Profile cover photo
Profile photo
FC VYSOČINA JIHLAVA
30,816 followers -
Oficiální Google+ profil fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava
Oficiální Google+ profil fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava

30,816 followers
About
Posts

Post has attachment
Přinášíme vám video magazín FC Vysočina před pátečním duelem proti Zbrojovce Brno. Záběry z úterního tréninku doplňují slova exbrněnského obránce Miroslava Keresteše a krajního záložníka Jana Závišky. Video se zrodilo v dílně SB Corporation.

Post has attachment
V pátek 24. listopadu od 18:00 hodin vypukne na jihlavském stadiónu velmi důležitá fotbalová bitva. Střetnou se dva moravští rivalové, které sužují záchranářské starosti a které před zimním spánkem nutně potřebují navýšit svůj bodový zisk. Souboj FC Vysočina a Zbrojovky navíc umocňuje přítomnost dvojnásobného exjihlavského kouče Romana Pivarníka na brněnské lavičce. Tento zápas byste si rozhodně neměli nechat ujít!

Post has attachment
Víte, že Marek Jungr je se dvěma góly nejlepším střelcem FCV v prvoligových duelech proti Brnu?
Photo

Post has attachment
Víte, že Vysočina v posledním utkání proti Brnu vstřelila tři branky a zvítězila jasně 3:0?
Photo

Post has attachment
Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na akciovou společnost Moravské kovárny, která náleží mezi tradiční sponzory nejen jihlavského fotbalu. Dotazy jsme položili tomu nejpovolanějšímu - předsedovi představenstva Rudolfu Pennovi.

Post has attachment
Na Vysočinu nám dorazila zima. Sice to ještě není ta opravdová zima na Vysočině, ale za nehet už zaleze. Pomalu se nám také blíží zimní přestávka v nejvyšší fotbalové soutěži. Čekají nás však ještě poslední utkání se Zbrojovkou a Slováckem. Následující bitvy rozhodnou o tom, v jaké pozici se začneme prát o umístnění v jarní části soutěže.

Post has attachment
Letní sestup staršího dorostu FC Vysočina z celostátní ligy spolu s reorganizací dorosteneckých soutěží způsobil, že se „béčko“ mladšího dorostu FCV, tedy tým U16, zařadilo až do třetí nejvyšší ligy v kategorii mladších dorostenců – Moravskoslezské divize – skupiny D. Jak hodnotí podzim strávený v této soutěži trenér Petr Kuchta?

Post has attachment
Schyluje se k závěrečné podzimní bitvě! V pátek 24. listopadu od 18 hodin čeká fotbalisty FC Vysočina nesmírně důležitý duel proti Brnu! Nenechte si ujít zápas proti jihomoravskému rivalovi! Staňte se dvanáctým hráčem svého týmu! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky?

Post has attachment
Schyluje se k závěrečné podzimní bitvě! V pátek 24. listopadu od 18 hodin čeká fotbalisty FC Vysočina nesmírně důležitý duel proti Brnu! Nenechte si ujít zápas proti jihomoravskému rivalovi! Staňte se dvanáctým hráčem svého týmu!

Post has attachment
Juniorský tým v poslední kole základní části vybojoval bod v Brně, čímž se před pondělními zápasy udržel na výhodné 4. příčce tabulky. Vysočina však na Zbrojovce začala špatně, neboť už ve 21. minutě prohrávala 2:0. Dvě trefy Nikolase Daníčka ve 27. a 82. minutě však znamenaly cenný bod.
Wait while more posts are being loaded