Profile cover photo
Profile photo
Bursa Dedektör
15 followers -
Bursa Dedektör - Tüm Marka Modellerde Dedektörler - Dedektör Mağazası - www.eniyidedektor.com sitemizden ürünleri inceleyebilirsiniz.
Bursa Dedektör - Tüm Marka Modellerde Dedektörler - Dedektör Mağazası - www.eniyidedektor.com sitemizden ürünleri inceleyebilirsiniz.

15 followers
About
Posts

Post has attachment
#Bursa Dedektör, En İyi Dedektör firması olarak, siz değerli müşterilerimize Bursa’daki mağazamıza bekliyoruz.

Mağazamızda, Altın arama dedektörü, tüm metal dedektörleri, toprak altı görüntüleme dedektörleri, alan tarama tespit, altın arama çubukları, define dedektörleri, güvenlik dedektörleri ve endüstriyel dedektörler mevcuttur.

Mağazamız, Bursa’nın en merkezi konumunda olup, ulaşım açısından kolayca bulabileceğiniz yerdedir. Bursa’nın Çekirge meydanına geldiğinizde, unpa pastanesinin 3. katında bizi bulabileceksiniz.

Ulaşım açısından kolayca rahat ulaşabileceğiniz gibi, iletişim numaralarımızdan bizlerle de, kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim numaralarımız:
Pbx: 0224 233 10 20
Gsm Teknik Destek – Sipariş Numalarımız:
0535 294 58 41
0531 276 18 81
0544 276 18 81
0544 377 18 81

7/24 bu hatlardan ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dedektör Fiyat Listesi için yukarıdaki menüden dedektör fiyatları sayfasından tüm dedektörler, alan taramalar ve Toprak altı görüntüleme cihazlarının güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
#BursaDedektör   #DedektörBursa   #inegöl   #iznik   #orhangazi   #yıldırım   #osmangazi   #harmancık   #yenişehir   #gemlik   #nilüfer   #merkez   #dedektör   #define   #maden   #arkeolog   #arkeoloji   #antika   #defineci   #hazine   #altın   #gümüş   #mezar   #bronz   #boşluk  
Add a comment...

Post has attachment

Türkiye genelinde metal dedektörler hakkında yanlış terimler kullanılmaktadır.
Ekranlı dedektör ve görüntülü dedektör cihazlarının doğru kullanım terimleri, Toprak altı görüntüleme sistemleri ve yer altı görüntüleme cihazlarıdır.
Toprak altı görüntüleme cihazları markalarını ve modellerini aşağıdakilerdir.
Drs Ground Exper
Conrad Pro 800
Conrad Pro 900
Conrad X3 Ultra
CONRAD GEO – X4
OKM Exp 5000
OKM Exp 4000
OKM Roverc II
OKM ROVER UC
OKM FUTURE I-160
OKM Roverc
OKM Evolution
Ks Analysis – Ks 700
EMFAD UG12-PRO
Geo Examiner
PROTON V8
PROTON G.I.P-GST
Görüntülü dedektörler ve ekranlı dedektörler derinlik ölçümleri, aşağıdaki maddenin büyüklüğüne göre değişmektedir.
Madde ne kadar büyük olursa, derinlik artar. Kutu kola, kül tabağı ebatındaki maddeleri 1 metre gibi bir derinlikten, rahatlıkla görüntüsünü ekrana yansıtır.
Daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.
İletişim/Ulaşım
En İyi Dedektör – Reporter
İletişim Telefonlarımız
0224 225 25 42 – 0544 276 1881
Adres
Dikkaldırım mh. Acemler Cd. 1.İnce Sk. No:5
Osmangazi/Bursa
Add a comment...

Post has attachment
#SPARTAN #Deluxe#Alan #Tarama

24 #volt tepeden tepeye #zemin sinyali ile birlikte güçlü SPARTAN, rakibi olan tüm diger uzun mesafeli konumlayicilarin üzerinde #performans sergiler.
Altın, gümüş, bakır, alüminyum, demir, elmas, su, bosluk ya da diger elementleri aramak için uygun bir RAYFINDER modu seçin.
Her bir mod, hedef bir alasim bulmak için özellestirilebilir.
Bir hedef numunesi kullanarak SPARTANIN’in ögrenmesini saglayabilirsiniz.

Büyük mesafeler için yeterli güç:
24 volt tepeden tepeye verici, 300 metreden 2100+ metreye kadar tespit araliginin seçilmesine izin verir.
Hassasiyet:
Mümkün olan en istikrarli frekans sinyali. Altin ve diger degerli metalleri, 0,1Hz hassasiyete kadar arayin.
Hazineyi bulun, çöpleri dikkate almayin.
Zemin Filtreleri:
Zemindeki minerallerin yanlis gösterimlere neden oldugu günler geride kaldi. SPARTAN zemin tipini anlar ve bir kimlik numarasi sunar. Konumlayicilar, çok zeki degillerdir bu nedenle kötü zeminlerde derinligi kaybedebilir ya da yanlis sinyal verebilirler. SPARTAN, her türlü zeminde derinlik ve metal ayrimi için en uygun dalga seklini otomatik olarak yaratir.
Fabrika ve kullanici programlari:
Altin, gümüs, bakir, fosfor, bronz, demir, kursun, elmas, su, bosluk ve diger elementler için modlar mevcuttur. Bunu ötesinde, kullanici zemine numune bir hedef yerlestirip uygun frekansta tarama yaparak SPARTANA’a hedefi bulmasini ögretebilir.
Bu kullanici ayarlari, cihaz bir daha açildigindan kullanilmak üzere saklanir.


#metaldedektör #detector #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #antikpara #coins #iznik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #sikke #para #eskipara
  #metaldedektör #detector  #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #inegöl #harmancık #orhaneli #orhangazi #iznik #gemlik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #spartandetector #spartandedektör
#spartandeluxe
Add a comment...

Post has attachment
#DRS #GROUND #EXPER Yer #Altı görüntüleme
YILIN EN #İYİ METAL DEDEKTÖRÜ
Defineciler, maceracılar, avcılar ve araştırmacılar için üstün alman teknolojisi ile özel olarak hazırlandı. DRS GRAUND EXPER ile define aramanın standartları değişecek. Mükemmel #derinlik, mükemmel metal ayrımı, benzersiz grafik özellikleri, Windows 7 işletim sistemi, multy touch 1.6Ghz tablet PC, 20 saat kesintisiz çalışan batarya sistemi, arazi için özel tasarlanan solar batarya sistemi, PI sistem üç ayrı arama başlığı ve benzersiz aksesuarları ile Avrupa da ve dünyada yılın en iyi metal dedektörü.

HAZİNE AVCILIĞI

Define avcılarının bu güne kadar ki en büyük sorunu arazideki değersiz metallerdir. Kola kutuları, konserve kutuları, paslanmış çiviler, gazoz kapakları, at nalı, paslanmış büyük metal parçaları arazide define avcılarının kâbusudur. Bu metallerin tamamını değersiz metal olarak tanımlayabilen tek metal dedektör sistemi DRS GRAUND EXPER’dir. Sizin dedektörünüzde bu metallere değerli ve altın diyor ise, hemen şimdi hiç vakit kaybetmeden shoowroomlarımızdan birine gelin.

GRAFİK İŞLEME

Hiç bir dedektörde olmayan grafik işleme sistemi. Hedeflerin yeraltındaki görüntüleri.gözlerinize inanamıyacaksınız. Kazı yapmadan önce ne için kazdığınız bileceksiniz.

AVANTAJLARI : Zemin ayarına ihtiyaç duymaz. Toprak ve minaral yapılardan etkilenmez. Yeni başlayanlar için ideal. Dedektörünüzü açın ve kullanın. Zemin ayarı yok.


#drsgroundexper
#metaldedektör #detector #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #antikpara #coins #iznik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #sikke #para #eskipara
 #metaldedektör #detector  #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #inegöl #harmancık #orhaneli #orhangazi #iznik #gemlik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #drsdetector #drsdedektör
Add a comment...

Post has attachment
#CSCOPE #CS6MX #Metal #Dedektör

Dünyaca #ünlü C.Scope CS6MXİ 17kHz #frekans ile çalışmaktadır. C.Scope Dedektörler Avrupa ülkelerinde ve İngilterede yaygın olarak kullanılmaktadır.
3 Farklı ayrım özelliği, Metal hedefleri sesli ayrım, metallere göre #farklı ton verebilme özelliği ile #yüksek kaliteli micro işlemcilidir.
Geliştirilmiş sinyal işleme özelliği ve filtreleme özelliği ile CS4MX Çok hızlı sinyal gönderme alma özelliği vardır.
Otomatik ve maunel toprak yapısı ile istenmeyen mineralleri iptal edebilme imkanı sağlamaktadır.
CS6MXİ Demir sesi kesme imkanı demir ret ile değersiz metalleri göremeden kullanım imkanı sağlamaktadır.
Toprakta bulunan mineralleri minime ederek daha stabil bir çalışma sağlamaktadır. Ayrıca değersiz metal iptali ile çöplü arazilerde üstün performans sağlamaktadır.
CS6MXi ile standart olarak 8 x 11” elips Bobin ( Başlık) İle verilmektedir.
İngiltere tasarlanmış ve üretilmiş olan C.SCOPE CS4MX Kalite, Sağlamlık ve Ergonomik yapısı ile saatlerce kullanım imkanı sağlamaktadır.
• Küçük altın ve gümüş hedeflere karşı mükemmel derinlik ve hassasiyet • Zemin balans ayarı • Derinlik Ayarı • Hassasiyet Ayarı • Hedef Noktalama İmkanı • Tüm Metal & Ses Ayrım Modu & Metaller farklı ton verebilme özelliği • Sürekli zemin durumu bildirimi • Su geçirmez 8 x 11” elips arama bobini • Evrensel İşlevsellik • Kalıntılar, Takı, Madeni para ve Altın arama


#metaldedektör #detector #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #antikpara #coins #iznik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #sikke #para #eskipara  #metaldedektör #detector  #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #inegöl #harmancık #orhaneli #orhangazi #iznik #gemlik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #cscopedetector #cscopededektör
#cscopeCS6MX 
Add a comment...

Post has attachment
#CSCOPE #CS4MX #Metal #Dedektör

Dünyaca #ünlü C.Scope CS4MX 17kHz #frekans ile çalışmaktadır. C.Scope Dedektörler Avrupa ülkelerinde ve İngilterede yaygın olarak kullanılmaktadır.
Geliştirilmiş #sinyal işleme özelliği ve filtreleme özelliği ile CS4MX Çok #hızlı sinyal gönderme alma özelliği vardır.
CS4MX 2 Farklı ayrım özelliğine sahiptir. Otomatik ve Maunel toprak yapısı ile tüm toprak minerallerini iptal edebilme özelliği vardır.
Toprakta bulunan mineralleri minime ederek daha stabil bir çalışma sağlamaktadır. Ayrıca değersiz metal iptali ile çöplü arazilerde üstün performans sağlamaktadır.
CS4MX ile standart olarak 8 x 11” elips Bobin ( Başlık) İle verilmektedir.
İngiltere tasarlanmış ve üretilmiş olan C.SCOPE CS4MX Kalite, Sağlamlık ve Ergonomik yapısı ile saatlerce kullanım imkanı sağlamaktadır.
• Küçük altın ve gümüş hedeflere karşı mükemmel derinlik ve hassasiyet • Zemin balans ayarı • Derinlik Ayarı • Hassasiyet Ayarı • Hedef Noktalama İmkanı • Tüm Metal & Ses Ayrım Modu • Sürekli zemin durumu bildirimi • Su geçirmez 8 x 11” elips arama bobini • Evrensel İşlevsellik • Kalıntılar, Takı, Madeni para ve Altın arama

http://www.eniyidedektor.com/c-scope-cs4mx-metal-dedektoru.htm

#metaldedektör #detector #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #antikpara #coins #iznik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #sikke #para #eskipara  #metaldedektör #detector  #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #inegöl #harmancık #orhaneli #orhangazi #iznik #gemlik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #cscopedetector #cscopededektör
#cscopeCS4MX
Add a comment...

Post has attachment
#CSCOPE #CS3MXi #Metal #Dedektör

Dünyaca #ünlü C.Scope CS3MXİ 17kHz #frekans ile çalışmaktadır. C.Scope Dedektörler Avrupa ülkelerinde ve İngilterede yaygın olarak kullanılmaktadır.
Geliştirilmiş #sinyal işleme özelliği ve filtreleme özelliği ile CS4MX Çok #hızlı sinyal gönderme alma özelliği vardır.
CS3MXİ 2 Farklı ayrım özelliğine sahiptir. Otomatik ve Maunel toprak yapısı ile tüm toprak minerallerini iptal edebilme özelliği vardır.
Toprakta bulunan mineralleri minime ederek daha stabil bir çalışma sağlamaktadır. Ayrıca değersiz metal iptali ile çöplü arazilerde üstün performans sağlamaktadır.
CS3MXİ ile standart olarak 8 x 11” elips Bobin ( Başlık) İle verilmektedir.
İngiltere tasarlanmış ve üretilmiş olan C.SCOPE CS3MXİ Kalite, Sağlamlık ve Ergonomik yapısı ile saatlerce kullanım imkanı sağlamaktadır.
• Küçük altın ve gümüş hedeflere karşı mükemmel derinlik ve hassasiyet • Zemin balans ayarı • Derinlik Ayarı • Hassasiyet Ayarı • Hedef Noktalama İmkanı • Tüm Metal & Ses Ayrım Modu • Sürekli zemin durumu bildirimi • Su geçirmez 8 x 11” elips arama bobini • Evrensel İşlevsellik • Kalıntılar, Takı, Madeni para ve Altın arama

http://www.eniyidedektor.com/c-scope-cs3mxi-metal-dedektor.htm

#metaldedektör #detector #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #antikpara #coins #iznik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #sikke #para #eskipara  #metaldedektör #detector  #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #inegöl #harmancık #orhaneli #orhangazi #iznik #gemlik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #cscopedetector #cscopededektör
#cscopeCS3MXi 
Add a comment...

Post has attachment
#AKA #SiGNUM #MFT #7272M #Metal #Dedektör
Metal Dedektör Özellikleri

Yüksek kalite ile nesneleri tanımlamak için izin veren özel patentli teknoloji “uzay- harmonik filtreleme (SFT)” 1 ila 30 kHz arasındaki frekanslarda çalışır. Küçük hedefler için yüksek hassasiyet metal dedektörü.  S – algoritma Manuel ayrıştırma özelliği (Alman üretimi ithal modern LCD ekran). Kullanıcının değiştirebileceği 4 ayrı arama programı. İnce ayarlı zemin balansı (otomatik ve manuel). Genel aramalarda mevsimsel adaptasyon sistemi (4 mevsim).
Arama modları :
Dinamik – statik
Sıcak taşları reddetme modu (Arg)
Aramalarda çoklu frekanslı başlık değiştirme imkanı.

 #metaldedektör #detector  #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #inegöl #harmancık #orhaneli #orhangazi #iznik #gemlik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #akadetector #akadedektör
#akasignum
Add a comment...

Post has attachment
#Aka #Molotok #Metal #Dedektör

Teknik Özellikler

• Dahili 2 Frekans : 14 ve 22 kHz

• 1 – 30kHz arası ilave bobin seçimi

• Arkadan aydınlatmalı büyük ekran

• Ayarlanabilir iyileşme hızı, ses tepkisi, demir düzeyi, eşik, ayrımcılık, zayıf sinyal hacmi …

• Genişletilmiş Demir ayrım aralığı

• Pinpoint

• 12.5 “x9.5″ su geçirmez DD bobin

• Kolay Zemin dengesi

• EMI filtresi

• 3 önceden ayarlanabilir program / algoritmaları

• Genişletilmiş Demir ayırım aralığı

• Teleskopik şaft

• 4 adet AA pil ile  30 saatlik güç

• 2 yıl garanti

 

Hızlıca Açıp Katlanabilir…
 #metaldedektör #detector  #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #inegöl #harmancık #orhaneli #orhangazi #iznik #gemlik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #akadetector #akadedektör
#akamolotok
Add a comment...

Post has attachment
#DRS #FX 3000 #Metal #Dedektör
Defineciler, maceracılar, avcılar ve araştırmacılar için üstün alman teknolojisi ile özel olarak hazırlandı. FX 3000 Tek para avcısı ile 1 euro için 45-50 cm derinlik. Bu muhteşem sistem ile pratik ve hızlı aramalar yapabileceksiniz. Toprak altında hiçbir detayı kaçırmayacaksınız. Tamamen küçük objeler, altın-gram nugget’lar için tasarlanmıştır. En zorlu arazilerde, en mineralli topraklarda bile mükemmel bir hassasiyetle kesin tespitler yapar. Profesyöneller kadar yeni başlayanlar içinde ideal bir dedektördür.Derin ve mükemmel metal ayrımına sahiptir. Sınıfında en iyi metal ayrımına sahip en derin algılama yapan tek para avcıları için özel tasarlanmış dedektördür.

TEK PARA AVCILARI

Bu güne kadar derin ve mükemmel bir metal ayrımına sahip tek para avcısı bir dedektör istediniz. FX 3000 sizin için özel olarak tasarlandı. Küçük objeler için özel olarak dizayn edildi. En zorlu arazi koşullarında çalışması için hazırlandı. Otomatik toprak ayarına sahip. Uzun süreli aramalara uygun hafif ve ergonomik. Dünyanın en etkili tek para avcısı dedektörü.
FAYDALARI

Kolay kullanım. Açın ve gidin. Otomatik ve manüel toprak ayarı yapmanıza olanak verir. Minaral yapılardan etkilenmez. Profesyoneller kadar Yeni başlayanlar için de ideal. Dedektörünüzü açın ve kullanın. Zemin ayarı yok.

MÜKKEMMEL METAL AYIRMA

Mükemmel metal ayırıma özelliği sayesinde zaman para ve emek harcamaya son verin. Değersiz objelere, değersiz metal çöplere kazma devri bitti. Değerli objeleri kaçırmayacaksınız.
Ayarlanabilir Parazit ve Mineral eleme

Tek tuş ile çevresel elektromanyetik kirlilik ve gürültülerden kurtulun. Mineralli zeminlerde diğer dedektörlerin kaçırdığı her hedefi rahatlıkla tespit edin.

 

GELİŞMİK DERİNLİK

Daha derinleri araştırın. Çok daha derinlerden para mücevher ve hazineleri bulun

ERGONMİK ŞAFT. Hafif, pratik, etkili.

SES İŞLEME:  Ayırt edici sesler ile ayrım. Değerli,  Değersiz.

İKİ FARKLI ARAMA BAŞLIĞI

Küçük ve orta arama başlıkları ile derinliklere hükmedin. Her şey siz nasıl isterseniz.

SU GEÇİRMEZ BOBİN

Su geçirmez arama başlıkları ile macera yeni başlıyor.  #metaldedektör #detector  #dedektor #hazine #altın #alantarama #harita #define #tarih #antika #işaret #bursa #inegöl #harmancık #orhaneli #orhangazi #iznik #gemlik #bursadedektör #elmas #gümüş #bronze #drsdetector #drsdedektör
#drsfx3000
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded