Profile cover photo
Profile photo
Europolit Sp. z o.o.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Inną oferowaną przez nas okładziną jest okładzina cierna typu E-BA. Wyróżnia ją wysoka wytrzymałość i trwałość, dzięki czemu można jej używać nawet w bardzo trudnych warunkach. Okładziny tego typu wykorzystywane są w silnie obciążonych hamulcach bębnowych, dźwigach, wciągarkach dźwigowych, windach i suwnicach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu - http://www.europolit.pl/produkt/bezazbestowa-tkana-okladzina-cierna-typ-e-ba.
Photo

Post has attachment
W ofercie Europolit znajdują się także tkane okładziny cierne do zastosowań przemysłowych w postaci taśm lub nakładek hamulcowych. Proponujemy między innymi okładzinę cierną typu E-BF, wykonaną na bazie żywic syntetycznych, kauczuku syntetycznego, wypełniaczy niemetalicznych, włókien mineralnych, korektorów i stabilizatorów współczynnika tarcia. Polecamy - http://www.europolit.pl/produkt/bezazbestowa-formowana-okladzina-cierna-typ-e-bf.
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się w produkcji uszczelnień technicznych i materiałów termoizolacyjnych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy Państwu w doborze najbardziej odpowiednich materiałów ogniotrwałych. Dane kontaktowe zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.europolit.pl/kontakt.
Photo

Post has attachment
Osłony izolacyjne typu OSC wykorzystuje się jako izolację cylindrów wtryskarek, zaworów, pomp, kompensatorów, szaf sterujących, agregatów prądotwórczych, rurociągów i różnych urządzeń o nieregularnych kształtach. Osłony te są bardzo wytrzymałe, istnieje możliwość wielokrotnego demontażu w celu konserwacji maszyn. Polecamy - http://www.europolit.pl/produkt/osc-oslony-izolacyjne.
Photo

Post has attachment
Sznur szklany dziany z naszej oferty wykonany jest z przędzy teksturowanej ze szkła borowo-glinowo-krzemowego typu E o wytrzymałości temperaturowej do 650°C. Sznur jest miękki i elastyczny, dzięki czemu montaż we wkładach kominowych jest bardzo prosty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.europolit.pl/produkt/ess-h-i-ess-hc-sznury-szklane-dziane.
Photo

Post has attachment
Nasz asortyment obejmuje także maty ceramiczne. Mata tego typu przeznaczona jest do izolacji termicznej pieców, suszarek, wlewnic, baterii koksowniczych i nie tylko. Sprawdzi się tam, gdzie występuje bardzo wysoka temperatura i chcemy ograniczyć przepływ ciepła. Szczegółowe informacje zamieściliśmy pod tym linkiem - http://www.europolit.pl/produkt/mt-maty-ceramiczne.
Photo

Post has attachment
Kompensatory tkaninowe stosuje się w energetyce oraz wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze środowiskiem agresywnym chemicznie, wysokimi temperaturami i wysokim ciśnieniem. Z kompensatorów mogą korzystać elektrownie, spalarnie odpadów, huty, zakłady chemiczne i nie tylko. Więcej informacji zamieściliśmy na stronie internetowej - http://www.europolit.pl/produkt/kompensatory-tkaninowe-typ-ekt.
Photo

Post has attachment
W ofercie kompensatorów znajdują się też kompensatory tkaninowe. W produkcji wykorzystujemy kilka rodzajów tkanin technicznych, dobieranych pod kątem wymagań eksploatacyjnych danej instalacji. Kompensatory tkaninowe zazwyczaj tworzy się z tkanin szklanych surowych, szklanych aluminizowanych, szklanych silikonowanych, ceramicznych oraz aramidowych. Polecamy - http://www.europolit.pl/produkt/kompensatory-tkaninowe-typ-ekt.
Photo

Post has attachment
Wśród kompensatorów polecamy m.in. kompensatory gumowe typ EKG-EPDM i EKG-NBR. Wersja z gumy EPDM sprawdzi się w instalacjach wodnych, CO i wentylacji. Natomiast kompensatory z gumy NBR nadają się do instalacji przesyłu olejów i gazu przede wszystkim w przemyśle petrochemicznym. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem - http://www.europolit.pl/produkt/kompensatory-gumowe-typ-ekg-epdm-i-ekg-nbr.
Photo

Post has attachment
Oferta firmy Europolit obejmuje także kompensatory. Proponujemy naszym Klientom kompensatory tkaninowe oraz gumowe. Kompensatory wykorzystywane są między innymi przy transporcie cieszy i gazów, a także tam, gdzie konieczna jest kompensacja drgań, przemieszczeń lub skręceń. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem - http://www.europolit.pl/produkty/kompensatory.
Photo
Wait while more posts are being loaded