Profile

Cover photo
دانشنامه فرزند
426 followers|673,079 views
AboutPostsCollections

Stream

Communities

 ·  Translate
1
Add a comment...
دانشنامه فرزند's Collections
Communities
Contact Information
Contact info
Email
Story
Tagline
پیش از بارداری، بارداری و زایمان، نوزاد، نوپا، پیش دبستانی، کودک، پدر و مادر
Introduction

در دنیای امروز والدین برای بچه دار شدن از پیش برنامه ریزی می کنند، حتی می شود گفت که بیش از حد برنامه ریزی می کنند. والدین کتاب هایی می خوانند که محتوایشان متناقض است. اطرافیان نیز، توصیه هایی می کنند که با هم بسیار متفاوت و متضاد است. تمامی این ها باعث می شود که اعتماد به نفس والدین جوان کمتر و کمتر شود.

از این رو بر آن شدیم تا پایگاه اینترنتی بزرگی را برای خانواده های عزیز برپا نماییم تا بتوانیم پاسخ گوی درصدی از سوالات آن ها در دنیای آنلاین فارسی زبان باشیم. دانشنامه فرزند از زمستان سال ۱۳۸۸ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.

هدف ما این نیست که راهنمای پدر و مادر خوب بودن باشیم، هدف این است که در برابر پرسش های والدین، پاسخ ها و اطلاعاتی عینی و قابل لمس در اختیار آن ها قرار دهیم و با حمایت از والدین و راهنمایی آنها، در راستای تربیت فرزندی نیکو و سالم یاریشان کنیم. ما با بهره مندی از علوم روز دنیا و به کار گیری به روز ترین منابع اطلاعاتی، با کمک و همراهی جمعی از متخصصین علم پزشکی و مشاورین بهداشت، پایه های بنیادی این دانشنامه را بنا نهادیم، تا بتوانیم پدران و مادران را از آغاز تصمیم به بچه دار شدن تا تربیت فرزندی نیکو همراهی کنیم. هدف ما این است که با ارائه مطالب سالم، به روز و معتبر تصمیم گیری را برای والدین آسان کنیم و به نوعی موجب بهبود امر فرزند داری شده و نگرانی های بی مورد را در این زمینه حذف نماییم و یک تصویر کامل و متعادل از پرورش کودک در پیش روی خانواده ها قرار دهیم.