Profile cover photo
Profile photo
Evangelist Dotmatik
22 followers -
Ecommerce, wdrożenia, konsulting
Ecommerce, wdrożenia, konsulting

22 followers
About
Posts

Post has attachment
W sierpniu i wrześniu 2017 roku wspieraliśmy Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie (WFDiF) w promocji Studium Scenariuszowego "Wytwórnia Scenariuszy" w mediach społecznościowych.

Efekty naszych działań możecie obejrzeć na profilach, którymi się opiekowaliśmy:

https://www.facebook.com/WytworniaScenariuszyWFDiF
https://plus.google.com/115033018878340108276
https://twitter.com/WytwScenariuszy
https://www.instagram.com/wytworniascenariuszy
https://pl.pinterest.com/wytworniascenariuszy

Przy okazji polecamy ofertę edukacyjną "Wytwórni Scenariuszy"! Więcej o nauce scenariopisarstwa od znanych i cenionych w świecie filmowym specjalistów dowiecie się w serwisie: http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy

Post has shared content
Polecamy ofertę alkomatów i testerów trzeźwości w naszym sklepie internetowym www.MedMarket.pl
Nie, to nie jest nowy model telefonu Nokia ;-)

Zaczęły się majówki, zbliża się kolejny długi weekend i wakacje, więc warto zadbać o bezpieczeństwo swoje, rodziny i innych osób na drodze. Zachęcamy do kupna alkomatu - w naszej ofercie znajdziecie kilkanaście modeli, już od 79 PLN.

Wystarczy wejść na: http://www.medmarket.pl/alkomaty,c204.html

Poniżej prezentujemy 7 grzechów głównych kierowcy po spożyciu alkoholu:

1. Wytrzeźwieję, gdy napiję się kawy.
Kawa nie usunie alkoholu z Twojego organizmu. Usuwa go wątroba. Kofeina zawarta w kawie jest stymulatorem, który znosi efekt senności wywołany alkoholem. Jednak nie powoduje wytrzeźwienia.

2. Wyjdę na świeże powietrze, to wytrzeźwieję.
Ani świeże powietrze, ani zimny prysznic nie przyspieszy procesu trawienia alkoholu. Może jedynie spowodować, że poczujesz się lepiej.

3. Nie mam daleko do domu.
Prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu nigdy nie jest bezpieczne. Wiele wypadków z udziałem nietrzeźwych ma miejsce blisko miejsca zamieszkania.

4. Pojadę wolno i ostrożnie.
Alkohol zaburza wyczucie odległości i prędkości, opóźnia reakcje kierowcy oraz zakłóca ocenę własnych możliwości i umiejętności.

5. Piłem tylko piwo niskoalkoholowe.
Takie piwo zawiera około 2% alkoholu. Jeżeli wypije się go więcej, skutek będzie podobny, jak po wypiciu napoju o wyższym stężeniu alkoholu. Np. 1 litr piwa 2% zawiera blisko 2 porcje standardowe (20 g czystego alkoholu).

6. Jest ciepło, to szybko wypocę wypity alkohol.
Tylko 2-10% spożytego alkoholu jest wydalane przez skórę, w wydychanym powietrzu lub moczu. Pozostała część, czyli 90-98% alkoholu, rozkładana jest w wątrobie: najpierw na aldehyd octowy, potem na kwas octowy oraz dwutlenek węgla i wodę.

7. Dużo zjadłem, więc mogę więcej wypić.
Obfity i tłusty posiłek opóźnia wchłanianie i rozkład alkoholu przez organizm. Oznacza to, że alkohol dłużej będzie obecny we krwi.

Sprawdź czy jesteś bezpiecznym kierowcą! Szerokiej drogi!
Photo

Post has attachment
Zima nie odpuszcza - infekcje też :-( Jeśli walczysz z katarem, grypą, anginą, kaszlem, wysoką gorączką, przeziębieniem - polecamy inhalatory i nebulizatory, odciągacze kataru i termometry elektroniczne dostępne w naszym sklepie internetowym www.medmarket.pl

Post has attachment
Z Grupą Farmio pracowaliśmy już w 2012 gdy na rynek zostały z powodzeniem wprowadzone jaja wolne od GMO (http://www.farmio.com/).

30.09.2016 roku ruszył nowy serwis firmowy http://reydrob.pl/ stworzony przez naszą firmę w technologii RWD (Responsive Web Design).

Reydrob to producent dobrego i zdrowego mięsa drobiowego z chowu bez antybiotyków. Nowoczesny zakład położony jest w Lipcach Reymontowskich, wśród podłowickich zielonych lasów, czystych pól i łąk. I taki też jest cały serwis: przejrzysty, kolorowy, z delikatnymi elementami lokalnego folkloru łowickiego.

Serwis przeznaczony jest głównie dla producentów i przetwórców mięsa. Jeśli jednak chcecie spróbować jak smakuje mięso drobiowe Reydrob - możecie zakupić w sklepach m.in. "Farmio Kurczak Babuni" produkowany właśnie w Lipcach Reymontowskich.

Smacznego!
Photo

Post has attachment
Jak co roku jesteśmy partnerem Forum Kina Europejskiego ‪#‎Orlen‬ ‪#‎Cinergia‬ Zapraszamy serdecznie do kin w Łodzi i do odwiedzenia serwisu http://www.cinergia.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded