Profile cover photo
Profile photo
PackShot Studio - Chwytliwa fotografia produktowa
3 followers
3 followers
About
PackShot Studio - Chwytliwa fotografia produktowa's posts

Post has attachment
Wszem i wobec, z przyjemnością ogłaszamy, że wprowadziliśmy ogólny Cennik naszych usług. Ze względu na liczne zapytania, mamy nadzieję, że forma ta będzie ułatwieniem dla naszych przyszłych klientów.

Cennik został podzielony na dwie części. Zdjęcia produktowe packshot w wersji STANDARD oraz w wersji PREMIUM. Dokładne różnice pomiędzy wersjami postaraliśmy się ukazać w formie graficznej.

Zapraszamy na www.epackshot.pl/cennik

Post has attachment
Świetna łódzka firma z doskonałymi produktami dla najmłodszych. Tak w kilku słowach możemy opisać naszego nowego klienta jakim jest firma operująca marką Piccardini. 

Przeprowadziliśmy właśnie swoistą rewolucję na głównej stronie epackshot.pl. Królujący do tej pory minimalizm postanowiliśmy zastąpić większą ilością informacji. Oczywiście nie w naszym stylu byłoby zasypanie Was wszystkim co tylko oferujemy już od pierwszych chwil na stronie, dlatego staraliśmy się połączyć całość tak, aby było maksymalnie czytelnie i przyjemnie dla oka.

Zapraszamy na www.epackshot.pl

PS Kolejna duża zmiana na naszej stronie prawdopodobnie już dziś. Czekajcie na informacje.

Pozdrawiamy

Post has attachment
Bez wątpienia dzisiejszy dzień jest przełomowy dla osób korzystających z serwisu Allegro.pl. Wprowadzone zmiany będą odczuwalne zarówno dla sprzedających jak i kupujących.

Post has attachment
Cóż, znowu się chwalimy i ciężko stwierdzić, że nie mamy powodów! Do grona naszych klientów zawitała bowiem firma Sokołów S.A. Marka, której opisywać chyba nie musimy. Dostępna praktycznie w każdym sklepie i oferujące niesamowicie szeroki asortyment produktów mięsnych.

Post has attachment
Bardzo nam miło przywitać w gronie klientów generalnego dystrybutora markowej odzieży dziecięcej – notowaną na giełdzie NEW/connect firmę Hurtimex.

Post has attachment
Czasami trafiają się tzw. propozycje nie do odrzucenia… Na szczęście nie mamy tu na myśli propozycji w stylu “mafijnym” lecz raczej takie, którym po prostu oprzeć się nie możemy. Tak też było w przypadku Hotelu Tobaco i ich świetnej restauracji.

Zapraszamy na dalszy ciąg relacji na naszego Bloga.

Post has attachment

Post has attachment
Mieliśmy ostatnio przyjemność realizować zdjęcia produktowe niezwykle oryginalnej i oczywiście ręcznie robionej biżuterii. Jest to o tyle ciekawe wyzwanie, ponieważ zarówno po jednej jak i po drugiej stronie mamy bądź co bądź do czynienia z artystami. Wszyscy przy wykorzystaniu swojej wizji twórczej, kreatywności i umiejętności tworzą coś wyjątkowego. „W lewym narożniku artysta rzemiosła biżuteryjnego a w prawym MY – studio fotografii produktowej”. Wydawałoby się, że bój będzie długi i zaciekły. Nic bardziej mylnego. Tak dopasowane gusta i guściki zdarzają się rzadko. Już po pierwszych ujęciach wiedzieliśmy, że to jest właśnie to!

Po więcej naszej pracy zapraszamy pod adres: www.epackshot.pl/blog oraz na www.epackshot.pl/portfolio

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded