Profile

Cover photo
Verified local business
Exit Travel
Travel Agency
Today Closed
41 followers|59,347 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
Велигден на Халкидики!!!
Хотел Iris 3* - Siviri
29.04-02.05 / ALL INCLUSIVE / цена по лице на ноќ 29.20 еур!!
ОГРАНИЧЕНИ МЕСТА!!!!!
Линк до понудата http://exittravel.mk/index.php?id=2017
За подетaлни информации и резервации контактирајте не
Туристичка агенција EXIT Travel - Струмица
034/609-022; 075/361-022; 072/252-022
 ·  Translate
1
Add a comment...

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
ВЕЛИГДЕН ВО ИСТАНБУЛ
Истанбул-Град кој лежи на два континента,спој на исток и запад, Европа и Азија, град со своите раскошни и културни остатоци, кои никогаш не престануваат да воодушевуваат...
Авионска програма со директен лет од Скопје!
29.04-02.05 / 4 дена,3 ноќи ...цена по лице само 199 ЕУР!!!!
Линк до понудата http://www.exittravel.mk/index.php?id=569
За подетaлни информации и резервации контактирајте не
EXIT Travel - Струмица
034/609-022; 075/361-022; 072/252-022
 ·  Translate
1
Add a comment...

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
Велигденска понуда Банско, Бугарија
Хотел Casa Karina 3*
Период на сместување 29.04-02.05.2016
Услуга All Inclusive; цена по лице на за 3 ноќи - 78.55 еур!!!!
Линк до понудата http://www.exittravel.mk/index.php?id=1752
За подетaлни информации и резервации контактирајте не
Туристичка агенција EXIT Travel - Струмица
034/609-022; 075/361-022; 072/252-022
 ·  Translate
1
Add a comment...

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
Велигден на Халкидики!!!
Хотел Calyspo 2+* - Ханиоти
29.04-02.05 / 3 ноќевања со појадок за само 39 еур по лице!!!
ОГРАНИЧЕНИ МЕСТА!!!!!
Линк до понудата http://www.exittravel.mk/index.php?id=2019
За подетaлни информации и резервации контактирајте не
Туристичка агенција EXIT Travel - Струмица
034/609-022; 075/361-022; 072/252-022
 ·  Translate
1
Add a comment...

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
Велигден во Хотел Astera 4* - Банско
Хотел со НАЈДОБРИОТ СПА центар во Банско
29.04-02.05.2016 / 3 полупансиони за 101.20 еур по лице!!!!
Линк до понудата http://exittravel.mk/index.php?id=1769
EXIT Travel - Струмица
034/609-022; 072/252-022; 075/361-022
 ·  Translate
1
Add a comment...

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
Патувајте на Aзурниот брег за Велигден!!!
Автобуска програма со поагања со Струмица, Радовиш, Штип, Велес.... 6 дена / 3 ноќевања, цена по лице 219 еур!!!
Линк до понудата http://exittravel.mk/index.php?id=807
За подетални информации контактирајте не
EXIT Travel - Струмица
034/609-022; 072/252-022; 075/361-022
 ·  Translate
1
Add a comment...

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
Велигден во Хотел Astera 4* - Банско
Хотел со НАЈДОБРИОТ СПА центар во Банско
29.04-02.05.2016 / 3 полупансиони за 101.20 еур по лице!!!!
Линк до понудата http://exittravel.mk/index.php?id=1769
EXIT Travel - Струмица
034/609-022; 072/252-022; 075/361-022
 ·  Translate
1
Add a comment...

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
Велигден во прекрасниот Lucky 5* - Банско
29.04.2016-02.05.2016
3 полупансиони со богата Велигденска програма!!!
Цена по лице 109 еур! Деца до 18 год БЕСПЛАТНО!!!!
Линк до понудата http://www.exittravel.mk/index.php?id=621
EXIT Travel - Струмица
034/609-022; 072/252-022; 075/361-022
 ·  Translate
1
Add a comment...

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
Велигденска понуда Банско, Бугарија
Хотел St.George Ski & Spa 4*
Период на сместување 29.04-02.05.2016
Услуга All Inclusive; цена по лице на ноќ - 29.60 еур!!!!
Линк до понудата http://www.exittravel.mk/index.php?id=915
За подетaлни информации и резервации контактирајте не
Туристичка агенција EXIT Travel - Струмица
034/609-022; 075/361-022; 072/252-022
 ·  Translate
1
Add a comment...

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
Велигден во ВЕНЕЦИЈА!!!
Место кое едноставно плени со своите разобојни палати, канали, безброј мостчиња, тесни улички, мали плоштади...Град со душа, кој е тешко да се опише..Неговата големина, е самиот тој! Венеција, едноставно, мора да се доживее, а воодушевувањето гарантирано нема да изостане…
Авионска програма со директен лет од Скопје
4 дена / 3 ноќевања.. ПРОМО цена по лице само 249 еур !!!
Уште неколку слободни места!!!!
Линк до понудата http://exittravel.mk/index.php?id=386
Туристичка агенција EXIT Travel - Струмица
034-609-022; 075/361-022; 072/252-022
 ·  Translate
1
Add a comment...

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
Минхен, Салцбург, дворците на Баварија
Салцбург – “Рим од северот”... Минхен, баварската “Метропола со душа”, еден од најубавите градови во Германија...
Автобуска програма со поагање од СТРУМИЦА!!!
ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 209€ или 12.950 мкд.
Програмата за ова патување може да ја погледнете на следниот линк:http://www.exittravel.mk/index.php?id=594
Туристичка агенција EXIT Travel - Струмица
034/609-022; 075/361-022; 072/252-022
 ·  Translate
1
Add a comment...

Exit Travel

Shared publicly  - 
 
За ВЕЛИГДЕН во ‪#‎Дубаи‬
Еден од нај брзите градови кој се развиваат во светот. Burj Khalifa, Burj al Arab, островот во облик на палма Palm Jumeirah, Cayan Tower се само мал дел од неверојатните места кои можете да ги посетите, а доколку сте за шопинг градот е познат по прекорот DO BUY и да наброиме дел од свестски познатите трговски центри ... Dubai Mall, Mall of Emirates, IBN Battua Mall, каде има за секого по нешто. Ако сакате и Вие да се воодушевите на неверојатната арапската приказна, не пропуштајте да дојдете со нас во Дубаи, на едно спектакуларно патување кое ќе го памeтете цел живот...
Линк до понудата http://www.exittravel.mk/index.php?id=1859
За подетaлни информации и резервации контактирајте не
Туристичка агенција EXIT Travel - Струмица
034/609-022; 075/361-022; 072/252-022
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Bratstvo Edinstvo Strumica 2400 Macedonia (FYROM)
Bratstvo EdinstvoMKStrumica2400
+389 34 609 022exittravel.mk
Travel Agency, Tour Agency
Travel Agency
Tour Agency
Tourism
Vacances
Today Closed
Sunday ClosedMonday 8:30AM–7PMTuesday 8:30AM–7PMWednesday 8:30AM–7PMThursday 8:30AM–7PMFriday 8:30AM–7PMSaturday 9AM–5PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
2 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Igor Micev's profile photo
Igor Micev
2 weeks ago
Kiril Godjirov's profile photo
Kiril Godjirov
2 weeks ago