Profile

Cover photo
Farasunict
Works at farasunict
Lives in Isfahan, Iran
13 followers|53,056 views
AboutPostsCollectionsPhotosYouTube

Stream

Farasunict

Shared publicly  - 
 
نگهداری و به‌روزرسانی سایت از مهمترین وظایفی است که مدیر یک #وبسایت به عهده دارد. در یک مثال خوب وبسایت را می‌توان مشابه یک خانه دانست که بدون نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب و نازیبا به خود می‌گیرد.

بنابراین برای خوب نگه‌داشته شدن وبسایتتان باید زمان مناسبی را صرف کنید و یا اینکه این وظیفه را به نیروهای متخصص دیگری واگذار نمایید.

🔻بیشتر بخوانید:
farasun.co/95/websupport

 ·  Translate
1
Add a comment...

Farasunict

Shared publicly  - 
 
سعی کنید در وبلاگ هایی که مطالبی مشابه مطالب وبسایت شما دارند، نظر بگذارید. اگر جای مناسبی را پیدا کردید که بتوانید لینک وبسایت‌تان را در کامنت درج کنید، این کار را انجام دهید.

با ارسال نظرات با ارزش و راهنمایی و توضیحات مناسب، مانع این مسئله خواهید شد که به عنوان یک اسپمر شناخته شوید. به این ترتیب علاوه بر اینکه نظر شما حذف نخواهد شد، دیگران با توجه به ارزش نظر شما، ممکن است وبسایت شما را دنبال نمایند. ارسال پاسخ و نظر دربلاگ ‌ها باعث می شود در میان وبلاگ‌ها و نظردهندگان شناخته شوید.

بیشتر بخوانید:
farasun.co/95/seo7

#فراسان #طراحی_سایت #طراحی_وب #طراحی_وب_سایت #طراحی_وبسایت #وبسایت #وب_سایت #پرتال #طراحی #افزایش_ترافیک #بلاگ #سئو #وبلاگ #صنایع_چوب #صنایع #صنایع_فلزی
#websitedesign #webdesign #blog #blogs #increasetraffic #seo
 ·  Translate
1
Add a comment...

Farasunict

Shared publicly  - 
 
بسیاری از وبسایت‌ها از بلاگ نویسی برای افزایش بازدیدکنندگانشان استفاده می کنند. مطالب بیشتر باعث ارتقاء رتبه وب سایت در موتورهای جستجو می شود و به کاربران سایت شما امکان مشاهده‌ی محتواهای جدیدی را خواهد داد.

پست های بلاگ را به راحتی می توان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و این کار باعث افزایش هر چه بیشتر بازدیدکنندگان سایت شما می‌گردد. اگر بلاگ خود را همیشه به روز نگه دارید، نتایج آن را حتماً در افزایش بازدید ماهیانه وبسایت مشاهده خواهید کرد.

بیشتر بخوانید:
farasun.co/95/seo7

#فراسان #طراحی_سایت #طراحی_وب #طراحی_وب_سایت #طراحی_وبسایت #وبسایت #وب_سایت #پرتال #افزایش_ترافیک #بلاگ #سئو #وبلاگ #وبلاگ_نویسی #ماشین_آلات_صنعتی #آتلیه #صنعت_ساختمان
#websitedesign #webdesign #blog #blogs #increasetraffic #seo #blogging
 ·  Translate
1
Add a comment...

Farasunict

Shared publicly  - 
 
طراحی گرافیک یکی از مهم‌ترین پایه‌های بازاریابی هر برند به شمار می‌رود. هر سازمان یا شرکت هویت منحصر به فردی دارد که این هویت باید از طریق جلوه‌های بصری به اشکال گوناگون به مخاطبان منتقل گردد. طرح‌های گرافیکی که از طریق ابزارهای بازاریابی خود به مخاطبان ارائه می دهید باید به آنان نشان دهد که چه پیام ویژه‌ای برایشان دارید و وجه تمایز شما با رقبایتان چیست.

طراحی‌های زیبا و چشم نواز باعث می شود تا مخاطبان علاقه‌‌ی بیشتری به مطالعه‌ی ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی شما مانند کاتالوگ، بروشور و آگهی‌ها پیدا کنند. طراحی خوب می تواند توضیحات پیچیده را به نحو آسان‌تر و موثرتری به مخاطبان منتقل نماید؛ و نتیجتاً قادر است مخاطبان را به مشتری تبدیل کند.

بیشتر بخوانید:
farasun.co/95/design

#فراسان #طراحی_سایت #طراحی_وب #طراحی_وب_سایت #طراحی_وبسایت #وبسایت #وب_سایت #پرتال #طراحی #طراحی_گرافیک #طراحی_گرافیکی #بازاریابی
#websitedesign #webdesign #graphicdesign #graphicdesigns #marketingtool #marketingtools
 ·  Translate
1
Add a comment...

Farasunict

Shared publicly  - 
 
از جمله ابزارهای بازاریابی موثر در سمینارها و نمایشگاه ها بنر و استند می‌باشد. علاوه بر اینکه در فضای آنلاین، انواع دیجیتال بنرها به میزان زیادی مورد استفاده قرار میگیرند، آن‌ها را در خارج از فضای مجازی به عنوان تبلیغات محیطی نیز می‌توان مورد استفاده قرار داد.

بنرها از ابزارهایی هستند که حتی در محیط‌های شلوغ توجهات را به خود جلب می کنند. بنابراین ابزار مناسبی جهت بازاریابی و تبلیغات در سمینارها و نمایشگاه‌ها می‌باشند. بنر و استند در نمایشگاه‌ها تکمیل کننده غرفه‌ی شما می‌باشند و بیش از هر چیز دیگری توجه مشتریان و رهگذران کنجکاو را به سوی خود جلب کرده و آنان را متوقف می‌کنند.

اجرای تبلیغات در قالب بنر و استند روز به روز در حال افزایش است. بنرهایی می‌توانند مخاطب را به عملکرد موثر ترغیب کنند که علاوه بر محتوای اثربخش، از طراحی گرافیکی مناسبی برخوردار باشند.
____________________________________

بیشتر بخوانید:
farasun.co/95/stand

____________________________________

#فراسان #طراحی_سایت #طراحی_وب #طراحی_وب_سایت #طراحی_وبسایت #وبسایت #وب_سایت #پرتال #بازاریابی #بنر #استند #نمایشگاه #غرفه #غرفه_سازی #غرفه_نمایشگاهی #غرفه_های_نمایشگاهی #غرفه_سازی_نمایشگاهی #غرفه_نمایشگاه #طراحی_گرافیک #طراحی_گرافیکی

#websitedesign #webdesign #marketingtools #marketingtool #graphicdesign #graphicdesigns #banner #banners #stand #exhibition
 ·  Translate
1
Add a comment...

Farasunict

Shared publicly  - 
 
کاتالوگ‌ها و بروشورها از پایه های مهم بازاریابی هر مجموعه یا سازمان به شمار می روند. وبسایت به عنوان بروشور آنلاین سازمان شما عمل می کند، اما در کنار آن، مهم است که بروشور آفلاین نیز داشته باشید.

بروشورها و کاتالوگ‌ها را می‌توانید به هنگام ملاقات حضوری با مخاطبین و مشتریان به آن‌ها ارائه دهید. تیم فروش یا روابط عمومی شما نیز می توانند از این ابزارها جهت آگاهی بخشی سازمان، محصولات و خدمات به مخاطبان استفاده نمایند. البته انواع دیجیتال کاتالوگ‌ها را در فضای اینترنت نیز می‌توان مورد استفاده قرار داد. بروشورها یکی از به صرفه‌ترین ابزارهای بازاریابی و معرفی مورد استفاده‌ی شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشند.
___________________________________

بیشتر بخوانید:
farasun.co/95/catalog

___________________________________

#فراسان #طراحی_سایت #طراحی_وب #طراحی_وب_سایت #طراحی_وبسایت #وبسایت #وب_سایت #پرتال #کاتالوگ #بروشور #طراحی_کاتالوگ #طراحی_بروشور #بازاریابی #طراحی_گرافیک #طراحی_گرافیکی
#websitedesign #webdesign #marketingtools #marketingtool #catalouge #brochure #graphicdesign #graphicdesigns
 ·  Translate
1
Add a comment...

Farasunict

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Farasunict

Shared publicly  - 
 
به منظور افزایش بازدیدکنندگان وبسایت‌تان می‌توانید به بلاگ‌های پر بازدید دیگر رفته و کسب‌و‌کار و وبسایت خود را معرفی کنید. این کار می‌تواند از طریق ارسال پست برای صاحب بلاگ و در خواست از او برای درج محتوا و لینک وبسایت شما در وبلاگش انجام شود. این روش باعث می شود که برخی بازدیدکنندگان و خوانندگان آن بلاگ‌ها به وب سایت شما نیز مراجعه کنند.

به دیگران نیز اجازه دهید در وبلاگ شما مطلب قرار دهند. اگر کسی از شما درخواست کند که مطلبی را در وبسایت‌تان قرار دهید، مطمئناً آن را در شبکه های مختلف اجتماعی به اشتراک خواهد گذاشت تا دیگران نیز مطلب او را مطالعه کنند؛ به این ترتیب به مخاطبان بیشتری به وبسایت شما مراجعه خواهند نمود و اگر مطالب مورد پسندشان باشد ممکن است به یک بازدیدکننده‌ی ثابت برای وبسایت شما تبدیل شوند.

بیشتر بخوانید:
farasun.co/95/seo7

#فراسان #طراحی_سایت #طراحی_وب #طراحی_وب_سایت #طراحی_وبسایت #وبسایت #وب_سایت #پرتال #طراحی #افزایش_ترافیک #بلاگ #سئو #وبلاگ #وبلاگ_نویسی #ساختمان_سازی #فلزات #صنعت
#websitedesign #webdesign #blog #blogs #increasetraffic #seo #blogging #guestblogging
 ·  Translate
1
Add a comment...

Farasunict

Shared publicly  - 
 
بلاگ‌ها یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش ترافیک وب سایت شما هستند. بلاگ‌ها معمولا شامل مطالب جالب و قابل اشتراک در شبکه های مختلف اجتماعی هستند، با این تفاوت که محدودیتی از نظر طول پست و... ندارند.

هر چه یک وبسایت مطالب مفیدتری در بلاگ خود ارائه دهد، رتبه بهتری در موتورهای جست‌وجو کسب خواهد کرد. همچنین بلاگ موفق به افزایش اعتبار برند شما منجر خواهد شد. زیرا کاربران بسیاری با ورود به سایت شما ضمن مطالعه مطالب با شرکت شما آشنا می شوند و این امر باعث افزایش اعتبار شرکت شما در میان بازدید کنندگان وبسایت می گردد.

بیشتر بخوانید:
farasun.co/95/seo7

#فراسان #طراحی_سایت #طراحی_وب #طراحی_وب_سایت #طراحی_وبسایت #وبسایت #وب_سایت #پرتال #طراحی #افزایش_ترافیک #بلاگ #سئو #وبلاگ #وبلاگ_نویسی #صنایع_غذایی #کشاورزی #صنعت_خودرو #شهرک_صنعتی
#websitedesign #webdesign #blog #blogs #increasetraffic #seo #blogging
 ·  Translate
1
Add a comment...

Farasunict

Shared publicly  - 
 
🌐www.farasunict.com
@farasunict

1
Add a comment...

Farasunict

Shared publicly  - 
 
اولین تاثیری که در مخاطب ایجاد می‌کنید، از لوگوی شما نشأت می‌گیرد. لوگو قلب و چهره‌ی هر برند می‌باشد؛ به همین دلیل طراحی خوب لوگو، جنبه‌ی اساسی استراتژی بازاریابی هر کمپانی را تشکیل می‌دهد. لوگوها از طریق ارائه رنگ‌، فونت‌ و تصاویر، اطلاعاتی کلی و اساسی درباره هر شرکت یا سازمان را به مخاطبان انتقال می‌دهند.

لوگوها مهم‌ترین عنصر بصری هویت هر برند هستند. لوگوی شرکت‌ها، بر روی نوشت افزار، وبسایت، کارت‌ ویزیت و آگهی‌های تبلیغاتی هر شرکت ظاهر می شوند؛ به همین دلیل لوگوهای خوب به شرکت‌ها و سازمان ها در مسیر موفقیت کمک زیادی می کنند.

بیشتر بخوانید:
farasun.co/95/logo

#فراسان #طراحی_سایت #طراحی_وب #طراحی_وب_سایت #طراحی_وبسایت #وبسایت #وب_سایت #پرتال #لوگو #لوگودیزاین #طراحی_لوگو #طراحی_لوگو_تجاری #طراحی_گرافیک #طراحی_گرافیکی #برند #برندینگ #برندسازی
#websitedesign #webdesign #graphicdesign #brand #brands #branding #graphicdesigns #logo #logodesigns #logos

 ·  Translate
1
Add a comment...
Farasunict's Collections
Story
Tagline
شرکت فناوری اطلاعات فراسان
Introduction
مشاوره، اجرا و پیاده سازی انواع سایت، پرتال و سامانه های نرم افزاری؛ بازاریابی دیجیتال، برندینگ و سئو 
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Isfahan, Iran
Contact Information
Work
Phone
+98 913 656 6957
Email
Google Talk
farasunict.co@gmail.com
Address
صفهان، خیابان مشتاق دوم، ابتدای حمزه جنوبی، نبش تقاطع علامه امینی، بن بست تخت جمشید (ک شماره 18)، ساختمان فراسان
Work
Employment
  • farasunict
    2012 - present
Basic Information
Gender
Decline to State
Birthday
October 21
Links
YouTube
Other profiles
Contributor to
  • (current)