Profile cover photo
Profile photo
‫سایت طرح‬‎
259 followers -
طراحی سایت ارزان , طراحی وب سایت ارزان , بهینه سازی سایت , سئو
طراحی سایت ارزان , طراحی وب سایت ارزان , بهینه سازی سایت , سئو

259 followers
About
Posts

Post has attachment
در این سایت شما می تونید انواع سوئیت ها رو به قیمت خیلی ارزون و عالی رزرو کنین
امیدواریم که خوشتون بیاد
اسمش هم تهران سوئیت هست
Add a comment...

Post has attachment
۱۹ طرح خلاقانه برای طراحی وب سایت فوق العاده زیبا
Add a comment...

Post has attachment
آموزش تصویری تنظیم مدیریت ایمیل هاست سی پنل بر روی گوشی اندروید
Add a comment...

Post has attachment
بهترین تکنیک های طراحی سایت برای کسب درآمد عالی (قسمت سوم)
Add a comment...

Post has attachment
بهترین تکنیک های طراحی سایت برای کسب درآمد عالی (قسمت دوم)
Add a comment...

Post has attachment
بهترین تکنیک های طراحی سایت برای کسب درآمد عالی (قسمت اول)
Add a comment...

Post has attachment
گام های ساخت لینک به کمک  بازاریابی محتوا
 ادمین/ اسفند ۲۷, ۱۳۹۴/ بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

همیشه باید این را دانست که یکی از استانداردهای مهم در امر بهینه سازی سایت و سئو ، کسب لینک و نیز اشتراک گذاری محتوا از طریق ایجاد محتوای جدید و یکتا (یعنی کپی برداری نباشد) و به طور خلاصه بازاریابی محتوا می باشد. حال نکته جالب این جاست که اگر کسب و کار از نوع طراحی وب سایت و در عین حال انواع ارائه دهنده خدمات سئو  وب سایت باشد، باید به این نکته توجه کرد که چگونه می توان به کمک امر بازاریابی محتوا برای این زمینه کاری پر رقیب و در کنار انواع لینک های خارجی مفید و متعدد کسب کرد؟ و در نهایت این که آیا تمام این تلاش ها موثر واقع خواهد شد یا خیر!

گام نخست : آماده سازی ایده برای طراحی سایت

ایده: ایده در واقع اولین مرحله از ایجاد محتوا، یافتن یا به صورت کلی همان خلق ایده است. توجه شود که این ایده هر چه ارتباط نزدیکتری با برند های  سازمان داشته باشد در کنار موارد مختلفی از جمله کسب لینک و اشاره های برندهای دیگر به نسبت رقبا موفق تر خواهد بود و عملکرد آن نیز این گونه است.

گام های ساخت لینک به کمک  بازاریابی محتوا

تشخیص دادن و در کنار آن شناسایی اهداف: نکته ای که در این میان اهمیت دارد این است که پس از تعیین ایده، مرحله بعد و گام بعدی ، یافتن افراد مدنظر و مخاطب اصلی اهداف سازمان مورد نظر است. جالب این جاست که اهمیت این مرحله، در انجام آن قبل از هرگونه و هر شکلی که می تواند یک طراحی سایت داشته باشد ، ایجاد محتواست. یک راه کلیدی ، برای دستیابی به این هدف ، یافتن افراد منظور مورد نظر یعنی افرادی که  کسانی هستند که قبلا به مانند و مشابه ایده سازمان های مختلف مطلبی نوشته اند.

هم چنین  روش دیگر برای طراحی وب سایت ، یافتن قطعه ای از محتوای مشابه موفق است که پوشش به نسبت زیادی داشته و سپس استفاده از ابزار Open Site Explorer برای تشخیص انواع سایت ها و نویسنده هایی است که به کمک آن، به  مطلب لینک داده اند. لذا با توتجه به این شرایط ، نکته طلایی شناسایی طراحی سایت هایی است که دیگران از آن به عنوان یک منبع و مرجع برای گردآوری اطلاعات استفاده می نمایند.

نتیجه گیری

در نتیجه اگر بخوایم به صورت کلی به موضوع نگاه کنیم ، خواهیم دید که با گذاشتن مطلب و ایده خود و در عین حال تبلیغات و برجسته سازی آن در این  طراحی سایت ها، این تضمین وجود دارد که محتوای شما از طریق انواع مختلف بازدیدکنندگان آن طراحی وب سایت ها در مکان های متعدد دوباره منتشر شود. بنابراین با ارائه محتوای یگانه و انحصاری خود به این قبیل سایت های معتبر و پربازدید که طرفداران زیادی نیز دارند ، خواهید توانست دنبال کنندگان بسیاری را کسب کنید که در  شاخص های ایجاد لینک و خدمات سئو سایت به شدت مفید خواهد بود.
Add a comment...

Post has attachment
آموزش تغییر آدرس صفحه ورود به وردپرس
 ادمین/ اسفند ۲۸, ۱۳۹۴/ طراحی سایت/ 0 دیدگاه

آموزش تغییر آدرس صفحه ورود به وردپرسآموزش تغییر آدرس صفحه ورود به وردپرس

همان طور که در نوشته ی دلایل تغییر آدرس صفحه ی ورود به وردپرس بیان گردید، با توجه به دلایل مختلف امنیتی و نیز افزایش احتمال آسیب پذیری و یا هک وب سایت توسط هکرها، مدیریان سایت و یا وبمسترهایی که سیستم مدیریت محتوای وردپرس را به منظور طراحی سایت انتخاب نموده اند، مبادرت به انتقال و یا تغییر صفحه ی ورود پیش فرض وردپرس نموده تا علاوه بر لحاظ امنیتی ریسک خطر را کاهش داده و نیز از لحاظ جذب مخاطب و بهینه سازی سایت موثر واقع گردد.

در ادامه به مراحل عملی انجام این مهم در فرآیند ایجاد سایت اشاره خواهیم نمود.
همان طور که احتمالا حدس زده اید در طراحی وب سایت با وردپرس این کار با کمک از یک افزونه یا پلاگین امکان پذیر خواهد بود.

دانلود افزونه های وردپرس به منظور تغییر در صفحه ی ورود

در حقیقت افزونه های گوناگونی برای این منظور وجود دارند که سه مورد از کاربردی ترین آنها که در سئو وب سایت نیز موثر است، نمونه های زیر می باشند:

۱-Custom Login URL   لینک دانلود
HC Custom WP-admin URL-2  لینک دانلود
WPS Hide Login-3  لینک دانلود

معرفی افزونه ی WPS Hide Login

این افزونه ی وردپرس دارای مزایای فراوانی است ، از جمله ی آن ها این که این افزونه، نسبت به موارد مشابه ، فوق العاده سبک بوده و باعث down شدن سایت یا بالا نیامدن آن نمی گردد و از جهت سئو برای وب سایت سایت نیز این افزونه به کرات مورد توصیه ی طراحان وب قرار گرفته است. توجه کنید که این پلاگین آدرس پیش فرض را پاک نمی کند، بلکه در مقابل به سادگی آن را از دسترس خارج خواهد کرد. در مقابل دسترسی کاربران مختلف به ادمین وردپرس از طریق آدرسی است که جدیدا ایجاد شده است. هم چنین یکی از مزیت های استفاده از این پلاگین در بازگشت تغییر آدرس صفحه ورود به وردپرس به حالت پیش فرض قبلی، پس از پاک کردن این افزونه می باشد.

آموزش نصب افزونه ی WPS Hide Login برای تغییر آدرس صفحه ورود به وردپرس

به منظور نصب این نرم افزار ، طبق مراحل زیر عمل خواهیم نمود:
ابتدا در بخش داشبورد وردپرس بر روی گزینه ی افزونه ها یا Plugins و بعد روی Add New می رویم و پلاگین موردنظر را جستجو و انتخاب می نماییم . حال با انتخاب گزینه نصب و سپس اکتیو یا فعال کردن آن، بدین صورت مراحل نصب و فعال سازی آن به پایان خواهد رسید.

نکات مهم در مورد افزونه ی WPS Hide Login

از یاد نبرید که به محض زدن دکمه فعال سازی یا اکتیو کردن افزونه ، دسترسی به آدرس صفحه پیش فرض ورود wp-admin و wp-login را خواهد بست و آدرس صفحه ورود به مدیریت را به آدرس پیش فرض www.example.com/login تغییر خواهد داد. لذا فراموش نکنید که حتما به محض تغییر، آدرس ترجیح داده شده و جدید را یادداشت نمایید، چون شما از این پس ، قادر به دسترسی به سایت از روش استاندارد نخواهید بود. برای ورود آدرس دلخواه باید در گام آخر بر روی دکمه setting و سپس گزینه General رفته و در بخش پایینی صفحه در فضای خالی آدرس ورود مدنظر را تایپ نمایید و پس از آن با انتخاب دکمه ذخیره را زده، این تنظیمات را انجام دهید. حال در صورتی که آدرس ورود پیش فرض قبلی را در مرورگر وارد نمایید با پیغام خطا روبه رو خواهید شد ولی با تایپ آدرس جدید همان صفحه ی سابق و آشنای ورود به مدیریت سیستم وردپرس را در مرورگر مشاهده خواهید کرد.

طراحی سایت ارزان ||| فیس تری
Add a comment...

Post has attachment
تعیین نیازهای سئو سایت به کمک روش های حرفه ای
 ادمین/ اسفند ۲۹, ۱۳۹۴/ بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

 

براساس آمار مختلف ، صاحبان مشاغل آنلاین و نیز مشاغل اینترنتی ، در فرآیند کسب و کار و در عین حال ، بازاریابی آنلاین پی به ارزش و اهیمت سئو و بهینه سازی سایت برده  و این نیاز پیوسته با شرایط موجود ، روبه افزایش خواهد بود. حال نکته مهم در این جا نهفته است که  درک این موضوع با توجه به فاکتورهای موثر در سئو سایت  که این افراد قبل از پذیرش سئو، در پی تامین کدام  دسته از نیازها و انتظارات هستند مسئله ای اساسی است که می بایست با دقت مورد توجه قرار گیرد.

همواره باید به این نکته توجه داشت که مقوله سئو سایت در واقع  شامل موارد متعددی چون نظریه محتوا داخلی، تکنیک های مختلف و گوناگون ارزیابی، پست های وبلاگ، نظریه بهبود تغییر، لینک سازی و …. می باشد که ممکن است هر آن تغییر و تحولی اساسی در آن به وجود آید. بنابراین با توجه به اطلاعات موجود و اطمینان از آنچه مدنظر است، باید بر روی بخش مهم تر و دارای اولویت بیش تر در خدمات سئو و بهینه سازی سایت تمرکز شود  تا روند حصول کسب نتیجه سریعتر شده و تسهیل گردد.

فاکتورهای مهم و اساسی که باید در زمینه سئو آن ها را از قلم نینداخت

۱- منظر تجاری

منظر و اهداف تجاری و کسب وکار همواره می بایست و باید در اولویت اول برای تشخیص نوع خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت باشد.چرا که با درک کامل اهداف و در عین حال برنامه های بلند مدت حوزه کاری، تعیین کردن این که کدام مورد از خدمات سئو و بهینه سازی سایت، مناسب نیازهای اهداف و نیز فعالیت است به نسبت قابل توجهی تسهیل و آسان تر خواهد شد. در این میان به عنوان مثال و برای یک نمونه ، اگر شما برای انجام خدمات سئو سایت ، در پی ایجاد تغییر و تحول در ساخت سایت برای افزایش آگاه سازی محصولات مختلف  و خدمات سایت خود هستید ، یا می خواهید جریمه شدن و پنالتی را توسط گوگل را رفع نمایید و یا این که به دنبال بهبود موقعیت خود در فهرست نتایج جستجو می باشید ، بسته به انواع مختلف هدف و نیاز شماست که مشخص خواهد شد و این آیتم که نیازمند پیاده سازی کدام استراتژی مقوله سئو در انواع وب سایت در طراحی سایت خود هستید و خواهید بود.

بهینه سازی وب سایت

۲- فاکتور عملکرد

این آیتم و فاکتور نیز در امر سئو و بهینه سازی وب سایت بسیار مهم می باشد ، در واقع فاکتور دیگری که باید حتما در نظر داشت، عملکرد موجود  طراحی سایت ایجاد شده است. با توجه به این که در زمان ارزیابی مشتریان بالقوه، با درنظر داشتن داده های تحلیلی و مختلف در آن ها، یک زمینه قدرتنمد و ترافیک و میزان تغییر طراحی وب سایت در کار شما فراهم می گردد. در صورتی که شما به دقت به تحلیل و بررسی نحوه عملکرد سایت ارزان خود در طول سالهای متمادی گذشته بپردازید،  مطالعه ترفندهای مختلف جذب ترافیک و در کنار آن تغییر طراحی سایت و یا هر داده دیگر در تشخیص نیازهای طراحی وب سایت کمک خواهد کرد و بدین وسیله می توان هزینه لازم برای رفع نیازها را به حد قابل قبولی تخمین زد.

نتیجه گیری

نکته ی بسیار مهمی که در این میان وجود دارد این است که شما می بایست همواره از محل دقیقی که نیازمند کمک هستید آگاه بوده و اطلاعات کافی را در دسترسی خود داشته باشید. نکته مهم این جاست که دسترسی به منابع، زمان شروع برنامه الزامی بوده و خواهد بود.

در پایان کار باید به این نکته عنایت داشت که باید فردی واقع بین بود. چرا که سئو به دیدن واقعیت نیاز دارد ، مثلا اگر احتیاج به قراردادن محتوای حرفه ای در وب سایت است و این که در کنار آن امکان ایجاد محتوا توسط خود شخص وجود ندارد، احتمالا، توجه به این نکته لازم و ضروی خواهد بود که نیاز به اعتماد و تکیه به تیم یا شخص سئوکار است و با توجه به شرایط موجود ، در صورت داشتن تیم نگارش محتوا باید از این که این تیم حرفه ای در نگارش مطالب مرتبط با حوزه کاری خود مثلا همین سایت ورزش ۳ ، از کلمات کلیدی مدنظر شما استفاده می کنند، اطمینان حاصل نمود.
Add a comment...

Post has attachment
طراحی سایت دسترس پذیر
 ادمین/ فروردین ۱, ۱۳۹۵/ طراحی سایت/ 0 دیدگاه

طراحی سایت دسترس پذیرطراحی سایت دسترس پذیر

یکی از نکات بسیار مهم که در مورد طراحی سایت می بایست مدنظر قرار گیرد ، عامل در دسترس بودن و یا به عبارتی همان دسترس پذیری سایت می باشد. یادتان نرود که قرار است وب سایت برای کاربر طراحی گردد (نه موتور جست و جو ) ، اما لازم نیست برای هزینه دغدغه داشته باشید چرا که حتی یک طراحی سایت ارزان اگر به صورت اصولی صورت گیرد ، می تواند با رعایت اصول بهینه سازی سایت، به سادگی بسیاری از وب سایت ها را در رنکینگ پشت سر بگذارد. با این حال طراحی این نوع وب سایت ها که کاربر بتواند به سادگی و با رضایت به آن دسترسی داشته باشد ، در گرو رعایت نکاتی است .برخی از مواردی که می بایست در طراحی وب سایت رعایت گردند عبارتند از : موبایل فرندلی و یا ریسپانسیو بودن ، نحوه چیدمان سایت ،آرایش منوها و زیر منوها، سرعت وب سایت ، گرافیک طراحی سایت و زیبایی ظاهری . این ها المان هایی هستند که کاربر طراحی وب سایت شما با آن ها سر و کار خواهد داشت.

طراحی سایت موبایل فرندلی (ریسپانسیو)

این نوع طراحی سایت موبایل فرندلی یا همان ریسپانسیو به معنای سازگار بودن طراحی وب سایت با انوع دستگاه ها می باشد چرا که در حال حاضر همان طور که در مقاله ی طراحی وب سایت ریسپانسیو ذکر شد، بسیاری از مخاطبین طراحی وب سایت ها ، از دستگاه هایی چون گوشی هوشمند به علت آسانی دسترسی برای ورود به سایت ها استفاده می کنند. به علاوه این کار از لحاظ سئو و بهینه سازی وب سایت برای گوگل نیز اهمیت فراوانی داشته و در نتیجه سبب راحتی کاربران طراحی سایت ارزان شما خواهد بود.

شکل ظاهری و چیدمان طراحی سایت

در مورد شکل ظاهری طراحی وب سایت نیز سعی کنید که تا حد امکان سلیقه به خرج دهید . بسیاری از انواع طراحی سایت ارزان دارای ظاهری زیبا می باشند . سعی کنید در طراحی وب سایت خود کاربر پسند بودن را مد نظر داشته باشید. در نتیجه شما می بایست آرایش منوها، زیر منوها ، و دیگر المان های صفحه طراحی وب سایت خود را به گونه ای ترتیب دهید که صفحات پر اهمیت در دسترسی بالاتر قرار گیرند. هم چنین دقت داشته باشید که بخش های صفحه طراحی سایت باید به گونه ای تنظیم گردد که موجب سردرگمی کاربر نشود چرا که در این صورت کاربران مخاطب وب سایت شما، صفحه طراحی وب سایت شما را ترک خواهد نمود و این امر تاثیری منفی در سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت شما خواهد گذاشت.

سرعت طراحی سایت

یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت ، سرعت سایت است . باید توجه داشته باشیدکه سرعت وب سایت یعنی سرعت لود شدن صفحات تا حدود زیادی به حجم صفحات وب سایت شما بستگی خواهد داشت. لذا ما در قسمت گرافیک به مشتریان خود خاطر نشان می کنیم که به جهت رعایت سرعت به صورت صد در صد روی گرافیک طراحی وب سایت خود متمرکز نشوند.

زیبایی طراحی وب سایت

گرافیک و زیبایی ظاهری وب سایت از جمله نکاتی است که بسیاری بر سر آن اختلاف نظر دارند . بسیاری از افرادی که بهینه سازی سایت را انجام می دهند ، با کار کردن بر روی گرافیک سایت به شدت مخالفت می کنند. البته این مخالفت تا حدود زیادی منطقی به نظر می رسد ، چرا که بهینه سازی سایت اهمیتی به مراتب والاتر دارد. شاید یکی از دلایلی که طراحی سایت ارزان را پیشنهاد می کنیم نیز همین باشد. با این حال توصیه بر این است که گرافیک به صورت کلی رها نشده و روی آن کار شود چرا که در امر طراحی سایت رضایت کاربر مهم ترین عامل خواهد بود.

طراحی سایت ارزان || فیس تری
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded