Profile cover photo
Profile photo
METCONCEPT F.H.U. MET Tadeusz Głowienka
2 followers
2 followers
About
METCONCEPT F.H.U. MET Tadeusz Głowienka's posts

Post has attachment
W swojej ofercie posiadamy także nadzór linii produkcyjnych i procesu produkcyjnego - zapraszamy do zapoznania się z usługą na naszej stronie internetowej, a także obejrzenia zdjęć z realizacji. 

Post has attachment
Czym są materiały kompozytowe? Jaka jest ich charakterystyka? Czy są trudne czy łatwe w obróbce? Dowiecie się czytając nasz najnowszy wpis na blogu, zapraszamy! 

Post has attachment
Cięcie wodą - spotykasz się z tym pierwszy raz? Zatem polecamy nasz wpis na blogu na którym wyjaśniamy czym jest i na czym to polega. Przyjemnej lektury!

Post has attachment
Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej, na której systematycznie dzielimy się naszym doświadczeniem i umieszczamy informacje dotyczące różnorodnych prac inżynieryjnych, a także warte uwagi porady. 

Post has attachment
Systemy hydrauliczne, cięcie wodą, spawanie zróżnicowanymi metodami – to tylko wąski przykład naszych szerokich możliwości.
Zapraszamy do MetConcept.

http://metconcept.com/?utm_source=g%2B&utm_campaign=g_systemy_h&utm_medium=post_mm 

Post has attachment
Do najlepszego wykonania trudnych zadań potrzebny jest zespół najlepszych specjalistów. MetConcept to doświadczeni inżynierowie, którzy wiedzą czym jest ciężka praca i doskonale znają się na tym, co robią!

http://metconcept.com/o-nas/?utm_source=g%2B&utm_campaign=g_najlepsi_specjalisci&utm_medium=post_mm

Post has attachment
Od wielu lat jesteśmy obecni w działach utrzymania ruchu w przemyśle. Naszą działalność doceniają Klienci, czego dowodem jest nie tylko długofalowa współpraca, ale także otrzymane tytuły Gazeli Biznesu!
Zapraszamy do MetConcept.

http://metconcept.com/?utm_source=g%2B&utm_campaign=g_ruch_w_przemysle&utm_medium=post_mm


Post has attachment
Obróbka strumieniowo-ścierna, obróbka hydro-ścierna, obróbka wodno-ścierna, obróbka hydro-abrazyjna, abrasive waterjet – czyli cięcie wodą.
Zapraszamy do poznania precyzyjnej technologii i współpracy z liderem na rynku.

http://metconcept.com/ciecie-woda/?utm_source=g%2B&utm_campaign=g_ciecie_woda&utm_medium=post_mm


Post has attachment
Wait while more posts are being loaded