Profile cover photo
Profile photo
Firatcan Sahin
Sosyal Medya Uzmanı & Girişimci
Sosyal Medya Uzmanı & Girişimci
About
Posts

Post is pinned.
"ben kaybetmem! ya kazanırım ya da öğrenirim."
Add a comment...

Nebula Capsule, video seyretmek ya da telefonunuzun ekranını duvara yansıtıp detaylı görüntüler elde etmek için kullanabileceğiniz bir tür cep sineması.
Add a comment...

#Microsoft, Edge tarayıcısını iOS ve Android'de kullanıma sunuyor. Böylece, bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.
Add a comment...

Amsterdam'da yaşayan 20 yaşındaki Noa Jansma, kendisini taciz eden erkeklerle çektiği selfieleri @dearcatcallers adlı #Instagram hesabında paylaşıyor.
Add a comment...

Yapay zeka ahlakına insani katkılar. MIT araştırmacıları tarafından hazırlanan Moral Machine (Etik Makinesi) adlı anket, insanların otonom araçlara etik değerler kazandırmasını amaçlıyor.
Add a comment...

#Facebook ve #Apple, #Facebook Messenger için emojiye göre şarkı tavsiyesi veren bir Apple #Music botu geliştirdi.
Add a comment...

Dark Web’in bir uyuşturucu baronu daha yakalandı. Dark Web'de uyuşturucu satışı yapan Fransız Gal Vallerius, ABD'de düzenlenen Dünya Sakal ve Bıyık Şampiyonası'na giderken yakalandı.
Add a comment...

Filler birbirine bilgi aktarımı yapabiliyor. Namibya'da çölde yaşayan fillerin birbirlerine bilgi aktarımı yaparak hayatta kalma becerilerini gelecek nesillere ilettikleri anlaşıldı.
Add a comment...

Siber tacizciyi #VPN hizmeti ele verdi. #FBI şüphelendiği birinin internet aktivitesi kayıtlarını bir VPN şirketinden alarak suçların o kişi tarafından işlendiğini doğruladı.
Add a comment...

Sapiens ve Homo Deus kitaplarının yazarı Yuval Noah Harari, geçmiş ve geleceği anlatan kitaplarından sonra, günümüzü anlatan bir kitap yazmaya karar verdi.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded