Profile cover photo
Profile photo
Evgör Mobilya
489 followers -
2004 yılının son çeyreğinde kurulan Evgör Mobilya yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır.
2004 yılının son çeyreğinde kurulan Evgör Mobilya yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır.

489 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Evgör Mobilya Yatak Odası Takımları
https://www.evgor.com.tr/yatak-odasi-takimlari
Lüks Yatak Odası Modelleri Evgör mobilya’da
Yatak odası seçimi yapacak olan kişiler öncelikle nasıl bir yatak odası dekorasyonu istediğine karar vermeli. Modern veya klasik yatak odası modelleri Evgör’de sizlerle buluşuyor. Göz kamaştıran, şık, zarif, konforlu ve fonksiyonel yatak odası modelleri sayesinde evinizde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.
Photo

Post has attachment
Oturma Odaları | Evgör
https://www.evgor.com.tr/oturma-odasi-takimlari
Hem sıcacık hem de samimi bir ortam için ferah bir oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır. İşte bir kaç oturma odası dekorasyonu.
Mobilyalarınızı orta sehpanın etrafına yerleştirin ve kitap okumak için bir köşe hazırlayın. Bu köşe de bir yer minderi yeterli olabilir.
Photo

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Evgör Yatak Odası Takımları
https://www.evgor.com.tr/yatak-odasi-takimlari
Yatak Odaları Nasıl Yerleştirilir?
Yatak odası yerleştirmesi nasıl olmalı konusunda ilk akla gelen yatağın konacağı yerdir. Takımlarla birlikte verilen başucu komodinlerini nasıl yerleştireceğinizi, gerekirse bu komodinlere koyacağınız okuma lambalarına nereden enerji vereceğinizi, uyandıktan sonra zorlanmadan en pratik şekilde yataktan nasıl ayağa kalkacağınızı, gene bazı yatak odası takımlarını tamamlayan pufları en rahat oturulur biçimde nereye koyacağınızı, hatta bazı modellerde yatağın altını baza şeklinde kullanıp kullanamayacağınızı bile düşünün.
#evgörmobilya #evgörmobilyayatakodaları #bedroom #2018
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Salon Dekorasyonunda Vazo ve Biblo Seçimi - Evgör Salon Takımları
https://www.evgor.com.tr/salon-takimi-aksesuarlari
Salon dekorasyonunu tamamlayan en önemli unsurlardan biri de vazolardır. Mobilya seçimine uygun vazo seçimi dekorasyonunuzu tamamlayacak aksesuarlardandır. Vazo seçimini doğru yapan ev sahipleri hem şık ve estetik bir salon dekorasyonuna sahip olur hem de mobilyalarına uygun bir kombin hazırlama fırsatı yakalar. Salon dekorasyonunda doğru vazo seçimi yapmak isteyen kişilerin pastel tonlarında işlemeli desenlere sahip vazoları tercih etmeleri gerekmektedir. Salon dekorasyonunda bibloların yeri çok ayrıdır. Sıcak ve şık bir hava katmak istiyorsanız takım halinde biblo seçimi çok doğru bir alternatif olacaktır. Evgör salon takımlarını görmeden aksesuar seçimine karar vermeyin.

Post has attachment
Evgör Yemek Odası
https://www.evgor.com.tr/yemek-odasi-takimlari
Salon Dekorasyonunda Vazo ve Biblo Seçimi
Salon dekorasyonunu tamamlayan en önemli unsurlardan biri de vazolardır. Mobilya seçimine uygun vazo seçimi dekorasyonunuzu tamamlayacak aksesuarlardandır. Vazo seçimini doğru yapan ev sahipleri hem şık ve estetik bir salon dekorasyonuna sahip olur hem de mobilyalarına uygun bir kombin hazırlama fırsatı yakalar. Salon dekorasyonunda doğru vazo seçimi yapmak isteyen kişilerin pastel tonlarında işlemeli desenlere sahip vazoları tercih etmeleri gerekmektedir. Salon dekorasyonunda bibloların yeri çok ayrıdır. Sıcak ve şık bir hava katmak istiyorsanız takım halinde biblo seçimi çok doğru bir alternatif olacaktı
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Evgör Düğün Paketi Mobilyası
https://www.evgor.com.tr/dugun-paketleri-mobilya
Düğün Paketleri Evgör Mobilya, düğün paketlerinde yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı modellerini özel kombinler haline getirerek evlenecek çiftlere mobilya seçimi sırasında yardımcı olmayı amaçlıyor.
Düğün paketi modellerininde cazip fiyat ve yüksek indirim avantajları mevcut. Ürünleri dilerseniz tümüyle alabileceğiniz gibi parça parçada satın alabilirsiniz.
#evgördüğünpaketleri #wedding #weddingpackage
Photo

Post has attachment
Koltuk Takımı Modelleri - Evgör Mobilya
KOLTUK TAKIMI SEÇİMİ NASIL YAPILIR?
https://www.evgor.com.tr/koltuk-salon-takimlari
Salonların ve oturma odalarının vazgeçilmezi olan koltuk takımını alırken nelere dikkat etmeli, koltuk takımı seçimi nasıl yapılmalı?

Koltuk takımı dediğin sağlam olur
İlk etapta göze hitap eden ve kullanışlı bir koltuk takımı mobilya oturma odası beğenilse de kriterler sadece bununla sınırlı değildir. Mesela koltuk takımları her şeyden önce sağlam olmalı. Çünkü uzun yıllar sorunsuz kullanmanın yolu mobilyanın sağlam olmasından geçiyor. İskelette kullanılan malzemeler hem sağlam hem de sağlığa zararı olmayan malzemelerden olursa, sık-sık değiştirmeye gücümüzün yetmediği koltuk takımlarını uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanabiliriz.

Wait while more posts are being loaded