Profile

Cover photo
ANT PRESS
96 followers|37,684 views
AboutPostsYouTube+1'sReviews

Stream

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
ANT PRESS originally shared:
 
Pas akuzave të një politikani zviceran, “zbuluesi” i famshëm ose famëkeq i një shtëpie fantazëm krimesh kundër njerëzimit, e njohur si “Shtëpia e Verdhë”, qarqe të ndryshme ndërkombëtare patën idenë e ngritjes së një Tribunali krejt Special. Jo për…
 ·  Translate
Pas akuzave të një politikani zviceran, “zbuluesi” i famshëm ose famëkeq i një shtëpie fantazëm krimesh kundër njerëzimit, e njohur si “Shtëpia e Verdhë”, qarqe të ndryshme ndërkombëtare patën idenë e ngritjes së një Tribunali
1
Add a comment...

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
ANT PRESS originally shared:
 
Një studim i fundit ju fton të shijoni dhe shfrytëzoni temperaturat e ftohta që kanë kapluar vendin pasi do i bënit një nder shumë të madh trupit tuaj duke rënë në peshë. Një studim i kryer nga gazeta Cell Metabolism, krahasoi sasinë e kalorive të djegura…
 ·  Translate
Një studim i fundit ju fton të shijoni dhe shfrytëzoni temperaturat e ftohta që kanë kapluar vendin pasi do i bënit një nder shumë të madh trupit tuaj duke rënë në peshë. Një studim i kryer nga gazeta Cell Metabolism,
1
Add a comment...

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
ANT PRESS originally shared:
 
Nesër pritet që temperaturat të jenë tepër të ftohta. Shërbimi i emergjencave Civile thotë se temperatura ekstreme pritet të shkojë deri në -21°C në zonat malore në vendet e ulëta deri në -9 °C. Temperaturat ekstreme, pritet të luhaten:  Në vendet malore:…
 ·  Translate
Nesër pritet që temperaturat të jenë tepër të ftohta. Shërbimi i emergjencave Civile thotë se temperatura ekstreme pritet të shkojë deri në -21°C në zonat malore në vendet e ulëta deri në -9 °C. Temperaturat ekstreme, pritet të
1
Add a comment...

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
ANT PRESS originally shared:
 
Ndërtuesit janë duke punuar shumë që shtëpia e ardhshme e presidentit në largim, Barack Obama të jete gati brenda 14 ditëve kur edhe familja Obama do të zhvendosen nga Shtëpia e Bardhë. Punëtorët janë parë duke ndërtuar një mur përreth shtëpisë së Obamas…
 ·  Translate
1
Add a comment...

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
ANT PRESS originally shared:
 
Është publikuar deklarata e përbashkët mes partive politike shqiptare në Maqedoni. Në vijim keni dokumentin e plotë të firmosur nga  perfaqësuesit e partive politike shqiptare në Maqedoni.  DEKLARATË E PËRBASHKËT E PARTIVE POLITIKE SHQIPTARE NË REPUBLIKËN…
 ·  Translate
1
Add a comment...

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
Viti 2016 mund të ketë qenë një vit i keq për shumë njerëz, por Scarlett Johansson ia ka dalë shumë mirë. Ajo ka kryesuar listën e aktorëve më të paguar të vitit, filmat e së cilës
1
Add a comment...

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
ANT PRESS originally shared:
 
>Sot do të mbahet një protestë në Colmar të Francës, për të treguar pakënaqësinë me rastin e arrestimit të ish kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Protesta është organizuar nga shqiptarët që jetojnë dhe veprojnë në Francë, përkrahur edhe nga…
 ·  Translate
>Sot do të mbahet një protestë në Colmar të Francës, për të treguar pakënaqësinë me rastin e arrestimit të ish kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Protesta është organizuar nga shqiptarët që jetojnë dhe veprojnë në Francë,
1
Add a comment...

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
ANT PRESS originally shared:
 
 07 JANAR Besimtarët ortodoks në Maqedoni sot e festojnë lindjen e Krishtit – Krishtlindjet. Në të gjitha tempujt kishtarë të Kishës Ortodokse të Maqedonisë sot mbahen liturgji për Krishtlindjet. Shënimi qendror mbahet në Kishën kryesore “Shën Klimenti i…
 ·  Translate
07 JANAR Besimtarët ortodoks në Maqedoni sot e festojnë lindjen e Krishtit – Krishtlindjet. Në të gjitha tempujt kishtarë të Kishës Ortodokse të Maqedonisë sot mbahen liturgji për Krishtlindjet. Shënimi qendror mbahet në Kishën kryesore “Shën Klimenti
1
Add a comment...

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
ANT PRESS originally shared:
 
Autostradat Kumanovë-Shkup dhe Shkup-Tetovë si dhe rruga për në qarkoren e Shkupit janë të pa pastruara nga bora. Vozitësit thonë se një gjendje e tillë përbën rrezik për ta dhe vështirëson qarkullimin, ndërkaq drejtojnë akuza në adresë të ndërmarrjes…
 ·  Translate
Autostradat Kumanovë-Shkup dhe Shkup-Tetovë si dhe rruga për në qarkoren e Shkupit janë të pa pastruara nga bora. Vozitësit thonë se një gjendje e tillë përbën rrezik për ta dhe vështirëson qarkullimin, ndërkaq drejtojnë akuza
1
Add a comment...

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
ANT PRESS originally shared:
 
07 JANAR Agjencitë e Inteligjencës së Shteteve të Bashkuara kishin konkluduar se presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e ka urdhëruar fushatën e sulmeve kibernetike për ta ndihmuar republikanin, Donald Trump, dhe për të ndikuar në zgjedhjet presidenciale…
 ·  Translate
07 JANAR Agjencitë e Inteligjencës së Shteteve të Bashkuara kishin konkluduar se presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e ka urdhëruar fushatën e sulmeve kibernetike për ta ndihmuar republikanin, Donald Trump, dhe për të ndikuar në zgjedhjet
1
Add a comment...

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
REAGIM

 Të nderuar përfaqësues të mediave elektronike dhe të shkruara, përmes kësaj letre dua
1
Add a comment...

ANT PRESS

Shared publicly  - 
 
ANT PRESS originally shared:
 
Platforma e përbashkët shqiptare ishte pika e parë e debatit që po zhvillohet sonte në Tv21 në emisionin Click Plus”, raporton Flaka  Arben Llabënishti duke arsyetuar shmangien e takimit të thirrur nga Ali Ahmetit, tha që platforma e përbashkët duhet të…
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
www.antpress.mk
Introduction
Contact Information
Home
Phone
+38975442747
Email
Address
Macedonija
Tetovo 141/13
1200
Collections ANT is following
Basic Information
Gender
Male
Links
YouTube
Links
ANT PRESS's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Fadil Veseli
antpress.mk

Lideri i LSDM-së Zoran Zaev po mban konferencë për mediat, menjëherë pas mos tërheqjes së vendimit p

aadmin
antpress.mk

(Maqedonia e perfaqesuar ne Samitin e kompanive prodhuese ne Ameriken Veriore, pritet vizite e Kompa

Fadil Veseli
antpress.mk

Qindra refugjatë nga Lindja e Mesme janë përleshur me njëri-tjetrin në Portin e Piretut në Greqi, du

Fadil Veseli
antpress.mk

Në prag të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të caktuara për në qershor të vitit 2016, OEMVP kë

Fadil Veseli
antpress.mk

“Andrej mjaft më me manipulimet dhe truqet tua. Bëhu të paktën një herë trim. Vendosi tre përmendore

Fadil Veseli
antpress.mk

Mediave maqedone pro qeveritare u ka penguar pse prokurorja speciale Fatime Fetahu në press konferen

Fadil Veseli
antpress.mk

Makina e drejtorit të Doganave të Kosovës konfiskohet për parregullsi doganore? Drejtori i Përgjiths

Fadil Veseli
antpress.mk

Prokurorja Fatime Fetai ka shigjetuar Sasho Mijallkovin, i cili ka qenë drejtor i DSK-së, në kohën k

Fadil Veseli
antpress.mk

Programet e njohjes së fytyrave, skanerat për armë dhe për njerëz nervozë mund të jenë një mjet për

Fadil Veseli
antpress.mk

Media belge kanë publikuar një pjesë të bisedave me Salah Abdeselam i cili është përgjegjës për vdek

Fadil Veseli
antpress.mk

Pas zërave si nga ndërkombëtarët ashtu edhe nga opozita në vend se është e pamundur të pastrohet lis

Fadil Veseli
antpress.mk

Gjithçka po ndodh në Bruksel pas atentateve terroriste që kanë lënë deri tani 28 viktima e 90 të pla

Fadil Veseli
antpress.mk

Rastet e fundit në gjykatat e Maqedonisë ku të “ akuzuar” kryesor paraqiten shqiptarët hapur dhe qar

Fadil Veseli
antpress.mk

Çarshija e vjetër në Shkup është një një ndë pjesët më të frekuentuara në Shkup nga turistët e huaj.

aadmin
antpress.mk

Dashi Dite mjaft pasionante do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera do ndrys

aadmin
antpress.mk

Një femër e mitur në Rahovec ka raportuar se është keqpërdorur seksualisht nga një person i dyshuar,

aadmin
antpress.mk

Zinedine Zidane është duke shqyrtuar mundësinë që të mos e lë Gareth Bale t’i bashkohet kombëtares s

aadmin
antpress.mk

Portali Bright Side ka postuar disa foto shumë të lezetshme. Fotot tregojnë një histori dashurie mes

aadmin
antpress.mk

Nëse vuani nga mungesa e gjumit, kjo është një shenjë e mundësive për hipertension, depresion, sëmun

Fadil Veseli
antpress.mk

Gjykata Themelore e Ferizajt njofton se personit me inicialet F.R i është caktuar masa e paraburgimi

Public - 9 months ago
reviewed 9 months ago
Public - 9 months ago
reviewed 9 months ago
3 reviews
Map
Map
Map
Public - 9 months ago
reviewed 9 months ago