Profile cover photo
Profile photo
Esenler Halı Yıkama
12 followers -
www.esenlerhaliyikama.net
www.esenlerhaliyikama.net

12 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Isparta halısı yıkama

Esenler Halı Yıkama firmamızın hizmetlerinden biri de Isparta halısı yıkama hizmetidir. Bu konuda uzman olan firmamız Isparta halılarınızı hiç bir zarar vermeden tecrübesi ile kaliteli bir şekilde yıkayarak teslim etmektedir.

Evlerimizde çeşit çeşit renk ve desenleriyle odalarımızı süsleyen halılar makinede dokunmuş olanlar olduğu gibi elbette elde dokuma şekliyle de hazırlanmaktadırlar. El dokuma halılarının nadir örneklerinden olan Isparta halıları da üzerlerindeki özellikle gül ve diğer çiçek desenlerinin özenle ve tek tek ilmek atılarak dokundukları için çok özel ürünlerdir. Eskilerde kızların çeyizlerinin olmazsa olmazı olan bu halılar ne yazık ki günümüzde kaybolmakla yüz yüze gelmiş durumdalar. Yine de evlerinde hala bu özel olanlar için Isparta halı yıkama...
http://www.esenlerhaliyikama.net/isparta-halisi-yikama/
Add a comment...

Post has attachment
Şagi Halı Yıkama

Şagi halı yıkama konusunda uzman olan Esenler Halı yıkama fabrikası günümüzde sıklıkla kullanılan bu halılarda özel temizleme yöntemi uygulamakta ve maksimum temizlik elde etmektedir. Bu sayfada Şagi (shaggy) halıları kısaca tanıtmaya çalışacağız ve temizlenme yöntemlerine değineceğiz. Unutmayın Esenler şagi halı yıkama hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz.
http://www.esenlerhaliyikama.net/sagi-hali-yikama/
Add a comment...

Post has attachment

Yerinde Yıkama

YERİNDE YIKAMA NEDİR? Bildiğiniz gibi koltuklar olsun, büyük halılarınız yani halıfleks dediğimiz odalarınızı komple kaplayan halılarınız olsun, yerinde yıkanmaktadır. Bu tip yerinden taşınmayan eşyaların yıkama işlemine YERİNDE YIKAMA denir. Firmamız yerinde yıkama işlemini kendi içinde ikiye ayırarak; yerinde halı yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetlerine ayrı ayrı işlemler uygulamaktadır.
http://www.esenlerhaliyikama.net/yerinde-yikama/
Add a comment...

Post has attachment

Halı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Her gün üzerinde vakit geçirdiğimiz halıların temizliğine ne kadar dikkat ediyoruz? Sağlığımız için çok önemli olan bu detayı isterseniz inceleyelim. Halı yıkama işinde yıllarını vermiş bir firma olarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. #Esenlerhalıyıkama
http://www.esenlerhaliyikama.net/hali-temizligi-nasil-yapilmalidir/
Add a comment...

Post has attachment
Esenler halı yıkama firmamız 2001 yılında kurulmuştur. 1971 yılında kuru temizleme ile girdiğimiz temizlik sektöründe kendimizi geliştirerek diğer alanlarda da profesyonel hizmet vermekteyiz. Firmamız gelişen hızlı yapılaşmaya paralel olarak bir ihtiyaç haline gelen HALI YIKAMA sektöründe de hizmet vermektedir. Mülkiyeti kendimize ait olan halı yıkama fabrikamızda gerekli olan tüm makineler mevcuttur.
#Esenlerhalıyıkama #halıyıkama #Esenler
http://www.esenlerhaliyikama.net/hakkimizda/
Add a comment...

Post has attachment
Firmamızın uzmanlaştığı alanlardan biri de Perde Temizleme hizmetidir. Perdelerinizi adresinizden alarak tesisimizde gerek kuru temizleme makinelerimiz ile gerekse sanayi tip dediğimiz çamaşır makinelerinde yıkanarak ütülendikten sonra adresinize teslim edilmektedir. Sorunsuzca perdelerinizi yıkatmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
#Esenlerhalıyıkama #Esenlerperdeyıkama
http://www.esenlerhaliyikama.net/perde-temizleme/
Add a comment...

Koltuk yıkama konusunda geçmişten geleceğe ışık tutarak hizmet veren firmamız sektör içerisinde verdiği kaliteli hizmet anlayışı ile en çok tercih edilen firmalar arasında gelmektedir. Tüm hizmetler kurumsal olarak verilmekte ve müşteri memnuniyetine önem verilmektedir.
#Esenlerkoltukyıkama #esenlerhalıyıkama
http://www.esenlerhaliyikama.net/koltuk-yikama/
Add a comment...

Post has attachment
Firmamız halı yıkama sektöründe uzmanlaşmış, kalitesi ile sektörde kendine iyi bir yer edinmiş, tüketicilerin ilk tercihleri arasına girmeyi başarmış bir firmadır. Halı yıkama fabrikamızda teknolojiden tam anlamıyla faydalanarak halı yıkama için tüm gerekli olan ekipman ve temizleyicilere sahibiz.
#Esenlerhalıyıkama
http://www.esenlerhaliyikama.net/hali-yikama/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded