Profile cover photo
Profile photo
Emre GUNEY
246 followers
246 followers
About
Emre's posts

Post is pinned.Post has attachment

ÖNEMLİ DUYURU (Keshe Hakkında)

#YDI - Yeni Dünya için İpuçları olarak sitemde ve bu sayfada yer alan tüm Keshe Vakfı ve Mehran Keshe ilgili yayınlar kısa süre içerisinde kaldırılacak ve bundan böyle desteklenmeyecektir. Kamuoyuna üzülerek duyurur ve tüm GANS ve yan ürünlerinin tüketilMEMEsini öneririm. Herkes gibi tutku, heyecan ve umutla bu konuya bağlandım ve bilgi sağlamada öncülük yaparak sizlere katkı sağlamaya çalıştım. Ancak işler değişmiştir. Manzara değişmiştir.
Hiçbir konuya tutku ve inançla, irademi teslim ederek ve ebediyen sarılmam. Sorgulamayı asla bırakmam. Değişime ve gelişime açığım. Bu asılsız ve göründüğü gibi olmayan heyecana sizi de ortak ettiğim için tüm kalbimle Keshe meraklılarından ÖZÜR DİLİYORUM.

Emre Güney
27/04/2017
#mehran #keshe #foundation #gans

Post has attachment
Ruh ikizi ilişkisi adı altında bazı kişiler bir sahte ruh ikizi vakasıyla karşılaşabilirler. Sahte ruh ikizleri gerçek ruh ikizleriyle benzer özelliklere sahip olmakla birlikte bu defa ilişki enerjinizi sömürmektedir. Sahte bir ruh ikizi de gerçeğiyle aynı şekilde hayatınıza...

Post has attachment
SEVGİ KELEBEKLERİNE DİKKAT

Görünüşe göre sevgi barış meditasyonları pıtırcıkların bir işine yaramıyor!
Ne yapın edin, en çok bu koşulsuz sevgi pıtırcıklarına karşı temkinli olun. Her yeri çiçek böcek, kalp ve yıldızlarla süslerler. En ufak saygısızlık, seviyesizlik olmadan dahi kendilerinden azıcık farklı bir görüş sunsan, seni gruplarından atarlar. Neden? Çünkü onların kulüplerinin dayanağını sarsıyorsun. Boykot ettikleri elitizmin en alâ kopya modelleri kendileridir.

Seni gruptan atmadan önce de kitleden gizli gizli şöyle derler:
"sana sevgi ve saygım var ama... bu grupta olmanı doğru bulmuyorum, seni gruptan çıkarıyorum"

Yahu benim senin sevgine, saygına ihtiyacım yok ki. Ben sadece beni anla ve bunun hakkında akıl yürütelim istiyorum. Bir de koşulsuz sevgi önderliği etmeyin bana. Sen sadece senin fikrinle birebir örtüşenleri kabul ettiğin bir kulüp yaratmak istiyorsan o ayrı. O zaman bana Dünya'nın kurtuluşu, barış ve huzur ya da SEVGİ hikayeleri okuma. Kulübüne de kimseyi alma. Sen üyeleri kendin seç. Yaramazlık yapana da bas sopayı çıkar.

Bu gibi gruplarda ortaya çıkan toplum modelini görebiliyor musunuz? Kabala karşı savaştıklarını iddia eden bir küçük Kabal toplumu oluveriyorlar. Aynı Kabal gibi çalışıyorlar. Dayatmacılık, fanatizm, hoşgörüsüzlük. Daha konuşamıyorsunuz bile. Çünkü onları cazip kılan gündemlerini tehlikeye atıyorsun.

Sizin sevginiz batsın! Görünüşe göre sevgi-barış meditasyonlarınız bir işe yaramıyor. Daha yoldaşlarınızı sevemiyorsunuz. O da aynı dünyanın düşlerini kurup aynı çalışmaları yapıyor. Ama biraz sizden farklı düşünüp bir başka noktaya dikkati çekmesine bile tahammül edemiyorsunuz. Bu dünyayı siz kurtaracaksanız vay halimize?

Emre Güney
Nisan 2017
Photo

Yarın tüm TC vatandaşları tarihinin en büyük sınavını vermek için okullara koşuyor olacak. Allah akıl, fikir ve zihin açıklığı versin Türkiye.

Post has attachment
Dünya insanlığını politikacılardan öğrenmeyin. İnsanlık aslen bu bilinçte; bu barış, kardeşlik ve sevgi dilinde titreşiyor. Ne zaman moralman düşen olsa Ona bu videoları öneririm. Tüm hassas dostlarda tatlı gözyaşları bırakıyor. Bu videolarda insanlığın - normalde - rolleri ve maskeleri altında kalan o ince sevgiyi bulabiliyorum. https://www.youtube.com/watch?v=Pwe-pA6TaZk

Post has attachment
"Tam başarmak üzeresinizdir ki, holografik alemde birşey olur ve ortada kazanmanızın gerçekleşmesi için bir problem olmasa bile, dışavurduğunuz her ne ise o sizi durdurur. Buna tam başarıya ulaşmak üzereyken kişinin “kendini sabote etme”si diyorlar. Düğme nerede? Bum, “Ah, öyle birşey oldu ki, tam da başarmak üzereyken, tüh!” Bu, kendi zihinsel ve duygusal halimiz neyse o enerjiyi göndermemizden kaynaklanıyor."

Post has attachment
"Korku insana yavaş yavaş farkındalığını kaybettirir"

Post has attachment
Bu hikaye tanıdık geldi mi? Dünya Güneş aşkı.

Post has attachment
Ya senin canını sıkan biri var mı?
Wait while more posts are being loaded