Profile cover photo
Profile photo
Entera Studio WWW
7 followers
7 followers
About
Entera Studio WWW's posts

Post has attachment
Jak dowodzą naukowcy, smartfon w łóżku to nie najlepszy pomysł. Wiedzieliście, że kilkunastominutowe wpatrywanie się w ekran smartfona w nocy może odsunąć nadejście snu nawet o godzinę? Wszystko przez niebieskie światło emitowane przez ekrany LCD.


Post has attachment
Mamy dopiero marzec, a prognozowany próg 110 milionów sprzedanych urządzeń typu wearables już został osiągnięty. Największy udział ma na tym rynku Apple Watch.

Post has attachment
Kilka miesięcy temu rozważaliśmy kwestie bezpieczeństwa na rynku mobilnym. Myślicie, że wiele się zmieniło w tej kwestii? Niestety, lista wciąż aktualna.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Jeśli potrzebujecie usługi w Warszawie, być może to Was zainteresuje. Workcare to zaprojektowana przez nas innowacyjna platforma internetowego rynku usług drobnych wykonywanych w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie platformy znacznie rozszerza model wprowadzony przez Uber, łączy go z systemem rezerwacyjnym i adoptuje dla szerokiego rynku usługowego.

Post has attachment
Coś dla użytkowników zegarków z Android Wear. Przytrafiły Wam się tzw. Duchy Ekranu? Jeśli tak, to ta aplikacja może pomóc.

Post has attachment
8 czerwca w Warszawie konferencja BUILD Tour Microsoftu. W programie Universal Windows Platform, One Base Code i Adaptative UX do tworzenia aplikacji na komputery osobiste, urządzenia mobilne, konsole Xbox, HoloLens i łączenie ich z Internetem Rzeczy. My będziemy. Wybieracie się?

Post has attachment

Post has attachment
Znacie grę w kółko i krzyżyk? Znamy! No to zagrajcie jeszcze raz :) Tym razem na własnym nadgarstku, na zegarku z systemem Android Wear. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić grę tylko na telefonie jeśli nie macie zegarka z Android Wear – nie jest on wymagany do uruchomienia aplikacji.
Wait while more posts are being loaded