Profile cover photo
Profile photo
ENEXT Ukraine
72 followers -
Реализация комплексных решений в энергетике, удовлетворение потребительского спроса в качественной и доступной электротехнической продукции, лидерские позиции на рынке Украины
Реализация комплексных решений в энергетике, удовлетворение потребительского спроса в качественной и доступной электротехнической продукции, лидерские позиции на рынке Украины

72 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Органайзери та ящики для інструменту e.toolbox

Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна розширює лінійку ящиків для інструментів та органайзерів.

Переваги:

— висока стійкість до механічних впливів дозволяє зберігати різноманітні інструменти;
— наявність всередині корпусу вертикальних зонуючих стінок дозволяє модифікувати конструкцію відсіків під різні потреби;
— наявність у кришці або бічних стінках контейнерів відділень для зберігання дрібних деталей — гайок, шурупів та ін.

Сфери застосування:

— будівельні роботи (оснащення робочих бригад індивідуальними наборами інструментів);
— сервісне електромонтажне та сантехнічне обслуговування (забезпечення працівників сервісних служб переносним комплектом інструментів);
— побутові потреби (перенесення і транспортування інструментів, зберігання дрібних деталей та устаткування, комплектаційні роботи).
Photo

Post has attachment
Перспективи розвитку "блакитної" енергетики

Post has attachment
Візит GACIA

Сьогодні, 05 вересня, офіс Електротехнічної Компанії E.NEXT-Україна відвідала з робочим візитом делегація стратегічного партнера, компанії GACIA GROUP CO., LТD — відомого розробника, виробника і постачальника автоматичних вимикачів.

В ході зустрічі учасники обмінялися досвідом та технологіями, обговорили розвиток нових напрямків співробітництва. Візит сприятиме укріпленню партнерських відносин між Компаніями.
Photo

Post has attachment
Рідкі сонячні батареї — розробка американського стартапа

Розробники американського стартапу SolarWindow Technologies представили рідке покриття для вікон, за допомогою якого можна збирати енергію від сонячних променів.

Винахід дозволяє перетворити вікна в прозорі сонячні панелі, які будуть накопичувати енергію сонця.

Технологія базується на тому, що на склопакети наносять спеціальне рідке покриття. До його складу входять вуглецевий матеріал, водень, кисень і азот. Для засихання покриття використовують низькі температури. В результаті вдається сформувати тонку прозору плівку, яка здатна виробляти електрику прямо на склі.Далі по дротах, товщина кожного з яких менше людської волосини, енергія переміщується до країв віконної рами. Потім по звичайним проводам вона подається в електричну мережу будинку.

Інноваційний спосіб видобутку електроенергії планують використовувати у висотних будівлях великих міст.
Photo

Post has attachment
Зелена енергетика України: за 2,5 роки — зростання на 278 МВт

За останні 2,5 роки виробництво електроенергії в Україні зросло на 278 МВт, завдяки чому залучено біля 9 млрд грн інвестицій. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук.

«Якщо говорити про виробництво електричної енергії, не тільки тепла, а електроенергії з поновлюваних джерел енергії, то ми також з 2014 року, а особливо в 2015 році, коли ми прийняли відповідне законодавство і прив'язали зелений тариф до євро, ми маємо істотне зростання — плюс 30 МВт встановленої потужності у 2015 році, плюс 121 МВт після прийняття закону, більш ніж у 4 рази. І за півроку цього року ми ввели 127 МВт потужності на поновлюваних джерелах енергії, більше ніж за весь минулий рік. Загалом за 2,5 роки введено 278 МВт і на це залучено інвестицій близько 9 млрд грн», — сказав С. Савчук.
Photo

Post has attachment
Експорт української електроенергії зріс на 43%

За січень-липень 2017 року Україна збільшила експорт електроенергії на 43% у порівнянні з тим же періодом минулого року. Зокрема, протягом півроку за кордон було продано 3 млрд. 518 млн. кВт-год електроенергії, повідомляє Міненерговугілля.

Поставки електроенергії до Угорщини, Словаччини і Румунії зросли на 12,9% — до 2,10 млрд. кВт-год; у Польщу — на 6,6%, до 719 708 млн. кВт-год. Поставки енергії у Молдову склали 784,156 млн. кВт-год порівняно з 3,702 млн. кВт-год на початок року.

Експорт електроенергії в Білорусію та Росію цього року був відсутній.

Загальний експорт української електроенергії склав на липень ц.р. 355 074 млн. кВт-год, що на 30,9% більше, ніж у липні минулого року.
Photo

Post has attachment
Три об'єкти демонстраційної зони проектів ВДЕ, яка будується нині, вже готові під Харковом

На території Роганської об'єднаної територіальної громади в Харківському районі триває створення двох біогазових комплексів та переобладнання газової котельні місцевої тютюнової фабрики на котли, що працюють на біомасі.

За задумом розробників, введені в лад біогазові комплекси стануть пілотними проектами з переробки відходів, їх утилізації та вироблення зеленої енергії у вигляді електрики і тепла для потреб регіону. На основі реалізації цих проектів в Харкові буде створено полігон з демонстрації перспективних ВДЕ. Ініціатором робіт виступив Харківський енергетичний кластер з метою популяризації ВДЕ в середовищі бізнесу та місцевих громад.

Перший проект — це будівництво біогазового комплексу на території полігону утилізації твердих побутових відходів у балці Писаренків яр (Роганський полігон ТПВ).

Робота комплексу здійснюватиметься за такою схемою. Газова суміш, що містить метан, збирається з 52 свердловин, пробурених на 1-й черзі звалища ТПВ, яка закрита нині для захоронення відходів і проходить рекультивацію. Система свердловин з'єднується за допомогою 8,2-кілометрового гнучкого трубопроводу, стійкого до ерозії фільтратом полігону ТПВ та можливих зсувів, а також інших деформуючих процесів, можливих в товщі звалища. Електроенергію вироблятиме когенераційна установка контейнерного типу «Vinci Environmental» виробництва Франції, яка обладнана рекуператором теплової енергії.

Установка когенерації розрахована на виробництво 2 МВт електроенергії, але крейсерський хід агрегатів складе трохи менше — 1,8 МВт. Подача електроенергії вестиметься через власну трансформаторну станцію в мережу Харківобленерго до лінії Безлюдівка — селище Східне. Установка вже підключена до електромережі, і в наявності є вся документація для виробництва енергії та її продажу за зеленим тарифом.

Проект №2 — будівництво біогазової установки нового покоління «Рогань біогаз» для утилізації біологічних відходів птахівництва, рослинництва та харчової промисловості виробничої зони «Рогань», що належить до Харкова і Харківського району.

Технологія біогазової установки — це ноу-хау Люблінського католицького університету (Польща), захищене дванадцятьма міжнародними патентами. Анаеробне зброджування в ній виконують ферментні бактерії четвертого покоління, здатні виробляти з відходів птахівництва газову суміш, яка містить метан, що раніше було неможливо.

Реалізація проекту дозволить утилізувати біомасу за допомогою біологічно активних речовин, продуктами чого стануть не лише електрична та теплова енергія, а й екологічно чисті біологічні добрива. У літню пору вироблена теплова енергія когенераційної установки (потужність 2,8 МВт) буде використуватись в роботі зерносушарки, яка будується поруч, а взимку — для опалення тепличного господарства, яке створюється по сусідству.

Когенераційна установка вироблятиме 2,5 МВт електроенергії при крейсерському ході агрегатів у 2,3 МВт. Весь енергопотік через власну трансформаторну станцію буде спрямовуватися в мережу Харківобленерго до лінії Безлюдівка — селище Східне.

На майданчику генерації зеленої енергії в Роганській об'єднаній територіальній громаді розташована тютюнова фабрика. З нею пов'язаний третій з проектів, що втілюються — модернізація наявної газової котельні та її перехід на твердопаливні котли, що використовують пелети, вироблені з відходів соняшника, який росте на 1,2 тис. га ріллі навколо фабрики. В котельні розмістяться 2 котли по 1,2 МВт.

Проекти — лише початковий етап у створенні демонстраційної зони зеленої енергетики. Подальший її розвиток забезпечить робота зі створення сонячної електростанції на 6,2 МВт і вітропарку — для його будівництва вже досліджено вітропотенціал ділянки майбутніх робіт.
Photo

Post has attachment
Розширення асортименту: труба захисна двостінна

https://www.enext.ua/uk/press/news/Rasshirenie-assortimenta-truba-zashchitnaya-dvustennaya/

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded