Profile cover photo
Profile photo
METCONCEPT F.H.U. MET Tadeusz Głowienka
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Korozja elementów stalowych zachodzi w środowisku naturalnym pod wpływem procesów chemicznych lub elektrochemicznych, doprowadzając do ich degradacji. By uchronić konstrukcje stalowe przed utratą parametrów technicznych, powinno się je zabezpieczać przy pomocy specjalnych powłok antykorozyjnych. Więcej dowiecie się czytając nasz najnowszy wpis w aktualnościach - zachęcamy do lektury!
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim Państwu składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie, że cięcie wodą z powodzeniem można stosować do materiałów takich jak guma, PCV, gąbka i inne tworzywa sztuczne? Technika ta nie powoduje odkształceń ani topienia krawędzi obrabianych elementów.
Dzięki temu po cięciu materiał nie wymaga już żadnej obróbki!
https://goo.gl/Ppx87h
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szkoda czasu i pieniędzy na tradycyjne i przestarzałe metody cięcia płytek ceramicznych, które sprawiają, że materiał pęka, kruszeje i ma nierówne krawędzie - sprawdźcie, jaki efekty daje cięcie wodą!
https://goo.gl/jzG35X
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Awaria linii produkcyjnej = straty dla przedsiębiorstwa. W tym wypadku więc po prostu nie można dopuścić do usterek. W jaki sposób? Najlepiej współpracując z doświadczonym serwisantem, takim jak nasza firma. Zapewnimy prewencyjne utrzymanie ruchu, dokonując optymalizacji i modernizacji linii przemysłowych. Sprawdźcie szczegóły --> https://goo.gl/XDSykQ
Add a comment...

Post has attachment
Szkło jest materiałem trudnym w samodzielnej obróbce. Jeśli nie dysponujemy odpowiednimi narzędziami, jego przecinanie może nastręczyć nie lada kłopotów. Mechaniczne metody cięcia szkła, wykonane nieumiejętnie mogą doprowadzić do zniszczenia całej fali szkła. O ile cięcia szkła w linii prostej, za pomocą diamentowego ostrza jest dość łatwe do wykonania, to próba przecięcia szkła krzywą linią jest trudnym wyzwaniem. Podczas przełamywania naciętego ostrzem szkła mogą powstać odpryski i ostre krawędzie. W skrajnych przypadkach może nastąpić nawet pęknięcie całej tafli szkła. Rozwiązaniem tego problemu jest oddanie szyby do cięcia firmie specjalizującej się w cięciu wodą, jak na przykład METCONCEPT.
Add a comment...

Post has attachment
Magazynowanie zarówno produktów sypkich, jak też i substancji ciekłych często wiąże się z wyborem odpowiedniego zbiornika – w pełni bezpiecznego i gwarantującego ochronę przechowywanych materiałów. Wśród nich, wymienia się trzy najważniejsze rodzaje: zbiorniki aluminiowe, ze stali węglowych oraz kwasoodporne. Ważne jest, aby wybrać zbiornik względem ich przyszłego zastosowania. To bowiem pozwala bezpiecznie magazynować wszelkie substancje, bez obawy o jakiekolwiek rozszczelnienie, bądź skutki uboczne związane z nieprawidłowym ich doborem.
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujemy specjalistów w swoich dziedzinach. Szukamy osób otwartych. Stawiamy na pracę zespołową, jednocześnie dając dużą dozę samodzielności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w firmie METCONCEPT!
Add a comment...

Post has attachment
W METCONCEPT dzięki wyjątkowej metodzie jaką jest cięcie wodą Water Jet zapewniamy precyzję cięcia o niezwykle wysokiej jakości i gładkich krawędziach oraz wycinkę dowonych kształtów - nawet walentynkowych serc ;)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy możliwa jest wycinka wodą kilku dużych elementów jednocześnie? Oczywiście! Woda to idealny materiał tnący, dzięki któremu możemy ciąć elementy o różnych rozmiarach oraz kilka elementów jednocześnie - a wszystko to dzięki precyzyjnemu sterowaniu! W METCONCEPT możemy bez problemu ciąć duże elementy, a także wiele jednocześnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded