Profile cover photo
Profile photo
E-TECHNOLOGIA.PL - oświetlenie LED - gwiezdne niebo - żyrandole światłowodowe - sufity napinane
48 followers -
E-Technologia jest producentem i dystrybutorem oświetlenia światłowodowego w Polsce.
E-Technologia jest producentem i dystrybutorem oświetlenia światłowodowego w Polsce.

48 followers
About
E-TECHNOLOGIA.PL - oświetlenie LED - gwiezdne niebo - żyrandole światłowodowe - sufity napinane's posts

Post has attachment
Oświetlenie LED na klatce schodowej z użyciem taśmy LED na szklanych schodach.

http://e-technologia.pl/oswietlenie-led-na-klatce-schodowej
PhotoPhotoPhotoPhoto
08.06.2017
4 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Lampy LED RGB - żyrandol światłowodowy Kaskada do np. klatek schodowych, korytarzy ;)

Post has attachment

Post has attachment
Oświetlenie klatki schodowej LED stworzone przez zastosowanie specjalnego sufitu napinanego z Księżycem. Pełni on rolę lampy, która świeci całą swoją powierzchnią dzięki oświetleniu LED i jest także znakomitym oświetleniem głównym. Piękne, nocne niebo ozdobione pełnią księżyca, jest dekoracją świetlną robiącą znakomite wrażenie. Sufit z księżycem pełni także rolę nastrojową, tworzącą przytulny i wyjątkowy klimat. 

Post has attachment
Oświetlenie salonu stworzone za pomocą zamontowania gwieździstego nieba firmy E-Technologia, na suficie gipsowo-kartonowym. Na pięknym niebie widać różnego kształtu gwiazdy, dzięki zestawowi Kryształowy Pył. Nowoczesny salon z tak idealnie dobraną dekoracją, robiącą klimat, stanie się wizytówką naszego domu, mieszkania. Sufit może zostać ozdobiony różnymi zestawami gwiezdnego nieba, które są dostępne na naszej stronie internetowej.

http://e-technologia.pl/galeria-zdjeciowa.html
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
02.02.2017
5 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Oświetlenie sufitowe korytarza w SPA. Bardzo dekoracyjne i eleganckie wyposażenie wnętrza, które zostało stworzone z myślą o tworzeniu klimatu, nastroju. Korytarz, służący także jako wypoczywalnia, tym bardziej powinien być nastawiony na to, aby umilić w nim spędzanie czasu. Sufit napinany czarny z efektem lustrzanym wraz z mrugających, biało-niebieskim gwieździstym niebem, jest sprawdzoną koncepcją na stworzenie najbardziej efektownych dekoracji świetlnych.

http://e-technologia.pl/oswietlenie-korytarza.html
PhotoPhotoPhoto
26.01.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Żyrandole do sali weselnej są częstym rozwiązaniem do udekorowania wnętrza. Zwykłe oświetlenie w sali weselnej nie jest już wystarczającego do wzbudzenia zachwytu. Sprawdzonym rozwiązaniem jest żyrandol światłowodowy Ośmiornica wraz z sufitem napinanym z gwieździstym niebem. To rozwiązanie znacznie wyróżni sale na tle innych na długie lata. Całość projektu i efekty świecenia można zobaczyć na poniższych fotografiach.

http://e-technologia.pl/oswietlenie-na-wesele.html
PhotoPhotoPhotoPhoto
25.01.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Oświetlenie do sauny fińskiej w wersji niezwykle eleganckiej i dekoracyjnej. Oświetlenie w saunie fińskiej zamontowanie w suficie, świecące w różnych kolorach. Cały projekt udało się zrealizować, wykorzystując zestawy oświetlenia światłowodowego firmy E-Technologia. Oświetlenie w saunie fińskiej w postaci gwieździstego nieba, przystosowanego do warunków panujących w saunie. Tego typu oświetlenie świetnie sprawdza się w saunie, tworząc niesamowity nastrój.

http://e-technologia.pl/oswietlenie-sauny.html
PhotoPhotoPhotoPhoto
2017-01-19
4 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded