Profile cover photo
Profile photo
Lemnos Emlak
13 followers -
Yeni Foça Lemnos Emlak
Yeni Foça Lemnos Emlak

13 followers
About
Posts

Post has attachment
Bakanlığın hazırladığı yasa taslağına göre imar planında yapılan değişikliklerde arsada değer artışı olursa aradaki farkın tamamı devlete ödenecek. Davutoğlu ve Babacan planlamıştı Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Başbakan Yardımcısı Ali…
Add a comment...

Post has attachment
Geçtiğimiz ay Resmi Gazete’de yayımlanan yeni kararlar ile kira sözleşmelerinde büyük değişikliğe gidildi. Yapılan yeni düzenlemeler ile birlikte kira sözleşmelerinde iki önemli değişiklik meydana geldi. Birincisi dövizli kira sözleşmesi yasaklandı.…
Add a comment...

Post has attachment
Gayrimenkul sektöründe özellikle konut satışı ve yapımı devam eden inşa sürecinde yaşanan yavaşlamalar sebebiyle sektörü zorlayan bir durgunluk yaşandığı bilinmektedir.  Yaşanan bu durgunluğun son 1 ayda artış göstermesinden kaynaklı olarak beton ve…
Add a comment...

Post has attachment
Lemnos Emlak ‘ tan Yenifoça merkezi konumda sıfır daire, denize, pazar yerine, otobüs garajına, çarşıya çok yakın. Geniş cadde üzerinde önü açık havadar ferah aydınlık cepheli. Yaz kış yaşamak için ideal nezih bir mevkide.

Yeni Foça’nın en merkezi konumunda taş binada 2+1 sıfır daire. Binada iki adet daire bulunmaktadır alt katta sadece dükkân vardır. Arka tarafa bakan bahçe iki daireye aittir. Kalabalık bir apartman ortamında değildir. Malzeme ve işçilik açısından yüksek kaliteli bir yapıdır. Artema bataryalar, çimstone mutfak tezgâhı, cam duşakabin. Deprem dayanıklılığı için ekstra zemin etüdü, betonlama yapılmıştır.

Lemnos Emlak PAYLAŞ
Lemnos Emlak
Lemnos Emlak
lemnosemlak.net
Add a comment...

Post has attachment
4632 sayılı Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu’nun 1 Ocak 2017 tarihinde yürürlüğe giren otomatik katılıma ilişkin hükümleri uyarınca, işverenler çalışanlarını Otomatik Katılım Sistemi’ne (OKS) dahil etmekle yükümlüdür. Bu çerçevede…
Ersoy Toptaş
Ersoy Toptaş
ersoytoptas.com
Add a comment...

Post has attachment
4632 sayılı Bireysel Emeklilik Tasarruf ve Yatırım Sistemi Kanunu’nun 1 Ocak 2017 tarihinde yürürlüğe giren otomatik katılıma ilişkin hükümleri uyarınca, işverenler çalışanlarını Otomatik Katılım Sistemi’ne (OKS) dahil etmekle yükümlüdür.  Bu çerçevede…
Add a comment...

Post has attachment
Güneşli bir hava, hafiften esen bir rüzgar ve arka fonda Ege’nin sesi. Birde Havuzlu site içinde deniz manzaralı harika yazlık‘ ta oturuyorsanız. İnsan daha ne isterki. Yenifoça, yalnızca yaz kalabalığında değil, sonbahar hüznüyle içe döndüğünde ya da kış karanlığına gömüldüğünde de kaçılıp kafa dinlenebilecek ender yerlerden biridir. Sıcak bir dost eli gibi köşesinde sizi beklediğini bilmeniz yeter. Tüm bunları yaşamak ve güzel bir eve sahip olmak istiyorum diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Özelliklerinden bahsedecek olursak; Havuzlu olması ve site yönetiminin ortak kullanım alanlarını belirli kurallar çerçevesinde düzenlemesi , site sakinleri tarafından takdirle karşılanmaktadır. Site büyük olmasına rağmen ev sayısı azdır. Geniş bir alan içinde herkes deniz manzarasına ve bahçeye sahiptir. Her evin artezyen kuyusuna bağlı olması, bahçe bakımı konusunda size büyük avantajı vardır.

Dubleks ev, üç cepheli olup her cephesinde rahatlıkla oturma alanı yaratabilirsiniz. Şu anda arka ve ön cephe sürekli kullanılmaktadır, orta cephe hobi bahçesidir. Dubleks evin hem alt katından hemde üst katından deniz manzarası ve doğa manzarası rahatlıkla görülebilmektedir.

Güvenlik : Yaz – Kış Site Güvenliği ve Bahçe Bakımı

Toplam Alan : 110M2

Evin alt bölümünde ; 1 büyük salon, 1 wc, Açık mutfak ile 2 veranda(ÖN-ARKA) bulunmaktadır. Ayrıca ev içinde çok güzel bir şömine çalışır haldedir.

Evin üst bölümünde ; 3 büyük oda ve 1 wc+1banyo bulunmaktadır. üs tarafta 2 oda büyük tek balkona çıkmakta ve balkonda eşsiz bir deniz manzarası görülmektedir.

Detaylar ;

Her bölümünde kapı ve pencerelerde sineklik bulunmaktadır
Evin kapı ve pencereleri özel olarak Ferforje yapılmıştır.
Evin çevresinin yarıya kadar olan bölgesi Taş Kaplanmıştır.
Dubleks evin merdivenleri oldukça geniş olup, mermerden yapılmıştır.
Oda kapıları ve merdiven korkulukları, pencereler kaliteli ahşap olup bakımlı ve ev tertemizdir.
Salonda bulunan Açık mutfakta, çok temiz kullanılmış ; Buzdolabı- Bulaşık Makinesi – Set Üstü Ocak – Mini Fırın
Yeni Salon takımı ve TV ve TV ünitesi.
Ev Yapım Yılı : 1999
Yapı Kullanım Belgesi ( İskan Belgesi- Oturma Ruhsatı) Var
Üst Kat 1. Oda : Tek Kişilik Yatak Odası Takımı

Üst Kat 2. Oda : Çift Kişilik Yatak Odası Takımı

Üs Kat 3. Oda : Çift kişilik Yatak Odası Takımı

Üst Kat : Banyo : Çamaşır makinesi ve Termosifon – Duşakabin
Lemnos Emlak
Lemnos Emlak
lemnosemlak.net

Post has attachment
Eski Foça yolundan, 8 km Gediz’in bereketli tarlalarının arasından dolana dolana giden yolu takip edin. ılıpınar satılık tarla ; Ilıpınar Köyü’ne geldiğinizde ayağınızı gazdan çekin; Foça / İzmir karayolu üzerinde köy meydanında 11 Dönüm köy yerleşkesi içinde 3 cephesi yol yatırımlık ılıpınar satılık tarla gayrimenkul.

Ilıpınar Mahallesi, 618 nolu parselin kuzey hududunda yol ve güney hududunda foça – izmir kara yolu bulunmaktadır.
Meskun mahalli içerisinde yer almaktadır.
Taşınmazın üzerinde çeşitli yaşlarda 8 adet ağaç ve 2 yapı bulunmaktadır. 2 depo ve 1 adet sundurma vardır.

Ağaçlar

28 – 30 Yaş 2 Adet : Pavlonya Ağacı
20-22 Yaş 1 Adet : Akasya Ağacı
13-15 Yaş 1 Adet : Dut Ağacı
7-8 Yaş 1 Adet Dut Ağacı
7-8 Yaş 1 Adet Nar Ağacı
25-28 Yaş 2 Adet Asma Ağacı
Yapılar

Yığma yapı niteliğinde kiremit çatılı olup kahvehane olarak kullanılmaktadır. 100M2 Alanlıdır.
Yapı kutu profil iskeletli olup tavan trapez kesitli saç levha altında ahşap kaplamadır. Yap cepheler tuğla duvar üzeri cam çerçeveli, cam çerçeve ve tavan arası OSB levha kaplamadır. Zemin seramiktir. Mutfak ve Hizmet alanı olarak kullanılmaktadır.
Sundurma (Bir kapı ya da herhangi bir geçitin girişini küçük bir çatı gibi yağmur, güneş vb. etmenlerden koruyan ve arkası duvara verilen yapı)
Depo olarak kullanılan yapılar.
Foça ilçesi gelişmekte olan bir yer olup, foça – izmir kara yolu üzerinde 3 cephesi (Yol- Cadde) ‘ye bakan bu gayrimenkul emsallerine göre hem uygun fiyatlı hemde yatırım düşünenler için oldukça cazip olan bir yerdir.
Lemnos Emlak
Lemnos Emlak
lemnosemlak.net

Post has attachment
Yenifoçada, yaz – kış yaşamak için ideal eşyalı kiralık daire. Konum itibariyle deniz manzaralı ve şehir merkezinde. Havuzu, oyun parkı, otoparkı, spor yapabileceğiniz özel alan ve dahası. Brüt 100m2, 2 Oda 1 Salon, 1 Wc, Çift Balkon olan daire Eşyalı kiralık olarak verilmektedir.

Mutfak :

Davlumbaz

Setüstü ocak

Bulaşık Makinesi

Çaycı (Çay Makinesi)

Buzdolabı

Mutfak Araç ve Gereçleri

Salon

Yemek Odası Takımı

Koltuk Takımı

TV + TV Konsolu

Klima

Yatak Odası (1)

Çift Kişilik Baza

Gardrop

Elektrik Süpürgesi

Yatak Odası (2)

Çiftt Kişilik Baza

Gardrop

TV

Banyo

Duşakabin

Çamaşır Makinesi

Termosifon
Lemnos Emlak
Lemnos Emlak
lemnosemlak.net

Post has attachment
Fed’in bu hafta faiz artırmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor, piyasa faiz artışından daha çok Aralık ve 2019’a yönelik açıklamalara odaklanacak Fed’in faiz toplantısı bu hafta gerçekleşecek. Son faiz toplantısından bu yana ülkede istihdam ve büyüme…
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded