Profile cover photo
Profile photo
Femko Uluslararası Teknik Kontrol Eğitim Belgelendirme Ltd. Şti.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Durma çocuk, kutla! Güzel yarınlar senindir...
www.femko.com.tr #23Nisan
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ukr Sepro Belgesi Ukrayna Sertifikası

Firmamız 2010 yılında başladığı Rusya GOST-R Sertifikasyonu temini konusunda ciddi ilerlemeler kaydetmiş, Firmalarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda hemen hemen tüm sektörlerde Türk firmalarına Ukrayna’nın Kalite Belgesi olan UkrSEPRO’yu temin etmektedir.

https://www.femko.com.tr/hizmet/ukr-sepro-belgesi-ukrayna-sertifikasi

#femko #ce #belgelendirme #ukrayna
Add a comment...

Post has attachment
Eski adı ile GOST-R yeni adı ile EAC Rusya sertifikası, ürünleriniz belgelendirilmeden Rusya federasyonu Kazakistan Beyaz Rusya gibi ülkelere ihracat yapamayacağınızın göstergesidir. EAC belgesi olmadan Rusya ya ürünlerin geçişi tamamen durdurulmuştur. Her geçen yıl kalite politikası hızla artmış markalaşma adına ülkeler ihracat belgelerine daha da önem göstermeye başlamıştır.

#femko #eacbelgesi #belgelendirme
Add a comment...

Post has attachment
"Kaza temenni edilerek değil, tedbir alınarak önlenir."

http://www.femko.com.tr/hizmetler/periyodik-kontrol
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sızdırmazlık Testleri – IP Koruma Testleri

Elektrikli ekipmanların ve mahfazalarının suya ve toza karsı belirli bir koruma derecesine sahip olması birçok yönetmeliğe bağlı ürün standartlarında talep edilmektedir. Bu koruma dereceleri IP (International Protection) kodu ile tanımlanmakta, ürünlerin kullanım yerine ve amacına uygun olarak belirlenmektedir.

Femko, ürünlerinizin istenilen IP koruma derecelerine (sızdırmazlık testleri) uygun olup olmadığının tespiti hususunda yapılacak test işlemleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

http://www.femko.com.tr/hizmet/ip-koruma-sizdirmazlik-testi

#femko #belgelendirme #sızdırmazlık #IPkoruma #denetim #test
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.'nin denetim faaliyetlerinin ilk ayağı olan Afyonkarahisar fabrikasının kontrolleri tamamlanmıştır.

http://www.femko.com.tr/

#femko #belgelendirme    #şeker   #fabrika #türkiye  
Add a comment...

Post has attachment
Yangına Dayanım ve Tepki Testleri

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan, Binaların yangından korunması Hakkındaki Yönetmelik gereğince, kamuya açık bulunan yapılarda yer alan kapı, pencere, ara bölme, tavan, kolon, zemin vb. gibi bina ve yapılarda bulunan temel elemanlarının yangına dayanım koşullarının ve zamanlarının uluslararası standartlarda belirtilen şartları karşılaması gerektiği ifade edilmektedir.

Ürününüze ait yangına dayanım, yangına tepki gibi test işlemlerin gerçekleştirilmesi süreçlerinde Femko Corporation, aşağıda ifade edilen standartlar dâhilinde sizlere profesyonel hizmetler sunabilmektedir.

http://www.femko.com.tr/hizmet/yangina-dayanim-testi

#femko #belgelendirme #yangın #dayanım #tepki #test
Photo
Add a comment...

Post has attachment
EMC Testi – İletkenlikle Bağışıklık (Alınganlık)

Elektromanyetik Uyumluluk Testlerinden İletimle Bağışıklık (Conducted Immunity) Deneyi, bir cihazın çalışması sırasında cihaz kablolarına elektromanyetik enerji kuplajlanması durumunda cihazda meydana ortaya çıkabilecek performans bozulmalarını tespit etmek amacıyla yapılmaktadır.

Femko Corporation, elektromanyetik uyumluluk testleri (EMC Testleri) yönünden bu kapsamda bulunan elektrikli ve elektronik ürünler için “Işımayla Yayınım (Emisyon), İletkenlikle Yayınım (Emisyon), Işımayla Bağışıklık (Alınganlık), İletkenlikle Bağışıklık (Alınganlık)” gibi EMC Test işlemleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

http://www.femko.com.tr/hizmet/emc-testi-iletkenlikle-bagisiklik-alinganlik

#femko #belgelendirme #emc #test #elektromanyetik #emisyon
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bir toplumu, gerçek bir ulus haline getiren yeni neslin mimarlarına saygılarımızla.

www.femko.com.tr
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded