Profile cover photo
Profile photo
Erkan Oruç
29 followers -
Profesyonel Grafik Tasarımcı
Profesyonel Grafik Tasarımcı

29 followers
About
Erkan's interests
View all
Erkan's posts

Post has attachment
Ninova Neurotechnology / Nöroteknoloji Logo Tasarımı

Post has attachment
Logo Tasarımında Yapılmaması Gereken 15 Hata

Logo tasarım bir firmayı veya hizmeti yansıtan kurumsal kimliğin en büyük temel taşıdır. Yeni veya değişim sürecine girmiş bir firma için İlk izlenim çok önemlidir. Ve bunu başarmak için ilk etken mükemmel bir logo tasarımıdır. Yeni bir işe başlarken başarılı bir logo tasarımı ile insanların dikkatlerini çekebilir ve yeni bir iş fırsatını yakalayabilirsiniz. Ancak yanlış seçilmiş bir logo ile ürünleriniz ve hizmetleriniz ne kadar mükemmel olursa olsun sektörünüz de istediğiniz konuma ulaşmanız güç olacaktır.

Bu yazı ile logo tasarımına yeni başlayan arkadaşlarıma ve logo tasarlatmak isteyen firmalara, logoda ilk izlenim konusunda faydalı olabileceğimi umuyorum. Doğru bir ilk izlenim nasıl oluşturulmalı? Hangi yol izlenmeli? Logo tasarlarken hangi aşamalarda dikkat edilmeli? Ancak bu sorulara cevap vererek ve bu hatalara dikkat ederek doğru sonuca ulaşabilir ve başarılı bir logo oluşturabiliriz. Başarılı bir logo için yazının devamındaki logo tasarım hatalarına dikkat etmek gerekiyor. Bu hatalar nelerdir? Aşağıdaki linke tıklayıp inceleyebilirsiniz.

Link : http://designerkan.com/logo-tasariminda-yapilmamasi-gereken-15-hata/

Post has attachment
Ninova Medikal Logo Tasarımı

Post has attachment
Nous Medikal Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Post has attachment
Logo Tasarım Nedir?

Logo; bir şirketin ya da bireysel bir oluşumun imajını ve özelliklerini görsel olarak yansıtan bir çalışma çeşididir. Logo tasarım, ticaretin ilk dönemlerinden bu yana; markanın, ürünün ve hizmetin gücünü diğer rakiplerinden ayırt etmek için kullanılmıştır.

Devamı için link : http://designerkan.com/2016/05/17/logo-tasarim-nedir/

Post has attachment
Logo Tasarımın Önemi Nedir?
Logo Tasarımın Önemi Nedir? Firmanızın faaliyeti ne olursa olsun, kurumsal kimliğinin oluşabilmesi için bir “logo” şarttır. Özellikle son zamanlarda amblem kavramı ile sıklıkla karıştırılan logo veya logotype aslında, ürünleri, hizmetleri veya firmaları birbirinden ayı...

Post has attachment

Post has attachment
Kartvizit Tasarımının İncelikleri

Post has attachment
Logo ücreti neden önce alınır?

Eğer ne istediğini bilmiyorsan, sana kimse yardımcı olamaz
Wait while more posts are being loaded