Profile cover photo
Profile photo
FilmCuk
16 followers -
FilmCuk Resmi Google+ Sayfasıdır.
FilmCuk Resmi Google+ Sayfasıdır.

16 followers
About
Posts

Post has attachment
Bugün eklenen 8 adet 720p HD ve 1080 Full HD kalitede Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı filmler. ‪#‎FilmCuk‬

Lolo / 2015 (TÜrkçe Dublaj)
İzlemek İçin: http://goo.gl/i0j80A

Slender / 2016 (Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/Hc2oUb

Spotlight / 2015 (Türkçe Dublaj)
İzlemek İçin: http://goo.gl/PVz2oh

Cherry Tree / 2056 (Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/0uKlT3

Brand New-U / 2015 (Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/tv13M9

Yüce Sezar – Hail Caesar / 2016 (Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/j0yjYL

Aşkın Seçimi – The Choice / 2016 (Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/wfcDYw

Küçük Kız Kardeşim – Our Little Sister / 2015 (Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/b0z2G6

Hepsini ve daha fazlasını izlemek için: http://goo.gl/NIvBQj
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bugün eklenen 8 adet 720p HD kalitede Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı filmler. #FilmCuk

Çılgın Kamp (Yerli Film) / 2015
İzlemek İçin: http://goo.gl/LUXaTA

Risen – Clavius / 2016 (Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/KocA3D

Suçlu – Criminal / 2016 (Türkçe Dublaj)
İzlemek İçin: http://goo.gl/tqBKlT

Kod 999 – Triple 9 / 2016 (Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/aWYhku

The Preppie Connection / 2015 (Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/6JzJ6B

Soygun – Heist / 2015 (Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/qrxwdD

Yaratıcı Kontrol – Creative Control / 2015 (Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/2QxLIh

Sessizliğin Bakışı – The Look of Silence / 2014 (Türkçe Dublaj)
İzlemek İçin: http://goo.gl/WtxCGN

Hepsi ve daha fazlasını izlemek için: http://goo.gl/NIvBQj
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bugün eklenen 4 adet 720p HD kalitede Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı filmler. #FilmCuk

Precious Cargo / 2016 (Türkçe Altyazılı)
İzlemek İçin: http://goo.gl/hsq6jb

Büyük Açık – The Big Short / 2015 (Türkçe Dublaj)
İzlemek İçin: http://goo.gl/ywxp8I

İkinci Bahar – I'll See You in My Dreams / 2015 (Türkçe Dublaj)
İzlemek İçin: http://goo.gl/nPVq8k

Barselonada Bir Yılbaşı Gecesi – Barcelona Christmas Night / 2015 (Türkçe Dublaj)
İzlemek İçin: http://goo.gl/LSsQ2Y

Hepsi ve daha fazlasını izlemek için #FilmCuk www.filmcuk.org
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Taksi Tahran – Taxi Teheran | 2015 (Türkçe Dublaj) izlemek için hazır! #FilmCuk

http://www.filmcuk.net/taksi-tahran-taxi-teheran-2015-turkce-dublaj.html

Konusu; Taksi Tahran’ın hikayesi, İran’ın başkenti Tahran’ın sokaklarında gezinen, görünürde diğerlerinden hiçbir farklı olmayan bir sarı takside geçiyor. Tahran’ın renkli sokaklarında ilerleyen taksi, her türden yolcuyu konuk eder ve şoför koltuğunda oturan kişi her yolcuyla farklı bir konu üzerine çeşitli röportajlar gerçekleştirir. Direksiyondaki isim ise ünlü yönetmen Jafar Panahi’den başkası değildir. Panahi, taksisinin ön panosuna monte edilmiş kamerasını yolculara çevirerek farklı konular üzerinden yürüttükleri sohbetlerle, izleyiciye içerisinde dram ve komedinin bir araya geldiği zengin bir Tahran portresi sunuyor.

Bu filmde, İran’ın son dönemde yetiştirdiği en iyi yönetmenlerden olan Cafer Penahi’nin İran hükumeti tarafından konulan yurtdışına çıkma ve film çekme yasağını dahice bir yöntemle delmesine tanık oluyoruz. Bir taksi şoförü olarak İran sokaklarına çıkan ve sadece arabasına koyduğu kamerasıyla, taksi müşterileri vasıtasıyla Tahran’ın gerçek bir profilini ortaya koyan Taksi Tahran, 2015 Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı ödülüne layık görüldü.
Add a comment...

Post has attachment
Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı | 2015 (Altyazılı) izlemek için hazır! #FilmCuk

http://www.filmcuk.com/mr-holmes-ve-muthis-sirri-2015-altyazili.html #FilmCuk  

Filmin Konusu; Zaman zaman unutma kayıpları yaşayan Sherlock Holmes, 93 yaşında emekli bir insandır. Her ne kadar 93 yaşında olsa da yaşına göre çok dinç bir fiziğe sahiptir. Kendisinden 20 30 yaş küçüklere kök söktürebilecek bir insandır. Ancak unutkanlığı onun hayatında büyük sorunlara yol açmaktadır. Bu sorunu çözmek için yaptığı araştırmalarda bir bitkinin iyi geldiğini, bu bitkinin ise Hiroşima’da bulunduğunu bulur.

1974 yılı anlatılan bu filmde, o zamanlarda 2. Dünya Savaşı’ndan yeni çıkılmış ve Hiroşima’ya atom bombası atılmıştır. Bu yüzden Hiroşima’da canlı bitki dahi kalmamış hepsi radyasona maruz kaldığı için zamanla yok olmuştur. Hiroşima’ya doğru yolculuk yapan Sherlock Holmes, oradaki manzara ile karşılaşınca vahşete kapılır. Bir bitki için gittiği Hiroşima’da değil bitki canlı hiç bir varlık göremez.

Holmes, bunların yanısıra kendisinin başında bela olan olayı çözmek için oğlu Roger ile işbirliği yapacaktır. Aynı zamanda Holmes ve oğlu Roger’in yanında hizmetçileri olan Bayan Munro’da yer almaktadır. Holmes, küçük oğlu Roger iş birliği ile bu olayın üstesinden gelebilecekler mi ?

103 dakikalık dram ve suç türü filmi olan Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı filmi 2015 yapımı olmakla birlikte aynı yılın 11 Eylül’ünde seyircisiyle karşılaşacak. Filmin yönetmenliğinde başarılı yönetmen Amerikalı Bill Condon yer almaktadır. Filmin genel olarak İngilizce geçse de bazı sahnelerinde Japonca konuşmalara tanıklık edeceğiz. Yapımcılığında BBC Films’in de bulunduğu Mr. Holmes filminin yapımcılığında See-Saw Films ve FilmNation Entertainment şirketleri görev almaktadır. Filmin başrolünü ve filmin merkezinde yer alan Sherlock Holmes karakterini Ian McKellen canlandırmaktadır. Holmes’in oğlu rolünde Milo Parker ve hizmetçileri olan Bayan Munro rolünde ise Laura Linney isimleri yer almaktadır. Amerika’da ve İngiltere’de 19 Haziran’da vizyona giren Mr. Holves ve Müthiş Sırrı filmi 7.5 Imdb puanına sahiptir.
Add a comment...

Post has attachment
The Final Girls | 2015 (Altyazılı) izlemek için hazır! #FilmCuk  

http://www.filmcuk.com/the-final-girls-2015-altyazili.html

Filmin Özeti: Genç bir kız annesinin kaybıyla keder içindedir. Annesi 80’lerin korku filmlerinin kraliçesidir. Genç kız bir anda kendisini annesinin en ünlü filminin içinde bulur. Yeniden kavuşmak için filmin baş karakteri olan manyak katille savaşması gerekmektedir.
Add a comment...

Post has attachment
Hannas: Karanlıkta Saklanan | 2015 (Yerli Film) izlemek için hazır! #FilmCuk  

http://www.filmcuk.com/hannas-karanlikta-saklanan-2015-yerli-film.html

Filmin Özeti: Başrolünü ünlü oyuncu ve şarkıcı olan Furkan Kızılay’ın Mert Türker rolü ile üstlendiği Hannas Karanlıkta Saklanan filmi 2015 yapımı korku filmidir. Doktor olan Mert Türker, genelde batı şehirlerinde doktorluk yapmaktadır. Türker, günün birinde Anadolu şehirlerinden birine atanır ve orada doktorluk yapmaya başlar. Başta herşey normal gibi gözükse de o bölgedeki anormalleği sonradan sonraya farkeder Doktor Türker. İnsanlar garip davranışlar sergilemektedir. Bir gün Elif adında bir hasta ile tanışır. Elif, ilginç varlıklar gördüğünü ileri sürür. Ancak Mert bilimsel olarak bunun mümkün olmayacağını söyler. Zaman ilerledikçe yanılacağının farkına varacaktır. Kamil Aydın’ın yönettiği, Burcu Çetin’in senaryoladığı Hannas Karanlıkta Saklanan Filmi 12 Haziran 2015 tarihinde seyircisiyle karşılaşacak. Ünlü oyuncu Hazal Şenel filmdeki Elif rolünü, Furkan Kızılay Doktor Mert Türker rolünü üstlenirken, Fatma Karanfil, Emin Gümüşkaya ve Bükre Atala filmin oyuncu kadrosunu süsleyen diğer isimler arasında yer alıyor. 2015 yapımı olan bu korku filmini FilmCuk farkı ile HD görüntü kalitesinde izleyebileceksiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Sıfır Tolerans – Zero Tolerance | 2014 (Altyazılı) izlemek için hazır! #FilmCuk  

http://www.filmcuk.com/sifir-tolerans-zero-tolerance-2014-altyazili.html

Filmin Konusu: İki eski CIA ajanı olan, Johnny ve dedektif arkadaşı Peter, Johnny’nin güzel kızı Angel’ın katillerini araştırmak için Bangkok’u aramaya başlarlar. Ve ardı arkası kesilmeyen macera aksiyon dolu dakikalar başlar.
Add a comment...

Post has attachment
Unfriended – Cybernatural | 2014 (Türkçe Dublaj) izlemek için hazır! #FilmCuk  

http://www.filmcuk.com/unfriended-cybernatural-2014-turkce-dublaj.html

Filmin Özeti: Sosyal medyaya yüklenen uygunsuz videosu yüzünden intihar eden genç kız ve ardından sınıf arkadaşlarının başlarına gelen korku dolu anların anlatıldığı bir film. Skype üzerinden konuşan 6 arkadaşın davetsiz bir misafir ile karşılaşmaları ile yöneltilen ‘videoyu kim yükledi’ sorusuna cevap alınamaması ile cinayetler zincirinin ilk halkasının başlaması ile birlikte ardından gelecek korkunç olaylara zemin hazırlanıyor…

Filmin yönetmeni Levan Gabriadze Başlıca rollerinde ise Shelley Hennig, Renee Olstead, William Peltz, Jacob Wysocki, Heather Sossaman bulunuyor.
Add a comment...

Post has attachment
Yanlış Kapı – Knock Knock | 2015 (Altyazılı) izlemek için hazır! ‪#FilmCuk

http://www.filmcuk.com/knock-knock-2015-altyazili.html

Filmin Özeti: Sıradan bir hayat sürdüren Evan Webber’ın yaşamında herşey normal gidiyordur. Evli ve mutlu olan Evan, bir gün kapısına gelen iki kadın yüzünden hayatı değişir. Bu gizemli ve tehlikeli kadınlar Evan Webber’ın hayatında büyük zararlar açarlar. Evan Webber bu yaraları kapatmaya çalışırken bir yandan da karısı ile oluşan sorunları da gidermeye çalışacaktır. Gerilim filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Keanu Reeves, filmin başrolündeki Evan Webber karakterini üstleniyor. Diğer taraftan Lorenza Izzo’yu Genesis rolünde Ignacia Allamand’ı Karen Alvarado karakterinde tecrübeli aktör Colleen Camp’i Vivian rolünde görmekteyiz. Özellikle 2013 yılında daha fazla isminden söz ettiren yönetmen Eli Roth, 2015 yılında çok fazla yönetmen koltuğuna oturmamış. 2015 yılının ilk filmi Yabancı iken ikinci filmi Knock Knock oluyor. Aynı zamanda Knock Knock filminin senaristliğini de üstlenen Eli Roth’un ardısıra Nicolas Lopez ve Guillermo Amoedo isimleri de Knock Knock gerilim ve korku filminin senaryosunda katkısı bulunan isimlerdendir. Yapımcılığı Black Bear Pictures yapım şirketi tarafından yapılırken filmin Türkçe altyazı MC Film şirketi tarafından çevrilmiş ve dağıtımcılığı üstlenilmiştir.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded