Profile

Cover photo
64 followers|35,375 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Engin Tasarım

Shared publicly  - 
 
WordPress temalarının birçok avantajından bahsedebiliriz. Bir web sitesinin WordPress tabanlı bir içerik yönetim yazılımına sahip olmasına ilave olarak hangi özelliklere sahip olması gerektiği konusunda fikirlerimi paylaşmaya çalışacağım. Başarı kriterlerini her ne kadar birkaç maddeyle sınırlamak mümkün olmasa da önemli olan birkaç önceliğe değinmenin faydalı olacağına inanıyorum. Önceki yazımda değindiğim önemli bir tespiti hatırlayalım: "…mesa...
1

Engin Tasarım

Shared publicly  - 
1
Story
Tagline
web sitesi tasarım, e-ticaret, yazılım, arama motoru optimizasyonu
Introduction

Web tasarımı konusunda 1998 yılından bugüne çalışmalarımını profesyonel olarak sürdüren bir 'Web Teknolojileri' firmasıdır.

Ana faaliyet konusu web sitesi hizmetleri olup, müşterilerinin talepleri doğrultusunda tanıtım ve reklam konusunda özel çözümler üretmektedir.

Faaliyet alanlarımız arasında; web tasarımı ve yazılımları, içerik yönetim sistemleri ve hizmetleri, e-ticaret uygulamaları, arama motoru optimizasyonu, içerik güncelleme, yazılım geliştirme, takip, analiz ve raporlama, pazar araştırması, web stratejileri oluşturma, e-katalog, banner tasarımları, fotoğraf çekimi, google adwords gibi hizmetler yer almaktadır.

Contact Information
Contact info
Phone
02124829757