Profile cover photo
Profile photo
Firma JONIEC
11 followers
11 followers
About
Firma JONIEC's posts

Post has attachment
O ogrodzeniach GORC® de Luxe firmy JONIEC® na łamach Architektura i Biznes

Polecamy lekturę :)
▶️ www.architekturaibiznes.com.pl/?opt=dlafirm&pid=456

Post has attachment
Zaglądajcie do naszego działu z promocjami.

Teraz znajdziecie tam między innymi promocję na podmurówkę betonową DOX20/247 w kolorze szarym.

Cena detaliczna podmurówki DOX20/247 została obniżona do kwoty 32,88 zł brutto (26,73 zł netto).

Produkty objęte promocją można zamówić wyłącznie w siedzibie firmy JONIEC® w Tymbarku.
Promocja trwa do 31 sierpnia 2017 r.

Więcej szczegółów na stronie: www.joniec.pl/promocje,728.html
Photo

Post has attachment
Za darmo i w prosty sposób zaprojektuj swoje ogrodzenie. Wejdź na stronę naszego Kalkulatora Ogrodzeń, utwórz konto, stwórz projekt, skompletuj elementy ogrodzenia i oblicz koszty, a następnie skontaktuj się z nami, albo znajdź najbliższego dystrybutora firmy JONIEC.

Szczegóły na: https://www.kalkulatorogrodzenia.pl/
Photo

Post has attachment
Ogrodzenia betonowe GORC® de Luxe GL22 swoim wyglądem nawiązuje do kamienia. Mają charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków - tworzy to unikalną estetykę słupków i podmurówki. W składzie systemu są dwuelementowe bloczki na słupki oraz bloczki na murki. Krawędzie bloczków są fabrycznie łupane, w wyniku czego ułożone bloczki tworzą między sobą spoiny o wysokim efekcie estetycznym, które eliminują potrzebę fugowania.

Ogrodzenie łupane GORC® jest autorskim pomysłem firmy JONIEC® i zostało już 3 razy wyróżnione europejskim certyfikatem JAKOŚĆ ROKU® - w roku 2011, 2014 i 2016.
▶️ https://www.joniec.pl/oferta/ogrodzenia-lupane,1.html
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.08.2017
6 Photos - View album

Post has attachment
Najbardziej oczywistą rolą gazonów ogrodowych jest wykorzystanie ich jako donic i obsadzenie roślinami. Ale zastosowań jest więcej i jest to bardzo przydatny element do kształtowania terenu na przykład wokół domu. Zazębiające się profile naszych gazonów MOONFLOR zapewniają stabilne poziome połączenie zespalające, co pozwala tworzyć różne konstrukcje.

Na temat tego jakie możliwości dają gazony ogrodowe czytajcie na naszym blogu firmowym ▶️ http://www.joniec-ekspert.pl/2016/11/18/gazony-ogrodowe-jakie-daja-nam-mozliwosci/
Photo

Post has attachment
Zachwalając jakość naszych produktów jednocześnie powtarzamy i będziemy powtarzać, że zakupione materiały budowlane to dopiero połowa sukcesu – druga połowa zależy od wiedzy i umiejętności osób, którym inwestor zleca montaż.

Co więcej inwestor musi pamiętać, że wprawdzie za całość prac odpowiada wykonawca, który powinien posiadać odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia, ale to na inwestorze leży obowiązek bieżącej kontroli i rozliczenia tych prac.
Dlatego też radzimy, aby każdy, komu zależy na dobrym efekcie końcowym, zapoznał się z instrukcją montażu ogrodzenia naszych ogrodzeń. Materiały dostępne są w naszym biurze handlowym w Tymbarku, u dystrybutorów naszej firmy lub w wersji elektronicznej na stronie www.joniec.pl [do pobrania: http://bit.ly/2gWJYZv]

Jeśli planujecie budowę ogrodzenia to koniecznie przeczytajcie artykuł na naszym blogu firmowym pt. "Skutki nieprawidłowego montażu ogrodzenia": http://www.joniec-ekspert.pl/2017/07/18/skutki-nieprawidlowego-montazu-ogrodzenia/

Post has attachment
Elementy systemu ROMA umożliwiają wiele zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami, po bardziej okazałe ogrodzenia z szerokimi słupkami i podwyższoną podmurówką, aż po mury, które umożliwiają całkowite odgrodzenie posesji od uciążliwości pochodzących z zewnątrz. Ogromną zaletą ogrodzenia ROMA jest prosty i szybki montaż, co znaczącą obniża koszty oraz skraca czas budowy.
Bloczki ogrodzeniowe ROMA mogą być także użyte, jako elementy małej architektury ogrodowej, np. jako donice lub obrzeża klombów. Jest to także doskonały materiał do wznoszenia elewacji ścian zewnętrznych budynków. Forma bloczków umożliwia budowę także wielu innych konstrukcji uzależnionych jedynie od wyobraźni projektanta.

Więcej o ogrodzeniu modułowym ROMA
▶️ https://www.joniec.pl/oferta/ogrodzenia-modulowe,25.html
PhotoPhotoPhotoPhoto
28.07.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Jeśli planujecie budowę nowego ogrodzenia i potrzebujcie sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów, chcecie zobaczyć ogrody wystawowe aby dokładnie przyjrzeć się jakości produktów firmy JONIEC®, a może chcecie kupić materiały do zagospodarowania przestrzeni w ogrodzie, albo materiały do wykonania elewacji domu, poszukajcie właściwego miejsca w swojej okolicy.

Na naszej stronie znajduje się narzędzie do wyszukiwania partnerów firmy JONIEC®. Wystarczy wpisać swoją miejscowość w wyszukiwarkę.
▶️ https://www.joniec.pl/partnerzy.html

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded