Profile cover photo
Profile photo
Global Water - filtry do wody
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Pamiętajcie, że dla zdrowia niezwykle ważne jest także czyste powietrze! Zwłaszcza, jeśli w Twoim domu przebywają dzieci. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości oczyszczacze powietrza. Doskonale sprawdzą się także w Waszym domu. Zadbaj o swoje zdrowie z naszymi produktami!
https://sklep.osmoza.pl/oczyszczacze-powietrza-c-111.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uważasz, że w wodzie jest zbyt dużo żelaza? Jeśli woda w Twoim kranie nieprzyjemnie pachnie, a do tego ma brzydki kolor i pozostawia rdzawe ślady na umywalce - to czas, by założyć odpowiednie filtry. W naszej ofercie znajdziesz specjalne wkłady odżelaziające. Szczegóły oferty znajdziecie na https://sklep.osmoza.pl/wklady-odzelaziajace-c-19_64.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy specjalne #komplety wkładów wymiennych do filtrów. Warto wymieniać je co pół roku. Dzięki podjęciu decyzji o zakupie zestawu będziecie mieć pewność, że macie wszystkie niezbędne części wymienne do prawidłowego funkcjonowania urządzenia!
https://sklep.osmoza.pl/komplety-wkladow-c-19_36.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie w promocyjnej cenie specjalne filtry do wody! Dzięki temu możesz mieć dwie wersje wody: czystą do przygotowywania posiłków i napojów lub lekko zmineralizowaną zamiast wody butelkowanej https://sklep.osmoza.pl/filtr-do-wody-odwrocona-osmoza-ro7-p-1.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie filtry i jonizatory do wody, które możecie zastosować w każdym pomieszczeniu Waszego domu! Szczegółowe #informacje na temat każdego z nich znajdziecie na naszej stronie internetowej! Zapraszamy serdecznie!
https://sklep.osmoza.pl/filtry-na-caly-dom-c-9.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie także wysokiej jakości zmiękczacze do wody. Zapewniamy spory wybór tego typu produktów. Możesz dzięki nim zmiękczyć wodę w łazience, w kuchni, a nawet w studni! Pozbędziesz się wtedy z wody związków manganu, żelaza, siarkowodru i związków organicznych. Zapraszamy serdecznie!
https://sklep.osmoza.pl/zmiekczacze-wody-c-9_11.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy warto kupić jonizator wody? Jest to bardzo przydatne urządzenie gospodarstwa domowego, które zwiększa pH wody pitnej. Związki zasadowe oraz kwasowe oddzielają się ze strumienia wody dzięki elektrolizie. Spożywanie powstałej wody zasadowej (inaczej alkaicznej) ma korzystny wpływ na zdrowie każdego człowieka!
https://sklep.osmoza.pl/jonizatory-wody-c-71.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, że dobry filtr zmniejsza twardość wody? Dzięki temu nie narasta w niej kamień. Warto jednak wspomnieć, że filtrowana woda nie jest zupełnie odmineralizowana. Zostają w niej duże ilości magnezu i wapnia, które są naprawdę korzystne dla zdrowia każdego z Was. Zapraszamy do wybrania odpowiednich filtrów do wody. Zapraszamy!
https://sklep.osmoza.pl/filtry-do-wody-c-113.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, że nie ma lepszego napoju dla dziecka od wody? To właśnie ona najlepiej ugasi pragnienie malucha, które biega na placu zabaw i całe dnie spędza na dworze. Zadbaj o to, by miało ciągły dostęp do tego napoju. Chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej? Wybierz wodę filtrowaną, która jest najbardziej zdrowa!
https://sklep.osmoza.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Za oknem słoneczna pogoda. Coraz wyższe temperatury sprzyjają pragnieniu. Żadne płyny nie ugaszą pragnienia tak skutecznie, jak dobra woda. W naszej ofercie znajdziecie najlepsze filtry do wody, które sprawią, że woda z kranu będzie najlepsza i bogata we wszelkie witaminy i minerały. Wszelkie dostępne produkty znajdziecie na https://sklep.osmoza.pl/. Zapraszamy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded