Profile cover photo
Profile photo
Ercan ATAY
2,042 followers -
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yöneticisi
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yöneticisi

2,042 followers
About
Posts

Post has attachment
İstanbul Avrupa Yakası
Dijital Pazarlama/Sosyal Medya Uzmanı Arayanlar İçin:

İstanbul Bayrampaşa'da ikamet eden 14 yıllık deneyimi olan, Ankara Ünv. İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezun 31 yaşındaki bayan arkadaşımız aktif olarak İstanbul'da iş aramaktadır. Ayep PHP, Afsad fotoğrafçılık eğitimi, Deulcom International Grafik Tasarım uzmanlığı, Google Adwords, Analytics sertifikaları/eğitimleri vardır. Photoshop, Illustrator, Wordpress CMS bilgileri vardır. Eğitim, sağlık, turizm, eğlence, kongre/fuar, yayınevi gibi sektörlerde çalışmıştır. Kendisini tavsiye ederim.

İletişim cv15@sosyalmedyayoneticisi.com
Photo

Post has attachment
Antalya Muratpaşa'da ikamet eden İngilizce ve Fransızca C2 Fluent seviyede dil bilen 8 yıllık deneyimi olan Kıdemli Dijital Pazarlama Yöneticisi 33 yaşındaki bayan arkadaşımız aktif olarak Antalya ve Muğla'da iş aramaktadır. (Full time veya Part Time Veya Freelance) Kendisini şiddetle tavsiye ederim.

- Analytics, Adwords, Tag Manager Sertifika
- Turizm, sağlık, spor ve rehberlerlik sektör deneyimi
- Wordpress, Photoshop, Lightroom, SEO
- Bilge Adam Dijital Medya Sertifikası
- Çukurova Ünv. Fransızca Öğretmenliği
- Anadolu Ünv. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
- ODTÜ Big Data Sertifika Programı (Devam)

İletişim cv14@sosyalmedyayoneticisi.com
Photo

Post has attachment
Kıdemli Grafik Tasarımcı Arayanlar İçin:

İstanbul Avrupa yakasında (beylikdüzü) ikamet eden 25 yaşındaki bayan arkadaşımız kıdemli grafik tasarımcı pozisyonunda iş aramaktadır. n11, Allday, hepsiburada gibi marka kurumlarda çalışmıştır. Özellikle E-ticaret sektöründe çok başarılı işler çıkarmıştır. b1 native ingilizceye sahiptir. (Portfolio'sunu bizzat inceledim). İletişim için cv12@sosyalmedyayoneticisi.com adresine eposta atmanız yeterlidir. Kendisini tavsiye ederim.
Photo

Post has attachment
Big Data & Analytics Whatsapp Grubu Kuruldu.

Grup içeriği:

- Big Data ile Yapay Zeka (Artificial Intelligence)
- Veri Madenciliği nedir?
- Veri Bilimi Analizi (Data Science)
- Veri Madenciliği (Data Mining)
- Veri Ambarları (Data Warehouse)
- Büyük Veri (Big Data)
- Bulut Bilişim (Cloud Computing)
- Veri Yönetimi (Data Management)
- Veri Denetimi (Data Governance)

http://e.sosyalmedyayoneticisi.com/big-data-grup

Post has attachment
Merhaba arkadaşlar Google+ kapanacağına dair yerel medyada haberler dolaşmakta. Google'ın kendi sayfasında ise bunu da detaylı bir şekilde yazmış.

"Action 1: We are shutting down Google+ for consumers."

https://www.blog.google/technology/safety-security/project-strobe/

İstanbul Güngören de ikamet eden bilgisayar mühendisliği bölümünü yeni bitirmiş, stajını tamamlamış 24 yaşındaki bayan arkadaşımız öncelik olarak Java ile ilgili pozisyonda iş aramaktadır. Stajdan sonra ilk iş deneyimi olacaktır. İkinci ilgilendiği dil PHP dir. İlgilenen işverenler olursa Cv11@sosyalmedyayoneticisi.com eposta adresine cv için mail atabilirler.

Yetiştirilmek üzere bir bayan arkadaşımız beylikdüzü civarında eticaret firması aramaktadır. Entegra detaylı kullanım eğitimi almış olup, daha önceden muhasebe ve idari işlerde görevlerde bulunmuş. Eticaret ile ilgilenmekte ve bu yönde kariyer yapmayı düşünmektedir. İlgilenenler cv için cv10@sosyalmedyayoneticisi.com adresine eposta atabilirler.

Eticaret ve dijital pazarlama yöneticisi arayanlar için :

firması kapanan bir arkadaşımız iş arıyor. Eticaret ve dijital pazarlama yöneticisi olarak 10 yıllık bir deneyime sahip olup Medya- fotoğrafçılık- mutfak-hediyelik esya - tekstil gibi sektörlerde eticaret ve dijital pazarlama yöneticisi olarak çalışmış. HTML5, css, corel, photoshop bilgisi olup fotoğrafçılık deneyimi de mevcut. Php, phyton öğrenimi de devam etmektedir. Çekmeköy de ikamet etmektedir. 35 yaşındaki arkadaşımız ayrıca wordpress, Opencart gibi açık kaynak cms deneyimi vardır. Google tüm ürünlerini kullanabilmektedir. İlgilenenler olursa cv9@sosyalmedyayoneticisi.com eposta atmaları yeterlidir.

Merhaba arkadaşlar, sağlıkla ilgili bir sorum olacak. Doktorlardan oluşan bir dernek var, bir sağlık uygulaması ile ilgili tıbbi bir otorite. Fakat şöyle bir sıkıntıları var. Hekim olmayan Türkiye'deki merkezlerin yasal olmadığını Google'a anlatmak istiyorlar. Google'da reklam yapmalarını engellemek istiyorlar. Türkiye'deki kanunda da bu sağlık uygulamasının sadece hekim olan yetkili kliniklerde yapılır ibaresi var.

Sizce nasıl bir çözüm bulabiliriz, neler yapabiliriz. Yurtdışı örnekler nelerdir. Google o ülkede kanunen hekim haricinde yasak olan bir tıbbi uygulamayı yapan ve bunu Google'da reklam yapılmasını engelleyen örnekleri var mıdır?

Örneğin eczane sertifikasyonu diye bir olay var veya belli başlı marka kelimeleri yasaklatabiliyoruz. Fakat ben sağlık uygulamasının doktor harici reklam yapılmasının engellenmesinden bahsediyorum.

Ne gibi çözümler yapabiliriz?

Post has attachment
Bilmeyenler için: Web sitenizin hızı SEO ve Adwords için önemlidir. Yaptığım optimizasyon öncesi ve sonrası :) Web sitenizin hızını https://gtmetrix.com/ sitesinden ölçebilirsiniz.
Photo
Wait while more posts are being loaded