Elektronické ovládání umožňuje i užívání několika přednastavených či vlastních zátěžových profilů, ale i režimů řízených tepovou frekvencí. Velkou novinkou výrobce je nezávislý generátor proudu, který po několika sešlápnutí dokáže vyprodukovat dostatečné množství proudu k napájení ovládací konzole i posunu brzdového systému. Odpadá zde nutnost připojení do el. sítě. Celkově kvalitní provedení včetně použitých mechanických prvků a dílů zaručují rotopedu plynulý a tichý chod. Bremshey BE7 je ideálním trenažerém pro celou rodinu, vhodný například pro občasné "hobby" cvičení, ale i pro denní účelový trénink.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Fitham s.r.o.

Shared publicly  - 
 
Horizontální rotoped neboli recumbent je všeobecně považován za velmi vhodný a účinný rehabilitační nástroj, protože oproti klasickému rotopedu nezatěžuje v takové míře páteř a klouby (kolena kyčle,..), je proto velmi vhodný pro osoby mající problémy s bolestí zád nebo osoby s tělesným postižením apod..
 ·  Translate
1
Add a comment...

Fitham s.r.o.

Shared publicly  - 
 
Ergometry KETTLER patří už řadu let k tomu nejlepšímu, co lze pro domácí trénink koupit. Ať už zvolíte rotoped levnější řady, nebo špičkový model, vždy máte jistotu konkurenceschopné ceny, slušné mechaniky, vynikající ergonomie pohybu a zdravotní nezávadnosti. Navíc je KETTLER jedinou značkou, která garantuje dostupnost náhradních dílů po dobu 10 let od ukončení výroby stroje. Na všechny rotopedy KETTLER poskytujeme prodlouženou 3-letou záruku se zajišťěným servisem u zákazníka ZDARMA v případě poruchy (bez nutnosti stroj někam posílat či vozit). Jak vybrat nejvhodnější ergometr pro Vás se dozvíte na www.fitham.cz/jak-vybrat-rotoped
 ·  Translate
1
Add a comment...

Fitham s.r.o.

Shared publicly  - 
 
Eliptický trenažér nazývaný též crossový trenažér, orbitrek, eliptical či elliptical je velmi oblíbený pro svou universálnost. Eliptické trenažéry zatěžují většinu svalových skupin, jsou vhodné k redukci tuku i zvyšování sportovní výkonnosti.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Fitham s.r.o.

Shared publicly  - 
1
Fitham s.r.o.'s profile photo
 
Nové sídlo firmy FITHAM v Liberci, Kubelíkově ulici.
 ·  Translate
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Kubelíkova 80 460 08 Liberec Czechia
Kubelíkova 80CZLiberec460 08
+420 485 103 249fitham.cz
Sporting Goods Store, Sports EquipmentsToday Closed
Sunday ClosedMonday 9AM–6PMTuesday 9AM–6PMWednesday 9AM–6PMThursday 9AM–6PMFriday 9AM–6PMSaturday 9AM–12PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.4
5 reviews
5 star
3 reviews
4 star
2 reviews
3 star
No reviews
2 star
No reviews
1 star
No reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Marcel Horak's profile photo
Marcel Horak
3 weeks ago
Jediný obchod s tak velkým sortimentem, téměř vše si lze vyzkoušet. Ochotní prodavači.
Jiří Skřivan's profile photo
Jiří Skřivan
2 months ago
Michael Bím's profile photo
Michael Bím
10 months ago
E Picava's profile photo
E Picava
3 weeks ago
Možnost zkusit různé stroje, poradí, dovezou
Petr Dědic's profile photo
Petr Dědic
2 months ago