Profile cover photo
Profile photo
Ezolinia Wróżby
17 followers -
Portal z wróżbami i wróżkami na czat,e-mail,SMS www.ezoliniawrozby.com
Portal z wróżbami i wróżkami na czat,e-mail,SMS www.ezoliniawrozby.com

17 followers
About
Posts

Post has attachment
Ezolinia Wróżby to profesjonalny portal ezoteryczny skupiający doświadczonych parapsychologów, ezoteryków, astrologów, psychologów i tarocistów.Pomagamy osobom, które zmagają się z życiowymi problemami, które chcą coś zmienić i szukają sposobu by tych zmian dokonać i rozwiązać swoje dylematy.Nasi klienci pochodzą z różnych regionów Polski i spoza granic kraju,to osoby które chcą świadomie zmienić swój los.
Możliwe formy współpracy z naszym portalem:
Formy współpracy


★ Teksty na zamówienie (outsourcing)

★ Imprezy okolicznościowe

★ Kurs numerologii

★ Kurs Tarota

★ Analiza osobowości pracownika

★ Pisanie horoskopów na zamówienie

★ Na życzenie klienta możemy zorganizować atrakcyjny wieczór panieński

★ Przyjmujemy zlecenia na imprezy firmowe w kraju i za granicę.

Zasady współpracy:

★ Dopasowujemy usługi do preferencji klienta

★ Nie współpracujmy barterowo
Nasze priorytety

★ Świadczymy usługi z pełnym zaangażowaniem i na najwyższym poziomie ,ciągle doskonaląc swoje umiejętności.
Koniecznie odwiedź naszą stronę https://www.ezoliniawrozby.com/polecamy
Photo

Post has attachment
Wielki horoskop miłosny na 2018 rok Ezolinia Wróżby
ezoteryka,wróżby online,tarot online, horoskop, wróżenie, jasnowidz,wróżki na żywo, wróżby,wróżka, portal ezoteryczny, magia


Jakie niespodzianki mają dla ciebie gwiazdy w roku Wenus? Czy znajdziesz wielką miłość ? Czy ukochany do ciebie wróci ? Na te pytania i inne znajdziesz odpowiedź w horoskopie miłosnym.


Baran:

w uczuciach rok 2018 obfitować będzie w ukrytych rywali, może prowadzić do frustracji, poczucia wygranej po to by za chwilę zmieniła się ona w przegrana. Osoby samotne zakończą myślenie o kimś po cichu, wzdychanie ukradkiem, to co do tej pory było tylko Waszej głowie, schowane i ukrywane, może ujrzeć światło dzienne. Osoby w związkach mogą ujawnić swoje obawy, domysły i ukrywane dotąd niepokoje. Zakończy się fałsz i obłuda, zdecydują się na powolne kończenie sytuacji i afektów, które do tej pory nie przynosiły pożądanych efektów. Zaczniecie działać jawnie i prostolinijnie, bez cichych podchodów, tego też będziecie wymagać od partnera. Nie będzie to łatwe ale konieczne po to by kłamstwa i niedopowiedzenia nie stały się brzemieniem nie do zniesienia. Jeśli macie taką możliwość – bywajcie ze swoimi partnerami, starajcie się urozmaicić szarą codzienność wyjściem do kina, teatru itd. Osoby samotne również niech nie zamykają się w swoich czterech ścianach- wychodźcie do ludzi, ze znajomymi, ponieważ tam czeka na Was miłe towarzystwo a również nowe osoby, z których niejedna może zostać partnerem na stałe. Karty radzą aby cieszyć się tym co jest, co niesie życie, bo po trudnych chwilach czeka Was nowa droga, zaczniecie coś od nowa, bawcie się zatem i czerpcie przyjemności z życia. Jeśli dopadają Was złe momenty, starajcie się spojrzeć na wszystko z innej perspektywy, zredukujcie wpływy jakie mają sytuacje na Was. Pamiętajcie, ze najwięcej ograniczeń istnieje w naszych głowach.
Byk:

w życiu Byków mogą nastąpić diametralne zmiany w tym nowym roku. Z całą pewnością nic nie będzie tak jak do tej pory. Dotyczy to zarówno osób samotnych jak i tych w związkach. Najważniejsze w tym roku będzie umiejętność zaprezentowania się z tej bardziej kobiecej strony- panie, panowie powinni wykazać się większą wrażliwością. Okazanie empatii i zrozumienia a także umiejętność słuchania to najlepszy sposób na pozyskanie czyjejś uwagi. Tym bardziej, ze rok zapowiada się imponująco w kwestii kontaktów. Ten rok będzie obfitował w randki, rozmowy, dużo kontaktów z płcią przeciwną lub tą która na chwilę obecna Was interesuje. Przestaniecie drogie Byki marzyć o czymś lub o kimś, wmawiać sobie uczucia, których tak naprawdę nie było a przede wszystkim skupiać się na tym, że chcecie by obok Was ktoś był. Przestaniecie wyczekiwać uczucia, bo ono już jest blisko Was. Osoby w związkach poczują świeży powiew wiosny, osoby samotne zakochają się, mogą odkryć, ze ktoś kto jest obok nich a do tej pory był tylko przyjacielem – to ta właściwa osoba. Problemem może być jedynie to, że zbyt dużo kontaktów może powodować rozpad niektórych relacji. I tu karty radzą – umiejcie przegraną przekuć w sukces. Karty radzą aby wprowadzać zmiany, ulepszać swoje życie, a przede wszystkim rozwijać się. Nie siedźcie w miejscu, ruszajcie się, bo za rogiem czeka niespodzianka. Zmieńcie siebie i swoje postrzeganie świata, a świat odwzajemni się tym samym.

Bliźnięta czytaj tutaj https://www.ezoliniawrozby.com/wrozby/wielki-horoskop-milosny-na-2018-rok

Post has attachment
Wróżka Kumczo 708 588 642 Kod 35
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
ezoteryka,wróżby online,tarot online, horoskop, wróżenie, jasnowidz,wróżki na żywo, wróżby,wróżka, portal ezoteryczny, magia
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-kumczo

Post has attachment
Wróżka Anna Bell - Ezolinia Wróżby 708 588 502 kod 3 ( 3.69 zł/min )
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/anna-bell

Zapytaj wróżkę jak być kobietą szczęśliwą Zadzwoń do wróżki online z Ezolinia Wróżby
telefon 708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
Zauroczenie czy miłość

Potrzeby kobiet w związku
Kiedy ludziom dobrze się układa w związkach, zwykle nie szukają porad u wróżbitów.Dopiero kiedy brak im miłości w życiu lub pojawiają się kłopoty z partnerem, zaczynają szukać odpowiedzi, dlaczego tak się dzieje.Chcę przytoczyć kilka przykładów takich trudności, które bez wyciągania kart nasuwają pewne wnioski do przemyślenia.

Znajomości internetowe
Sporo osób dziś poznaje ludzi przez Internet. Takie znajomości często dają pewne poczucie bezpieczeństwa, bo drugiej osoby nie widzimy, więc nie wkracza w naszą prywatna sferę bezpośrednio. Wie o nas tyle, ile sami chcemy jej powiedzieć. Ma to swoje zalety i wady. Nie wiesz, kim jest osoba po drugiej stronie. Może przesłać Ci zdjęcie, ale nie masz pewności, czy to zdjęcie przedstawia właśnie tą osobę, z którą korespondujesz.

Kiedy poznajemy człowieka bezpośrednio, wtedy podświadomie oceniamy tą osobę pod kątem tego, czy możemy się z nią zaprzyjaźnić, czy raczej nic z tego nie wyjdzie. Intuicja podpowiada nam, czego prawdopodobnie możemy się po takiej osobie spodziewać. Czujemy aurę, jaką roztacza wokół siebie każdy człowiek i choć świadomie tego nie analizujemy, to jednak nieświadomie odbieramy pewne informacje intuicyjnie. Wygląd i uroda drugiej osoby wcale nie będą decydujące w tej ocenie. Jeśli odbierzesz kogoś jako chłodnego i niesympatycznego, to najwspanialszy wygląd nie złagodzi tego odbioru.

Znajomość wirtualna jest pozbawiona możliwości intuicyjnego odbioru drugiej osoby. Tu tworzysz obraz w swojej wyobraźni. Tak jak czytając książkę wyobrażasz sobie bohatera, tak kontakt na odległość funkcjonuje na podobnych zasadach.

Jeśli traktujesz to jako zwykłą znajomość koleżeńską, to nie ma problemu.
Jeśli jednak szukasz partnera do związku, zaproponuj mu spotkanie. Nie ma sensu angażować się w znajomość z człowiekiem, którego nie widziałaś. Związek wirtualny bez możliwości spojrzenia sobie w oczy, poczucia ciepłej dłoni, to abstrakcja, na którą tracisz czas, w którym mogłabyś poznać kogoś realnego. Nie ma sensu czekać zbyt długo z konfrontacją wyobrażeń i rzeczywistości. Jeśli korespondencja jest przyjemna i osoba Cie zaciekawiła, to czas na zaproponowanie spotkania, abyś się upewniła, że chcesz się angażować głębiej w tą znajomość.

Oczywiście na pierwsze spotkanie najlepiej umawiać się w miejscu publicznym np. w kawiarni, aby uniknąć ewentualnych niemiłych niespodzianek. Dobrze jest też, jeśli jakaś bliska osoba wie o takim spotkaniu i ma jakieś informacje od Ciebie na temat osoby, z którą się spotykasz.

Gdy on nie dzwoni
Często spotykanym pytaniem jest, dlaczego on nagle zamilkł i przestał dzwonić, odzywać się.Pomijając wyjątkowe sytuacje w większości przypadków powód jest jeden. Nie zależy mu na tej znajomości. Karty mogą pokazać, że np. jest bardzo zapracowany. Może tak być, że ma stresującą i czasochłonna pracę, minie tydzień lub dwa, odezwie się i dokładnie tak wytłumaczy swoje milczenie. Pomijając jednak karty i jego wyjaśnienie, logika podpowiada, że gdy mężczyzna nagle nie odzywa się przez tydzień lub dwa, to mu nie zależy na tej znajomości. Nie traktuje jej zbyt poważnie. Gdyby mu zależało, to znalazłby chwilkę, aby do Ciebie zatelefonować lub chociaż wysłać sms-a. Nie zabiera to dużo czasu. Skoro więc się nie odzywa, to znaczy, że prawdopodobnie nie myśli o Tobie wcale.

Gdy on Cię krytykuje
Jeśli znajomość jest w miarę świeża, a on doszukuje się w Tobie wad, krytykuje Cię, ma pretensje, których kompletnie nie rozumiesz, chce abyś dostosowała się do jakiejś jego wizji tego, jak powinnaś postępować, nie rozumiesz, o co mu chodzi, to wiedz, że potem nie będzie lepiej, tylko prawdopodobnie gorzej.

Jeśli on na początku znajomości dostrzega w Tobie więcej wad niż zalet, to znaczy, że nie ma do Ciebie przekonania. Prędzej czy później ujawni się to w sposób, który Cię zrani. Znajomość skończy się szybciej, niż się spodziewasz. Napsuje Ci nerwów i się wycofa, bo od początku mu nie odpowiadałaś. Jeśli to przetrwa, to możesz mieć na głowie osobę, która nieustannie będzie Cię strofować i poprawiać, co ostatecznie źle wpłynie na Twoje samopoczucie, a w dalszej perspektywie na samoocenę. Będzie Cię programował przeciwko samej sobie.

Każda wartościowa znajomość, wartościowa DLA CIEBIE czyli jedyna, jaką powinnaś brać pod uwagę, to znajomość, w której znajdziesz wsparcie emocjonalne, a nie bezustanną krytykę.

Nawet w przyjaźni nie konstruktywne zarzuty są cechą nieatrakcyjną w relacjach, a co dopiero mówić o związkach partnerskich.

Miłość powinna być motywująca, nie popychająca. Jeśli on zaczyna Cię popychać, abyś spełniała jego wyobrażenia na temat tego, jaka być powinnaś, to znaczy, że Cię nie akceptuje, a to znaczy, że Cię nie kocha. Nie kocha i nie szanuje.

Ty wnosisz swoją osobowość do związku, a on swoją. Jeśli nie ma poszanowania swojej odmienności, to nie może być też miłości. Miłość nie szuka wad, tylko cieszy się obecnością i bliskością drugiej osoby.

Kiedy on jest stale zdołowany
Zdarzają się osoby, które maja skłonności do smutku i depresji, zwłaszcza jeśli są po trudnych doświadczeniach. Nie ma w tym niczego złego, bo każdy człowiek ma jakieś nieprzyjemne doświadczenia za sobą i reaguje w sposób nadwrażliwy w pewnych sytuacjach.

Pamiętaj jednak o pewnej ważnej zasadzie. Jeśli spotykasz się z nim od dłuższego czasu i odnosisz wrażenie, że jego stan depresyjny przy Tobie nie ulega żadnej poprawie, to albo potrzebuje specjalistycznej pomocy i leków antydepresyjnych, żeby jego psychika doszła do formy, albo oznacza to, że nie kocha Cię lub nie jest w chwili obecnej zdolny psychicznie do przeżywania miłości.

Gdy człowiek czuje miłość, to na widok osoby, którą kocha, czuje się lepiej, a gdy spędza z nią czas, czuje się jeszcze lepiej. Miłość to energia, którą obdarzamy i ją przyjmujemy. Powinnaś czuć się zmotywowana i pełna życia, jeśli to jest ta właściwa osoba dla Ciebie.

Tak samo on, jeśli jesteś dla niego ważna, Twoja obecność będzie działać na niego wspierająco emocjonalnie.

Jeśli oboje czujecie się nieustannie zdołowani, to taka relacja nie jest miłością. To relacja dwojga ludzi głodnych energetycznie, którzy nie są w stanie zaspokoić swoich potrzeb i nie są zdolni do przeżywania miłości wobec siebie.

Atrakcyjność fizyczna
Atrakcyjność fizyczna jest względna. Nie zawsze pociąga Cię fizycznie mężczyzna atrakcyjny, bo na to mają wpływ feromony, atrakcyjność intelektualna, odbiór intuicyjny, to jak się czujesz przy danej osobie.

Jeśli jednak nie czujesz absolutnie żadnego pociągu do tej osoby, to znajomość ta w dalszej perspektywie przyniesie rozczarowanie. Będziecie niczym dobrze dobrani przyjaciele, ale zabraknie przyciągania fizycznego, co może spowodować w przyszłości kłopoty i pojawienie się osoby trzeciej w związku.

Autor tekstu wróżka Miranda

Zapytaj wróżkę jak być kobietą szczęśliwą Zadzwoń
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

Post has attachment

Voucher podarunkowy na wróżby www.ezoliniawrozby.com

Wróżby online ,tarot online,astrologia

Boże Narodzenie to pełne magii jedno z najważniejszych świąt w chrześcijaństwie.Przesycone jest zarówna tradycjami chrześcijańskimi z czasów Jezusa jak i zwyczajami pogańskimi jakimi jest m.in obdarowywanie siebie nawzajem prezentami. Jeśli kogoś obdarujemy prezentem w tym dniu może to mieć pozytywny wpływ na nasz los,a mianowicie szczęście będzie nam sprzyjać aż do kolejnych świąt. Zatem i my wróżki z Ezolinia Wróżby postanowiłyśmy obdarować Państwa niezwykłym prezentem.Szczegóły poniżej. A i Państwo nie zapominajcie obdarować swoich bliskich.


Świąteczny prezent

Jeśli chcesz określić jego/jej predyspozycje, mocne i słabe punkty osobowości, charakter, cele życiowe i czy z tą osobą ci po drodze ,czy to właściwy partner biznesowy /uczuciowy,a może chcesz wybrać odpowiedni czas dla rozpoczęcia jakiegoś przedsięwzięcia,czy wiedzieć jak ono będzie prosperować.Jak na 1 z tych fraz odpowiedziałeś/aś twierdząco ten Voucher podarunkowy o wartości 400 zł możesz mieć za jedyne 249 zł.By go zakupić kliknij na napis Kup teraz a zostaniesz przekierowany do strony z bezpiecznymi płatnościami.Kiedy go już opłacisz zwrotnie dostaniesz na adres meilowy jaki podasz przy wpłacie prośbę o podanie m.in imion,daty i godziny urodzenia i informacji co potrzebujesz. Analizy są realizowane w czasie do 48 godz.i wysyłane na adres meilowy.Spraw swoim bliskim radość na święta.

400 zł 249 zł
KUP TERAZ

Analizy sporządza :

Astrolog Monika

Tarocistka Agnelya

Numerolog Agra
https://www.ezoliniawrozby.com//user/index/edit

Photo

Post has attachment

Magiczne właściwości orzecha włoskiego https://www.ezoliniawrozby.com/
Magia drzew - orzech włoski

Orzech włoski to ulubione drzewo czarownic pod ,którym uprawiają rytuały, to drzewo liściaste dochodzące do 25 metrów. Ma szeroką koronę i pień, który na niewielkiej wysokości nad ziemią dzieli się na liczne konary. Konary są grube. Pień młodych drzew jest gładki i szary. Później brunatnieje i pęka. Warto mieć orzech włoski w ogrodzie, bo jest drzewem długowiecznym. Dostarcza smacznych i cennych owoców –orzechów.
Magiczne rytuały ochronne

Oprócz wartości odżywczej orzech dostarcza tez liści i kory do rytuałów. Jego siła magiczna jest bardzo duża. Przynosi ochronę, odpowiedzialność, realizm, mądrość. Wpływa też pozytywnie na finanse.
Magiczny Rytuał z liści i kory orzecha

Można liście i korę raz owoce nosić przy sobie, a on będzie działał. Noszenie liści lub kory pozwala pozbyć się złudzeń i iluzji. Dotykanie drzewa i medytacja przy nim pomaga w podjęciu decyzji. Spalenie 7 orzechów włoskich w dniu równonocy jesiennej zapewnia powodzenie finansowe na cały rok.
Orzech jest też cenny jako roślina lecznicza.

Ma właściwości między innymi bakteriobójcze, ściągające, oczyszczające, przeciwbakteryjne. Można go stosować wewnętrznie przy cukrzycy, krwawieniach w przewodzie pokarmowym, biegunkach, wzdęciach, zatruciach, niestrawności, braku apetytu. Zewnętrznie można go używać przy schorzeniach skóry, hemoroidach, potliwości stóp, zapaleniu spojówek.

Pora zbioru to: liście w maju, kora w listopadzie i grudniu, owoce we wrześniu i październiku.

Wykonuję rytuały magiczne i amulety roślinne. Zapraszam serdecznie do wysyłania wiadomości email

Przesyłam pozytywną energię wróżka Agra

Zapytaj wróżkę o przyszłość,zadzwoń do wróżki online

708 588 642 Kod 31
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : ALERT Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT )
Photo

Post has attachment
wróżka Agra 708 588 642 Kod 31
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : ALERT Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT )
Magiczne rytuały ochronne

Oprócz wartości odżywczej orzech dostarcza tez liści i kory do rytuałów. Jego siła magiczna jest bardzo duża. Przynosi ochronę, odpowiedzialność, realizm, mądrość. Wpływa też pozytywnie na finanse.....czytaj dalej w linku https://www.ezoliniawrozby.com/czytelnia/magiczne-wlasciwosci-orzecha-wloskiego

Post has attachment
#wróżby #tarot #numerologia Ezolinia Wróżby Online https://www.ezoliniawrozby.com
Masz problemy w związku? Masz trudności w pracy? Nie wiesz, jak rozwiązać trudne sytuacje losowe? Chciałabyś uporządkować swoje życie? Karty zrobią to za Ciebie.

👆💚🌏
Photo

Post has attachment
Wróżby dla Ciebie. Zapytaj nasze wróżki, wróżbitów, astrologów i tarocistki. Zaufanie i doświadczenie. Wróżby online, telefoniczne i czat,Ezolinia Wróżby.
Energia czakry sakralnej


CZAKRA SAKRALNA (Krzyżowa)
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Większość z nas uważa, że jest to czas, w którym możemy zostać obdarowani czymś szczególnym. Mamy również okazję zrobić coś dla kogoś. Nie każdy jednak z nas będzie w tym czasie odczuwał radość czy spełnienie. Powodem nie będą tylko warunki socjalne, czy bytowe. Nie każdy z nas potrafi zwyczajnie cieszyć się ż życia i otwierać na to, co dostajemy od innych. Nasz stan psychiczny związany jest funkcjonowaniem naszego organizmu również na poziomie energetyczny. I na odwrót.

Czyli zaburzenia, czy blokady w danym ośrodku energetycznym mogą prowadzić do pewnych zaburzeń.To, co więc widzimy w świecie zewnętrznym pochodzi z braku harmonii w poszczególnych centrach energetycznych.

Odczuwam radość i satysfakcję z życia
Centrum sakralne jest bardzo ważne, jeśli mówimy o naszym potencjale twórczym, w jaki sposób wyrażamy nasza chęć tworzenia, kreowania, radości z życia.

Ma wiele wspólnego z naszymi relacjami osobistymi. Jeśli nie jesteśmy spełnieni, szczęśliwi w naszych związkach, przyciagamy cały czas partnerów, z którymi nie możemy nic zbudować na stałe to znak ze nasze centrum sakralne nie pracuje dobrze.

Centrum sakralne położone jest poniżej pępka. Odpowiada mu kolor POMARAŃCZOWY. Przypisuje się mu również wielkie znaczenie, jeśli chodzi o energię seksualną, życie intymne i prokreację.

Jeśli wiec mamy jakiś problem z tą dziedziną życia, wtedy powinniśmy zwrócić uwagę na to właśnie centrum energetyczne

Jeśli nie akceptujemy naszej seksualności lub wypieramy, lub jeśli właśnie za bardzo ekspanujemy nasze potrzeby erotyczne wypierając inne uczucia, to na pewno to centrum nie działa dobrze.

Moje życie seksualne daje mi radość
Często blokady związane z tym centrum, to lęk, wypieranie emocji, lęk związany ze wchodzeniem w bliskie relacje z ludźmi. Zaburzenia w obszarze centrum sakralnego mają związek również z naszym dzieciństwem, kiedy jakaś część naszej osobowości została zablokowana. Być może, któreś z rodziców karciło nas, nie pozwoliło być dzieckiem.

Może odczulimy jakiś chłód z ich strony. Czesto uczucie niemożliwości wyrażania swojego Ja ciągnie się całe lata. Często towarzyszy mi poczucie bycia niezbyt dobrym, kompetentnym.

Zaburzenia czakry sakralnej mają początek najczęściej w życiu płodowym, dzieciństwie i w okresie dojrzewania.
Czasem oczywiście takie emocje pochodzą jeszcze z życia przed narodzin i są zakodowane w życiu duchowym, kiedy dusza inkarnując się ciągnie za sobą nieświadomie pewne emocje. Wybitnym przykładem osób mających problem z zablokowaniem czakry sakralnej są osoby uskarżające się na depresje, niemogące znaleźć satysfakcjonującej pracy. Mają cały czas problem z brakiem pieniędzy i godziwego zatrudnienia pracujący poniżej swoich możliwości.

Co możesz zrobić sam?
Spróbuj uzdrowić sferę swoich emocji przez prace z wewnętrznym dzieckiem. Napisz list do swego wewnętrznego dziecka, porozmawiaj z sobą, jak z dziecko. Zaoferuj miłość wsparcie, dowartościowuj się. Zaakceptuj wszystkie wyparte części swojej osoby. Naucz się budować otwarte więzi z ludźmi krok po kroku medytuj.

Co mogą zrobić inni?
Jeśli masz problem, który został wymieniony napisz do mnie, zamów sesje uzdrawiania tego problemu. A może chcesz przyciągnąć okoliczności do zarobienia pieniędzy,rozpalić w sobie radość i motywację do życia, cieszyć się harmonijnymi relacjami,podnieś poczucie własnej wartości? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś/eś tak,zadzwoń do Astrolog Moniki telefon 708 588 502 kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min) Sprawdź ze mną swój horoskop urodzeniowy.

Uwaga:

Felieton sporządzony na wyłączność Ezolinia Wróżby Online . Prawa autorskie artykułu posiada Astrolog Monika i udostępnia je dla portalu Ezolinia Wróżby na czas nieograniczony do użytku komercyjnego.
https://www.ezoliniawrozby.com//
Photo
Wait while more posts are being loaded