Profile

Cover photo
Filip Kalwaczyński
250,137 views
AboutPostsPhotosVideosReviews

Stream

Filip hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.

Basic Information
Gender
Male
Hotel Mała Bawaria ma 3 gwiazdki. Nie wiem kto i na jakiej podstawie je przyznał. Z racji mojego zawodu bardzo dużo podróżuje i regularnie sypiam w wielu hotelach, natomiast jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak niskim standardem w przypadku trzech gwiazdek. Pokój był spory, jednak bardziej przypominał tani nadmorski pensjonat niż hotel. Brud, grzyb w łazience, zacieki na ścianach, szafa bez wieszaków, w pokoju brak czajnika, żelazka, suszarki do włosów a lodówka znajdowała się jedynie w sferze marzeń. Jedyny plus to w miarę miła obsługa i dość dobre jedzenie, chociaż na śniadanie należy przychodzić do godziny 9, bo mimo, że śniadanie jest teoretycznie wydawane do 10:30 to po 9:00 możemy zastać nieuzupełnione puste talerze.
• • •
Public - a month ago
reviewed a month ago
Moje wrażenia po odwiedzeniu i dokonaniu zakupów w tym sklepie są trudne do opisania! Chłodne piwko lane z beczki, bogaty asortyment, komfortowe stoliki i ławki to tylko niektóre z autów tego miejsca. Jedynym mankamentem jest brak schłodzonej Perły. Okolica bogata w atrakcje, ludzie przyjaźnie nastawieni, cisza, spokój... MARZENIE!
Public - 2 years ago
reviewed 2 years ago
3 reviews
Map
Map
Map
Mogę o tym klubie powiedzieć jedno - najgorszy w jakim byłem w Wielkopolsce. Chcesz pobiegać na bieżni? Musisz poczekać sobie 40-45 minut... Chcesz zrobić plecy na jakiejś maszynie? Nie zrobisz, bo takowej nie ma... Ilość sprzętu typu cardio: 3 bieżnie, 3 eliptyki, 2 rowerki. Te liczby mówią same za siebie... Aaaa! I jeszcze dodam cenę karnetu: 119 PLN. ODRADZAM!
Public - 3 years ago
reviewed 3 years ago