Profile cover photo
Profile photo
ENEXT Ukraine
76 followers -
Реализация комплексных решений в энергетике, удовлетворение потребительского спроса в качественной и доступной электротехнической продукции, лидерские позиции на рынке Украины
Реализация комплексных решений в энергетике, удовлетворение потребительского спроса в качественной и доступной электротехнической продукции, лидерские позиции на рынке Украины

76 followers
About
Posts

Post has attachment
Майстрами не народжуються — ними стають


Поглиблюючи співпрацю з Партнерами, представники Компанії E.NEXT-Україна в межах навчального семінару провели практичний майстер-клас з використанням навчально-демонстраційних стендів Компанії для працівників компанії ЕСАТ, м. Харків. Під час майстер-класу були використані навчальні стенди «Автоматичні вимикачі та додаткове обладнання до них», «Диференційний захист», «Реле контролю» та «Автоматичне введення резерву». Слухачі активно брали участь, задавали нашим фахівцям практичні запитання, висловлювали цікаві пропозиції.

E.NEXT-Україна незмінно приділяє велику увагу профільній освіті. Використання майстер-класів у професійній підготовці Партнерів Компанії дозволяє постійно підвищувати їх зацікавленість в освітньому розвитку, вдосконалювати знання технічних властивостей обладнання E.NEXT.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Поповнення асортименту світлодіодних міні-панелей

Шановні Партнери!

Асортимент світлодіодних міні-панелей серії e.LED.MP розширився!

Відтепер для замовлення доступні вироби потужністю 24 Вт, головне призначення яких, як і інших продуктів лінійки міні-панелей — загальне і місцеве освітлення офісів, житлових приміщень, шкіл, лікарень та інших об'єктів.
Add a comment...

Post has attachment
Черговий семінар від E.NEXT-Україна

8 грудня Одесі, в офісі нашого дилера «Інтерелектро» відбувся навчальний семінар на тему «Вивчення асортименту, аналіз особливостей і переваг електротехнічної продукції E.NEXT». Семінар провели фахівці Компанії E.NEXT-Україна.

Учасники семінару ознайомилися з базовим асортиментом і новинками продукції E.NEXT, її технічними характеристиками та особливостями застосування; дізналися про сучасні техніки продажів і закріпили отримані знання на практичних прикладах.

E.NEXT-Україна висловлює подяку колективу Партнера за активність у навчанні. Впевнені, що отримані знання допоможуть колегам успішніше просувати продукцію Компанії на ринку України.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
США: прогноз — стрімке зростання ринку систем зберігання електроенергії

Літій-іонні системи зберігання електроенергії у США захоплюють ринок, показуючи масштабне та динамічне зростання протягом усього року. Лідером тут виступає Каліфорнія, хоча і Гаваї, і Нью-Йорк також демонструють хороші результати. Невеликі акумуляторні системи склали приблизно 57-60% від усіх нових встановлених потужностей. Закономірно тому, що у перспективі до 2023 року експерти прогнозують бурхливе зростання будівництва великомасштабних систем зберігання енергії.

Зокрема, енергокомпанія PG & E недавно отримала дозвіл влади на чотири проекти загальною потужністю і продуктивністю в 567 МВт / 2,64 ГВт * год. У тому числі — на системи на 300 МВт / 1200 МВт * год від Vistra Energy і 182,5 МВт / 1095 МВт * год від Tesla. Після установки вони стануть найбільшими літій-іонними сховищами енергії у світі, перевершивши «Велику батарею» в Австралії. Загальна вартість проектів, реалізованих у 2018 році, сягне $ 474 млн. А до 2023 року ринок зросте у 10 разів, перевищивши позначку в $4500 млн.

Що ж стосується світового ринку, то в найближчі 22 роки, згідно з прогнозами, акумуляторні системи зберігання енергії залучать не менше $ 1200000000000 інвестицій.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
E.NEXT підтримує професійну підготовку в Україні

6 грудня, в День збройних сил України, Інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки Електротехнічної Компанії E.NEXT-Україна провів профорієнтаційну зустріч з учнями Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. У зустрічі, спрямованій на розвиток наукової діяльності молоді з залученням сучасних технологій, взяли участь 100 учнів коледжу. Відбувся майстер-клас з використанням створеного Компанією навчального обладнання; доповідачі професійно відповіли на запитання учасників.

З метою підвищення ефективності допрофесійної та загальноосвітньої підготовки, а також задля розвитку професійно-технічного навчання електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна надає постійну підтримку професійним навчальним закладам України.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Система зберігання електроенергії на основі кремнію цілодобово забезпечить енергією 100 тисяч будинків

Автори цієї системи — дослідники з Массачусетського технологічного інституту. Ідея її зросла з проекту підвищення ефективності станцій концентрованої сонячної енергії, що використовують величезні дзеркала або лінзи для зосередження сонячних променів на центральній вежі, де світло перетворюється на тепло, а потім на електрику. Ці станції зберігають тепло у величезних баках з розплавленою сіллю. За необхідності отримати електрику сіль пропускають через теплообмінник, тепло перетворюється на пар, а він обертає турбіну. Команда професора Асегана Генрі знайшла більш енергоємну заміну солі — це кремній, здатний витримати температуру до 2200 градусів Цельсія.

Вчені також розробили насос з рекордною жаростійкістю, відповідний для такої температури, і змогли з його допомогою закачати рідкий кремній в баки. Нове сховище енергії назвали TEGS-MPV (Thermal Energy Grid Storage-Multi-Junction Photovoltaics). Воно перетворює на тепло енергію з будь-якого поновлюваного джерела через процес джоулевого нагріву, при якому електричний струм проходить через нагрівальний елемент.

Система складається з графітової цистерни діаметром 10 м, заповненої рідким кремнієм, розігрітим до 1900 градусів. Трубопровід з'єднує її з другої цистерною, температура кремнію в якій ще вище. При надходженні електрики від сонячних панелей або вітрової турбіни вона перетворюється на тепло. Рідкий кремній викачується з «холодного» бака, рухається по трубах, розігріваючись і потрапляючи в гарячий, де його температура сягає вже 2200 градусів. Коли електрика знову потрібна — скажімо, після заходу сонця — спеціальні фотоелементи вловлюють яскраве світло, яке випромінюється розпеченим кремнієм. Поступово він охолоджується, пара обертає турбіни, виробляючи електрику.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
У Гарварді створено «соняшникове» полімерне покриття для сонячних батарей

Особливість відкриття — у можливості управляти молекулярною структурою «розумного» матеріалу, вибудовуючи рідкі кристали в заданому напрямку. Створені в ньому мікроструктури деформуються у відповідь на тепло, світло та вологість; шикуючись уздовж магнітного поля, вони зберігають молекулярний порядок і після затвердіння полімеру.

Вченим вдалося запрограмувати рідкокристалічні еластомери реагувати на світло, додавши світлочутливі молекули під час полімеризації. Коли на такий матеріал падає в певному напрямку світло, освітлена сторона скорочується, примушуючи об'єкт, подібно до соняшника, повертатися до джерела освітлення.

Винахід може знайти застосування у виробництві сонячних панелей, забезпечуючи їх обертання слідом за сонцем і дозволяючи таким чином фотоелементів ефективніше виробляти електрику.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Майстер-клас для ТОВ «ІТЦ «ЕНЕРГООБЛІК»

30 листопада Компанія E.NEXT-Україна провела навчальний майстер-клас для співробітників компанії-Партнера — ТОВ «ІТЦ «ЕНЕРГООБЛІК».

Застосовуючи навчальні стенди власного виробництва, наші фахівці продемонстрували колегам дію та технічні параметри комутаційного обладнання E.NEXT, принципи роботи з пристроями захисного відключення (ПЗВ), ПЗВ із захистом від надструмів, автоматичними вимикачами, додатковим обладнанням до автоматичних вимикачів та ін.

Для обговорення колегам були запропоновані запитання за темою розробок Компанії. На всі запитання, що виникли під час навчання, працівники ТОВ «ІТЦ «ЕНЕРГООБЛІК» отримали змістовні консультативні відповіді.

Користуючись сучасними методами навчання, Компанія E.NEXT-Україна завжди підтримує своїх Партнерів. Її майстер-класи є ефективним засобом демонстрації новітніх електротехнічних технологій для розвитку навичок їх просування на ринку.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Фонд енергоефективності отримає від уряду Німеччини додаткові 10 млн євро

Уряд Німеччини має намір додатково надати Україні 10 млн євро в рамках співпраці з Фондом енергоефективності. Про це за підсумками зустрічі з міністром навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки Німеччини Свеньєю Шульце повідомив на своїй сторінці у Facebook віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.

За словами Зубко, ці кошти підуть на проекти, що підвищують енергоефективність України.

Г. Зубко додав, що у подальшому Україна продовжить тісну співпрацю у питаннях термореновації житлового сектора в рамках Фонду енергоефективності, а також розвиватиме співпрацю в рамках Паризької кліматичної угоди та у сфері відновлюваної енергетики. Досвід Німеччини, сказав чиновник, дуже корисний для України в аспекті технічних рішень та проектного менеджменту, адже її завдання — збільшення частки відновлюваної енергетики до 11% до 2020 року і до 25% до 2035 року.

Г. Зубко також зазначив, що сьогодні триває активна співпраця України та Німеччини в рамках Паризької кліматичної угоди та у сфері відновлюваної енергетики.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Саміт лідерів електротехнічної галузі 2018

23 листопадаE.NEXT International Electrotechnical Group уже вдруге провела «Саміт лідерів електротехнічної галузі», який зібрав компанії з усіх регіонів країни. Саміт відбувся у заміському готелі Onovo Dendra Hotel.

Головною темою саміту стала актуальна тематика сьогодення — енергоефективність.

В рамках форуму доповідачі розповіли про стратегію модернізації енергосистеми шляхом впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій, навели кращі практики вирішення проблем енергоефективності, презентували нові програми впровадження енергоефективних рішень.

В ході cаміту топ-менеджери E.NEXT-Group ознайомили присутніх з програмою розвитку Компанії на майбутній рік, зокрема у розширенні асортименту.

Захід завершився нагородженням компаній, які досягли особливих успіхів у 2018 році, та святковим банкетом у невимушеній атмосфері сучасної музики.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded