Profile cover photo
Profile photo
Енергодарська міська рада
4 followers -
Місцеве самоврядування
Місцеве самоврядування

4 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
20.08.2014 під головуванням виконувача обов'язків міського голови В.Біряка за участю представників правоохоронних органів, військових частин, батальйону спецпризначення “Скіф” відбулося розширене засідання “круглого столу” щодо відзначення у місті Дня Державного прапора України та 23-ї річниці Незалежності України. Учасники засідання обговорили організаційні моменти проведення культурно-масових, молодіжних та спортивних заходів, питання безпеки та забезпечення охорони громадського порядку під час урочистостей. Рішенням виконавчого комітету Енергодарської міської ради під час проведення масових заходів до Дня незалежності України буде обмежена продаж алкогольних та спиртних напоїв у торговельних об'єктах, розташованих поряд з місцем святкування. Членами оргкомітету було прийнято рішення утриматися від використання піротехнічних заходів та відмінити святковий феєрверк на День Незалежності. Представникам правоохоронних органів було доручено посилити охорону громадського порядку під час святкових заходів, залучивши до нього представників громадських організацій.
    20.08.2014 спеціалістами управління містобудування та архітектури здійснено перевірку дотримання правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Енергодара. У ході перевірки виявлено неналежний стан деяких рекламоносіїв. Всім порушникам винесені усні попередження.

Post has attachment

Post has attachment
18.08.2014 виконувач обов'язків міського голови В.Біряк провів апаратну нараду, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. За інформацією управління праці та соціального захисту населення, станом на 18.08.2014 заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах відсутня.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 9 звернень, з них 3 — по урядовій “гарячій лінії”, 1 — з прокуратури, а також 1 інформаційний запит. Звернення стосувалися житлових питань, покращення роботи комунальних служб, влаштування до ДНЗ дитини, якій не було зроблено щеплення, відновлення водопостачання у квартирі, надання роз'яснень щодо соціальних виплат по народженню дитини, продовження строку оренди торговельної площі. Протягом тижня відділом відпрацьовано 32 звернення, за якими надані остаточні або проміжні відповіді, деякі з них поставлено на контроль для подальшого вирішення.
    У зв'язку із проведенням гідравлічних випробувань теплових мереж з 08.00 18 серпня до 15.00 22 серпня по мікрорайонах міста буде припинено подачу гарячої води.

Post has attachment
 15.08.2014 під головуванням начальника управління з питань НС та ЦЗН міської ради О.Овчатова пройшла нарада з питання посилення заходів пожежної безпеки в лісовій та лісопарковій зоні м.Енергодара у 2014 році. Олександр Анатолійович довів присутнім інформацію про забезпечення дотримання протипожежних вимог та про стан справ з питання пожеж у лісовій та лісопаркових зонах міста за тиждень. 


    15.08.2014 волонтери Ради Енергодарської міської організації ветеранів привітали зі 100-річним ювілеєм довгожительку міста Марію Миронівну Хазанову. Волонтери побажали жінці міцного здоров'я та вручили пам’ятний подарунок від Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету. 
    Марія Миронівна народилася 16 серпня 1914 року у с.Солодководне Запорізької області. У 1939 р. закінчила медичний університет, працювала головним лікарем у с.Чеплеївка Сумської області, пізніше — терапевтом МСЧ Харківського турбінного заводу.
    Енергодарська міська рада та її виконавчий комітет приєднується до привітань та бажає Марії Міронівні родинного благополуччя та розуміння близьких.

Post has attachment
14.08.2014 спеціалістами управління містобудування та архітектури міської ради була проведена перевірка наявності адресних покажчиків на фасадах будинків та споруд, а також дотримання правил розміщення рекламних носіїв. Під час перевірки фактів порушень не встановлено.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
11.08.2014 виконувач обов'язків міського голови В.Біряк провів апаратну нараду, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. За інформацією управління праці та соціального захисту населення, станом на 11.08.2014 заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах відсутня.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 16 звернень, з них 5 колективних, 1 — з прокуратури. Звернення стосувалися житлових питань, покращення роботи комунальних служб, створення на базі ДНЗ групи для дітей, яким не було зроблено щеплення. налагодження постачання електроенергії. На свої запитання жителі міста отримали вичерпні відповіді, деякі з них були поставлені на контроль для подальшого вирішення.
    За інформацією управління з питань НС та ЦЗН протягом минулого тижня на об’єктах господарської діяльності та житловому секторі сталася одна пожежа, в лісовій та лісопарковій зонах міста пожеж не зафіксовано.

Post has attachment
Події 08.08.2014
08.08.2014 під головуванням начальника управління з питань НС та ЦЗН міської ради О.Овчатова пройшла нарада щодо запобігання пожежам лісів у літній період 2014 року. Олександр Анатолійович довів присутнім інформацію про забезпечення дотримання протипожежних вимог та про стан справ з питання пожеж у лісовій та лісопаркових зонах міста за тиждень.
  08.08.2014 спеціалістами управління містобудування та архітектури міської ради була проведена перевірка дотримання правил розміщення рекламних носіїв, розташованих вздовж вулиць міста. Під час перевірки фактів порушень не встановлено, технічний стан рекламних конструкцій визначено як задовільний.
Wait while more posts are being loaded